Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

şimdi nası koycaamı unuttum yaa, kocişte çay içek balkonda diyo, yarın yapalım olur mu celenim ...bende kaçıyom şimdi...

offf celenim yaa, kuzum ne çok çekti bu yüzden, neyse allah başka dert vermesin, acil şifalar diliyorum...öptüm ikiniizde...tatlı rüyalar

hepinizi öpüyorum , iyi geceler diliyorum...kocişle çay içmeye gidiyorum balkona...haydii çay isteyen buyursunnn...
hoççakalınnn...

ah kıyamam celencim yaa gerçekten bebişler acı çekince insanın içi yanıyor.. onların anlatma gücü yok yavrucakların....
topiğin adını değiştiriyorum.... film adı gibi pıhtıların kardeşliği kaydirigubbakcemile5
iyigeceler sevgili pıhtılar.... opuyorumnanaktan

şimdi nası koycaamı unuttum yaa, kocişte çay içek balkonda diyo, yarın yapalım olur mu celenim ...bende kaçıyom şimdi...
tamam canım..bnmkide öfleyip püflüyo kaydirigubbakcemile3
ankarada hava balkonda cay iç.icek kadar ii demekki :1shok: afiyet olsun :içelim: eylül sonu ekim bası ankaraya gelicez tüm ankaradaki canlarıma duyurulur buyrunnnnnnnnn delikafadulden
offf celenim yaa, kuzum ne çok çekti bu yüzden, neyse allah başka dert vermesin, acil şifalar diliyorum...öptüm ikiniizde...tatlı rüyalar

amin canım...valla buna şükür..hastaneye her gidişimde şükrediyorum...neler var mafoldumben rabbim dermansız dertler vermesin :Saruboceq:
hepinize ii geceler..allah rahatlık versin :a015:

haklısınız kızlar bizimkiler bebek degil zigot, olacak o kadar :))
hadi ben kactım kızlar starda dizim basladı. öptüm hepinizi

Celenim cok gecmis olsun canim.
Insallah tez zamanda cemrem sagligina kavusur canim.
inşallah bitanem :Saruboceq: cok saol Şeniz
ah kıyamam celencim yaa gerçekten bebişler acı çekince insanın içi yanıyor.. onların anlatma gücü yok yavrucakların....
topiğin adını değiştiriyorum.... film adı gibi pıhtıların kardeşliği kaydirigubbakcemile5
iyigeceler sevgili pıhtılar.... opuyorumnanaktan
ii geceler opuyorumnanaktan
Hepinize iyi geceler , tatli rüyalar kizlar mirmirmirmir yarin görüsürüz öpüyorum hepiniziŞeniz

ii geceler opuyorumnanaktan

KIZLARRRR... iğneden bahsetmişken ben geçen akşam iğnemi batırdım şırıngayı çektim hava geliyordu iğneyi verdim ve yavaşça çektim iğneyi aman allahımmmm iğne çıkar çıkmaz musluktan atarcasına bir kan fışkırdı bir müddet durmadı göbeğimi bırakın bacağım dize kadar fışkırmış kan ben şok oldum neyse bir müddet sonra durdu ama elimde pamuk değiştirmekten bastırmaktan canım çıktı... sizede oldu mu böleeee..

evet canım benimde eşim koluma yaparken aynı şey oldu iğneyi çekerçekmez kan fışkırdı sonrada baya bi kanadı bantla pamula zor durdu küçück yerden sürekli kan çıkıyodu sanırım damara değilde içerde sertlik oluşuyoya ona denk geldi sertliklerin içi kan dolu olduğu için o kan dışarı çıkıyo korkmuştum ama sanırım korkulcak bişey değil

kızlar ya ben 22.haftamdayım dün akşama kadar bebeğin hareketlerini hissediyodum akşamdan beri fazla hissetmiyorum gecede kötü rüya gördüm bişeymi oldu acaba aklım çıkıyo tecrübeli annelerden hamilelerden yardım istiyorum 22.haftada normalmi bu durum mafoldumben

canım ,tecrübeli anne veya hamile değilim ama senağlama sakın kendini korkutma inş yoktur bişey ..içim rahat değil diyosan özel hastane (şimdi çoğu anlaşmalı olduğundan ücret almıyor ) veya sağlık ocaklarında bile ultrason var bi git görün için rahat etmesi açısından ,
Allaha emanet canım

offf offf offff ....akşam cümbüş varmış :))kaydirigubbakcemile2:dance:kaçırmışız tühh
insan bi çağrı bırakmaz mı esoş sende katıl diye lülülülülülü şaka bi yana herkesin iyi olması çok güzel..
pıhtıdaşlarım delikafadulden

Günaydın kızlar:) Nasılsınız bu sabah?

Smmm06 canım stres yapma hemen, ben de henüz yeniyim hamilelikte ama bebekler sürekli hareket etmiyorlar bildiğim kadarı ile.
Bence de esrabenin dediği gibi eğer çok endişe ettiysen gir bi yerde ultrasona gir, için rahat eder böylelikle.
ınşallah evhamdır sadece hissettiğin tatlım.

iide onlar bebek deil şakkıdı zigot yavruları :nazar: bebek dediğin uyur dooru sölüosun ama zigot yavruları uyumaz nerde munzurluk var onu yapar kaydirigubbakcemile3

hahayt delikafadulden zigot yavrusu ilahi son ne gülmüştük o gün he

evet lalcim onlar pıhtılı gacıların zigot yavruları

allahım daha ne isimler bulcaz bakalım ha gayret kızlar

yarın sondayla idrarı alınıcak şencim mafoldumben çişini yaparken cok canı yanıo yavrumun.bööle omuzlarının arasına gömüo kafayı ve ıh lıyo :çok üzgünüm: yazık yanıo heralde :çok üzgünüm: o yuzden torbayla falan alınmasın dedik direk sondayla temizce cekilsin..napalım azcık ağlar sonra susar mafoldumben

amin :Saruboceq:

onun o omuzlarına gömülen minik kafasını yerim ben kuzucuğuma kıyamam biran önce defolsun lanet hastalık bi dahada gelmesin inşallah :eek:klava:

kızlar ya ben 22.haftamdayım dün akşama kadar bebeğin hareketlerini hissediyodum akşamdan beri fazla hissetmiyorum gecede kötü rüya gördüm bişeymi oldu acaba aklım çıkıyo tecrübeli annelerden hamilelerden yardım istiyorum 22.haftada normalmi bu durum mafoldumben

canım korkma yoktur bişi ee hep tekmelicek değil ya annesi yorulmuştur küçük zigot ondandır bi dinlensin daha kuvvetlisini çakar sana ögrürsün o zaman :emir_bebek::eek:klava:

valla cümbüş varmış akşam hee celoşum şimdi merak etmişinidir akşam gidemedim işten geç çıktım malesef bitirmem gereken bazı işler çıktı son anda iftara zor yetiştim babanem çağırmıştı oraya gittim kuzenler felan feşman derkene nerdeyse iğne saatimi bile kaçırıyodum kıs bi kısmet olmuyo gitmek nedense bugünde başkan burda gidemiyom yoğun olucam yine hebrin olsun var bi hikmet ama anlamdım

X