Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

esraben kusura bakma canım sımdı gordum msjını,kızılcık suyunu kendın alıp kaynatırsan daha ıyı olur dedı benım halam eczacı,onun bızım durumda olan cok hastası var,dr larda boyle kür uygulayın dıyormuş,pazardan alıyorum ben,cok az seker koyuyrum bıraz ekşı olması gerekıyormuş,tadı da fena degıl

Neyse ben yemek yapmaya kalkiyorum,cokacimcoook 1,5 Saat kaldi iftara.delikafadulden Türkiyedekiler acti ooohhhh afiyet olsun
Kandirabilirsem Kocise salatayi yaptiracagim kaydirigubbakcemile3 yerimseniben :jeyyar:

burcu benim de 3 tane oldu düşüğüm.en sonuncusu bir ay evvel 11 haftalıktı kalbi durdu.ben aspirini hiç kesmedim.dolaptada cleksan iğnelerşm duruyor acaba vursammı diyorum.nolur nolmaz...kaydirigubbakcemile3 heheheh

geçmiş olsun canım. benimde senin gibi 3 tane gebeliğim kötü sonuçlandı. toplam 4 bebek kaybettim. sonuncuyuda geçen ay. benim ilk iki gebelikte kalpleri duruyordu. üçüncüde iğne aspirin kullananmama rağmen kaybettim. kendisi düştü. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. inş. en yakın zamanda bebişlerimize kavuşuruz.

bacım saolasın insanın içinde genede bi acaba kalıyo işte doktor bana bunu kullan geçmezse 3 4 gün sonra bidaha kullan dedi işallah gerek kalmaz 1 tane kullanınca geçer sen nasılsın canım prenses nasıl doğum için hazırlıklara başladınmı kıyafeti beşiği falan bişeyler yaptınmı hazırlığı bile çok heyecanlı değilmi allaha emanet ol bacım öptüm güzel kızımdan güzel kızına öpücükleropuyorumnanaktanŞeniz:1hug:

ewet oldu hatta ilaç bile geri fıskırdı :bbo: ama cok şükür bişe olmadı :lepi: ilaço ara alttaki kanı cok sulandırdığı için doğal olarak fıskırmıstır..doktorum bu sekilde acıklamıstı yerimseniben
celencim sen nasılsın cemrem nasıl seneye yaz izmire geldiğinde görüşürüz işallah benim zillide doğmuş olur cemre ablalık yapar benim miniğe öptüm cemremin gıdısındanopuyorumnanaktan
ayyy inşalah yaaa :asigim: hele bi sağsalim doğsunda cemre ona ablalık yaparken bende onu ham yapıcam cokacimcoook
ben küçükken tüp bebeğin tüpü olduğunu bitmesine yakın doldurulduğunu sanıyordum :kedi: kaydirigubbakcemile3
[/URL][/IMG]

Celenim bu kedicik senin icin. Sen cok Seviyorsunya kedileri
yaaaa :asigim: çalıkuusuuuummm ya bitanesin :1hug: sayfayı asaya indirirken kediyi gördüm bittim :asigim: ana :1shok: bi baktım altında bana özel olduu yazıo :asigim: yaaa :asigim: cok tatlısın amaaaa :asigim: tskr ederim nasılda hatırlamıssın :1hug: söölediğmi ben bile hatırlamıyorum :uhm:
iyiyim cnm teşekkür ederim bu sayfaya msj yazdığım halde nedense arkadaslar yardımcı olmuyor
herhalde yeni olduğum için neyse
ben sat a göre 1 aylık cnm

aşkolsun berayım nie ööle diosun :çok üzgünüm: eski yada yeni ol burda hep beraberix :1hug: hatta senelerce tanısıyor gibiyiz :teselli: yazdığın arada kaynamıs olabilir..hatta ben dahi görmedim ne yazmıstın :1hug:

:1shok: sen mantar mı oldun :mymeka: doktorun ne verdiyse kullan tammmı :teselli: cok önemli canım sakın ihmal etme :1hug:

kızlar buarada bu aksam sofraya hurma aldık..onu görünce aklıma geldi..bebeğini emzirenler emzirmek üzere olanlar mutlaka bol bol hurma yiyin..feci şekilde süt yapıo :lepi: test edildi onaylandı :enbuyukkk:

iğneyi dün aksam kendim yapmaya basladım ama damara denk gelicek diye
ödüm patlıyor dedim
bide kendimi bir türlü liisteye eklettiremedim

hazan yağmuru geçmiş olsun canım.sabredelim umarım olucak hayırlısı.

canım kullan geçer inşallah çünkü bende geçti ikinciye gerek kalmadı.
beşiğini falan bir dahaki aya alacağız ama hastane çıkışı , iç zıbını, dış zıbını, battaniyesi, bezi, kendime pijama takımları vs... gibi acil bir durum olursa diye yavaş yavaş almaya başladım yani çantalarımız hazır sayılır.ama o kadar çok şeye gerek var ki usul usul tamamlamaya çalışıyorum. çok güzel bir duygu meleğim için hazırlık yapmak. bizde sizi öpüyoruz canım dikkat et kendine.a.s.

evet bacım malasef mantar olmuşum doktor fitil verdi bir seferlik kullan diyosun yani kullanıcam bacım saolasın cemremi gıdısından öp benim için doya doya

canım benim kimbilir ne güzel duygudur işallah bizde görürüz bu günleri bebişin sağ salim doğsunda boşver eksik kalsın eşyaları gerekirse çarşafa sararsın ben öle diyorum tek sağ salim doğsunda eteğime sarsınlar diyorum allaha emanet ol bacım öptüm

hazan yağmuru geçmiş olsun canım.sabredelim umarım olucak hayırlısı.

inş. beklemekten başka elimizden bişey gelmiyor. benim dr.um korun demişti ama ben korunmadım. çünki gebeliklerim tedavi ile oluyordu. düşüğün üzerinden 45 gün geçti adet olmadım. iki gündürde miydem bulanıyor. yarın sabah test yapacam.

ıyi akşamlar kızlar.
Pıhtılaşma ile ilgili olmasa da size bir şey danışmak istiyorum.
Ben hamileliğimin en başından beri ciddi ciddi kabızım maalesef
Ya kusura bakmayın, yazarkende bile gıcık bu laf ama belki benim bilmediğim ve işe yarayan bir yöntem vardır önerebileceğiniz?
Doktoruma dedim ama işte kuru incir, kuru kaysı vb. şeyler tüketmemi söyledi. Ben bunları zaten yapıyorum, 2-3 litre su içiyorum, meyve sebze yiyorum ama fayda etmiyor.
Artık bir daha ki kontrolde bir ilaç isticem.
Aranızda hiç hamileliğinde bu tarz bişe kullanan var mı?

canım geçmiş olsun evet burada herkes birbirine destek ve umut oluyor. inşallah canım erken vakitte rabbim bebişini verir sanada :lepi:
burcu benim de 3 tane oldu düşüğüm.en sonuncusu bir ay evvel 11 haftalıktı kalbi durdu.ben aspirini hiç kesmedim.dolaptada cleksan iğnelerşm duruyor acaba vursammı diyorum.nolur nolmaz...kaydirigubbakcemile3 heheheh
geçmiş olsun canım. birşeyler öğrenildiği vakit taze kabul edilir. bende yeni öğrendim bir ay önceki kalp durmasını. çok geçmiş olsun canım. inşallah ama inşallah bak yine diyorum inşallah bu defa hep kalacak seninle kaydirigubbakcemile5
Kizlar bu sefer beni kesin bogazliyacaklar :mymeka: cok yer kapliyorum özür dilerim :kedi:naniknanik

ama sen bana yapmadıııııınnnnn lmaz: bende istiyorum :dilcikar: :dilcikar: is ti yo rummmm

şencim nasılsın canım iyisindir umarım tabi pelincikte iyidir inşallah.
canım metioninden yoksun diyeti biz hamileykenmi yapmalıyız yoksa süreklimi yani hayatımızın her devresinde dikkatmi etmeliyiz... :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…