Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

inş. Beklemekten başka elimizden bişey gelmiyor. Benim dr.um korun demişti ama ben korunmadım. çünki gebeliklerim tedavi ile oluyordu. Düşüğün üzerinden 45 gün geçti adet olmadım. Iki gündürde miydem bulanıyor. Yarın sabah test yapacam.
test yptın mı cnım.çtldım vll merktn.hmilemisn???inşllh inşllh

bahar dinamiss slm nasılsınız nasıl gidiyor..
bahar ctesi miydi dr kontrolü ??
dinamiss asprini kestin mi canım ??

Evet tatlım ben aspirini 8. haftada falandım kestiğimde. Kanamam olduğu için kestirdi doktorum, sonrasında da sürekli rahimde pıhtılar oluştu yine, hala da var:KK43:
Bu nedenle aspirin kullanmıyorum, iğneye devam ediyoruz.

merhaba sızlar size bişey sorcam
ben bu ara rüyamda hep hamile olduğumu görüyordum ve dün dayanamayıp test aldım
daha adetime 5gün var evde idrar testi yaptım 15 20 dakika sonra silik ikinci çizgide çıktı ama testin üzerinde 5dakika bekleyin yazıyorki benim ikinci çizgi 15 20 dakika sonra çıktı acaba hamilemiyim hiç böyle bişey yaşayan oldumu aranızda

bu arada bundan önceki hamileliğimde 4gün önce yapmıştım ve ikinci çizgi yine silik çıkmıştı ama daha erken çıkmıştı

bi ara sevk al kaç delikafadulden
gerçi gerek te yok az kalmış ..yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz opuyorumnanaktan
doktordan gelince bize hemen yaz ,hatta 3G bul ordan bağlan :)))

tamam canım muhakkak yazarım yoo gittiğim merkezde internete girebiliyorum ordan yazarım tatlım

Çalıkuşu, bahar, canderya, esraben kızlar gününüz aydın olsun :)
İyisiniz inşallah:)

canım iyiyim saol şu dr a da bi gidebilseydim çok daha iyi olucam yerimseniben

daha adetime 5gün var evde idrar testi yaptım 15 20 dakika sonra silik ikinci çizgide çıktı ama testin üzerinde 5dakika bekleyin yazıyorki benim ikinci çizgi 15 20 dakika sonra çıktı acaba hamilemiyim hiç böyle bişey yaşayan oldumu aranızda

bu arada bundan önceki hamileliğimde 4gün önce yapmıştım ve ikinci çizgi yine silik çıkmıştı ama daha erken çıkmıştı

canım bence en kesin sonuç kan testi git bi hastanede yaptır sende rahat et inşallah hamişsindir a.s.

Baharcigim bundada var bir hayir gec olsunda güc olmasin :Saruboceq: hem böyle daha iyi bebis günden güne daha bi büyüyor annesi kaydirigubbakcemile2 cumarteside sana el sallayacak annecik ben burdayim korma diyecek :emir_bebek:

g.gif
e.gif
l.gif
e.gif
v.gif
e.gif
r.gif
a.gif
[/url[/IMG]

canim dün söz verdigim gibi buyur ismin

canım bende adet olcağım gün yapmıştım ikinci çizgi silik çıkmıştı hemde baya silik şuan 22 haftalık hamileyim sanırım ikinci çizgi silikde çıksa hamile oluyosun ama tabi en doğru sonuç kanda baktırman

Baharcigim bundada var bir hayir gec olsunda güc olmasin :Saruboceq: hem böyle daha iyi bebis günden güne daha bi büyüyor annesi kaydirigubbakcemile2 cumarteside sana el sallayacak annecik ben burdayim korma diyecek :emir_bebek:

:Saruboceq:inşallah canım ya artık sallasın şu aramaz elini lütfen gün yaklaştıkça heyecanım artıyo sakin olmak için elimden gelen herşeyi yapıorum ama bu kadar anca :sm_confused:

Kizlar bir saat sonra görüsürüz ben kahve tenefüsüne ( biraz komik olacak ama Türkce adi ne bilmiyorum? burda pause diyorlar ) cikiyorum:kahve:. Varya alman arkadaslar acayip anlayisli :teselli: ben orucluyum diye yanimda yemek istediklerinde soruyorlar cokacimcoook rahatsiz oluyormuyum diye :1rolleyes: vay be helal olsun Şeniz

smmm06;8693575[COLOR="DarkOrchid" .!.:
][/COLOR]canım bende adet olcağım gün yapmıştım ikinci çizgi silik çıkmıştı hemde baya silik şuan 22 haftalık hamileyim sanırım ikinci çizgi silikde çıksa hamile oluyosun ama tabi en doğru sonuç kanda baktırman

canım allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bana hayırlısıyla inşallah
kan testi yaptırmak istemiyorum artık iğne görmek istemiyorum 3ay önce kürtaj oldum ve sonra bir sürü test iğne falan yedim birde bendede kan pıhtılaşması olduğu için 3kere kan verdim ve hepsinde 7 - 8 tüpkafamçokkarıştı en iyisi yarın yada bugün idrar testini tekrarlamak

canım c.tesiyi heycanla bekliyoruz hemen bize yaz merakta bırakma

tamam canım muhakkak yazarım ama nolur bize dua edin emi teyzeleri ihtiyacımız olucak çok

Kizlar bir saat sonra görüsürüz ben kahve tenefüsüne ( biraz komik olacak ama Türkce adi ne bilmiyorum? burda pause diyorlar ) cikiyorum:kahve:. Varya alman arkadaslar acayip anlayisli :teselli: ben orucluyum diye yanimda yemek istediklerinde soruyorlar cokacimcoook rahatsiz oluyormuyum diye :1rolleyes: vay be helal olsun Şeniz

ne güzel anlayışlı olmaları herkes öyle olmuyor malesef bizim türkler bile yapamıyor bazen ne yazıkkı ben tutamıyorum mesela ama kahvaltımı hep alt katta yaparım yukardaki arkadaşları rahatsız etmemek için

canım allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bana hayırlısıyla inşallah
kan testi yaptırmak istemiyorum artık iğne görmek istemiyorum 3ay önce kürtaj oldum ve sonra bir sürü test iğne falan yedim birde bendede kan pıhtılaşması olduğu için 3kere kan verdim ve hepsinde 7 - 8 tüpkafamçokkarıştı en iyisi yarın yada bugün idrar testini tekrarlamak

canım sen bilirsin tabi o zaman idrar testini hergün tekrarla iyi haberlerini bekliyoruz

X