Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canım bu diyeti herkese vermiyorlar, doktorun birşey demediyse diyet yapma sen.
Ben de yapmıyorum ve birçok kişinin de yapmadığını biliyorum. Sanırım az sayıda kişi bu diyeti yaptı burada da.
Senin için doktorun diyete gerek gördü mü tatlım?

canım genelde hepimiz yaşıyoruz bendede var bu sorun sen şu an elevit kullanıyorsun değilmi biraz da o yapıyor canım bu sorunun için ilaç kullanabilirsin ben kullanmıştım sonra geçiyor zaten bide hoşaf ve komposto türlerini dene ama aç karnına yeki bağırsaklarını çalıştırsın canım allaha emanet ol canım

yok canım şimdilik öyle birşey söylemedi :uhm:

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 24 ağustos)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 3 haftalık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 haftalık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
sido ......................34 haftalık (erkek)
eserizmir................34 haftalık (*?)
meryemmeryem......33 haftalık (erkek)
çiçeklara.................32 haftalık (kız)
funda1980...............30 haftalık (erkek)
bkale......................30 haftalık (kız)
sılaya.....................29 haftalık (erkek)
papatyasüreyya.......25 haftalık (kız)
smmm06................22 haftalık (erkek)
ravza1818...............22haftalık (kız)
Dinamiss................13 haftalık
ftgg7779 .................12 haftalık
limburg1985.............12 haftalık
umutsevgim.............12 haftalık
nilüfersahh................10 haftalık
simge.......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
aslghh......................6 haftalık
baharçelik.................5 haftalık
_beray_....................3 haftalık

sevgili beray, arkadaş dün seni listeye eklemiş ama birkaç msjına rastladım ekletemedim demişsin:mymeka:...bu birrr
ikincisi topiğimiz oldukça kalabalık , dolayısıyla eski arkadaşlarla yazışılıyor diye bişi yok, kaldıki buradakilerin çoğu yeni, en eskilerden biri olarak söylüyorum bunulmaz: gören arkadaşlar mutlaka cevap yazacaktır ....bu da ikiii

şimdiii aramıza hoşgeldin :1hug:a.s.
kayıpların için çok üzgünüm...rabbim bundan sonra tamamına erdirsin inşallah...:Saruboceq:
bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah
göbeğinin 4 parmak sağından ve 4 parmak solundan itibaren uygulayabilirsin iğneni, benim eşim yapmıştı doğuma kadar, hemşireler öğretmişti, karından bi süre sonra zor oluyor o zamanda kol ve bacağa uygulayabiliyorsun...
vakit buldukça bu topiği baştan itibaren okumanı tavsiye ediyorum, o kadar çok şeypaylaştık ki bu konuyla ilgili ...bacağa nerden kola nasıl uygulanır nelere dikkat etmek gerekir vs...bi bak derim ilk syfalara ...
sevgilera.s.

lidyacım slm nasılsın neler yapıyorsun
şencim slm sen nasılsın pelincim nasıl pelinciğimi koklaya koklaya öp benim içinopuyorumnanaktan

ravzacım iyiyim canım hamdolsun
sana geçmiş olsun, am bebişimiz maaallah iyiymiş çok şükür okudum gündüzü
öptüm tatlı bebişle seni opuyorumnanaktan

sılm canım nasılsın ne diyetinden bahsediyorsun canım anlamadım

iyi olmaya çalışıyorum tatlım.... bu çooook gizli bir diyet öyle ulu orda paylaşamam süprizzzzz şaka bir yana canım homozigotların uyguladığı bir diyet varda ondan bahserdiyorum duymazlıktan gelin heterolar kaydirigubbakcemile2

Bizim kadınlar kulubunun kadın ve çocuk saglıgı bölümüne girdim dün gece kızlar, en başta vajinismus forumu vardı. ona biraz göz attım şimdi, ya kızlar ne zorluklar varmış, bizim sorunumuzu düşündüm de, vajinismuslu kadınlar bebiş istemek bi yana daha ilşkiye bile giremiyorlar daha. hem de bi kısmı bi kaç senelik evli.
hıı bir de içlerinde biri var kadın vajinismus,, 4 yıllık evli ve 2. çocuga hamile ama evlendiginden beri hiç cinsel ilişkiye girememiş. rahmi aşagıdaymış, tam ilişkiye giremese bile hamiş kalabiliyormuş! şok oldum.. hamile oldugu için egzersiz de yapamıyormuş (vajinismusu yenmek için parmak egzersizi mi ne varmış, bende yeni örgendim)..
kadınların sorunu hiç bitmezmi!!! daha neler duyacaz, neler yaşıyacaz acaba???

geleveracım, pelincik ve ben iyiyiz canım...pelin çokkkk yaramaz yaf öldürüyo beni, erkek çocuğu gibi hee, düz duvara tırmancak bıraksam...amaaa çokk şeker ısırmak istiyom onu, ham diycem bigün:))
şimdi gelelim diyet mevzuuna, dinamiss haklı diyeti herkese vermiyolar, genelde mthfr homozigot olanlara veriliyor bu diyet...banada sinan hoca vermişti diyetisyene göndermek suretiyle tabii...diyetisyene sormuştum gebelik sonrasıda devam etmelimiyim diye, devam etmemin zorunlu olmadığını ama yaşam kalitesi açısından eğer bunlardan yediğimde beni rahatsız eden bişey varsa onu az tüketmemin iyi olacağını söylemişti ve eğer gelirsen doğum sonrası değerlerine bi daha bakarız ve ona göre karar veririz diyete devam edip etmeyeceğine demişti...eee tabi gitmedim doğum sonrası diyetisyene, yiyorum her birşeyide...ama evet diyette olanlardan bazılarını fazla tüketirsem eğer rahatsız oluyorum (psikolojik değilse tabii)....ama doğumsonrası hematoloğa devam ediyorum ben hala, daha önce yazdım sanırım ömür boyu aspirin ve folikasite devam edicem (arkadaşlar yanlış anlamasın herkes için geçerli değil bu, benim pıhtş. faktörlerim bi hayli fazla olduğundan ve doğum sonrası değerlerim düşmediğinden)....hımm bi de lütfü hoca bu diyeti önermiyor , doğruluğu kanıtlanmış değil diyor...öptüüümmm

şencim, biliyorsun bende homozigotum ama ben sorup diyeti hatırlattıgım halde doktorum vermemişti bana diyet. belki benim doktorda kesinleşmedigi için vermemiştir??
bu diyette patates varmı? brn ne zaman patateli bi yemek yesem başım agrımaya başlar. ben patatesteki potasyumdan dolayı oldugunu düşünürdüm hep, ama sen rahatsız oluyorum deyince bende acaba dedim..

pelin nasıl şen? yaramazlık yapıyormuş ufaklık. yürümeye başladımı? son fotosu yokmu ya pelin ilk bebeklerimizden, foto ekle de sevelim fıstıgı

iğneyi dün aksam kendim yapmaya basladım ama damara denk gelicek diye
ödüm patlıyor dedim
bide kendimi bir türlü liisteye eklettiremedim

canım şencim valla tamda yazıckalrımı yazmıssın opuyorumnanaktan
beraycım bende gördüm sabah seni listede.hatta hamile olduğundan habersizdim şaşırdım ve sevindim gördüğümde..hayırlısı olsun canım..alaha emanet olun..ve şen in deidği gibi vakit bulursan burayı bastan sona oku yerimseniben

kızlar çook öpüldünüz
allaha emanet olun canlarıımm
muckkk
yaaa nereye gidiyorsun :gitme:

ay olsun canım yaa yaramaz çocuklar daha tatlı oluyor gerçekten ısırmalık Şeniz canım verdiğin bilgi için teşekkürler... bakalım benimde cuma günü belli olacak verip vermeyeceği yahu yasak olan şeyler malum cazip geliyor ya inşallah öyle birşey önerilmez.. çünkü yemiyceğim varsada yerim ben :roflol: öpüyorum sizi yada durun sonra öpeyim sizi şimdi grip var bulaştırmayayım alacağım olsun iyileşince Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…