Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

çalıkuşu topragım sen gümüşanenin neresindensin ben şiranlıyım yeni yeni okuyorum kaçırmışım gözümden senin yazıyı

canderyacım evet sağolsun allah ondan razı olsun :Saruboceq:
kendisi ankara'da, hacettepe prof'u, özel muayenehanesi var burda. ben daha önce başka bir prof'a gitmiştim hematolog, bana demişti ki sadece aspirin ve folik asitle yola devam et. tabii kadın doğum iğne dedi diye ben onu ciddye almamıştım.
ama bu hoca ek tetkikler istedi, herşeyi uzun uzun anlattı ve beni sürekli kontrol edeceğini söyledi.hatta kadın doğum kalp atımıyla iğne demesine rağmen osman hoca hayır öğrenir öğrenmez dedi...umarım işe yarar :Saruboceq:
fırsat bulursan gel testlerini göster, ek isterse yaptır yorumlasın. yok uzak bana dersen telefonla veya mail ile ulaşmaya çalış istersen tatlım.
CANIM GOZUN AYDIN TEDAVI SEKLIN BELLLI OLMUS SIRA GELDI BEBISIMIZIN GELMESINE INSALLAH ODA EN KISA ZAMANDA ODA GELICEK
Selam canım, tedavi şeklin tam olarak netleşmiş. İyi de olmuş, inşallah hamileliğine için rahat biçimde başlayıp, sonuna dek sağlıkla gideceksin bu kez:)

Benim ilk günüm güzeldi, dışarı çıkmak işe gitmek güzeldi. Ayrıca bugün eşimin ablası doğum yaptı. Bu nedenle de çok güzeldi. Ablam 42 yaşında bu nedenle hamileliği hep biraz tedirgin geçmişti ama maşallah çok güzel bir kızları oldu. Görseniz akça pakça, pembe beyaz öyle güzeldi ki bebişimiz. Allahım inşallah hepimize nasip etsin bu güzel duyguyu ve acısını görmeden sevdiklerimizle büyütmeyi :Saruboceq:

CANIM HAYIRLI OLSUN GOZUNUZ AYDIN SENDE ALICAKSIN INSALLAH MIS KOKULU KUCAGINA BU ARADA HERSEY YOLUNDA DIMI CANIM OPTUK SIZI
lidyam canım sonunçşarını almışsın hayırşı olur inşallah bende sonuçlarımda heterozigot çıktığında dr umla konuştuğumda sevinmiştim bilinmezlik daha kötü yapıyor insanı bildiğinde tedbirleri almak daha güvende olmamızı sağlıyor canım inşallah en kısa zamanada senin ve diğer tüm arkadaşlarıomızın hamiş haberlerini yazıcaz buraya şimdi evime çıkıp iğnemi vurup yasin okuyacağım hepimiz ve bebişim için sonrada uyurum çünkü felakaet uykum var öptüm
celenim bi buluşamadık tatlım
nazlıcım efe nasıl ikinizide öpüyorum canım
son o listede ben niye maviyim darıldım ama ühühühüh:KK43:

CANIM ALLAH KABUL ETSIN BIZIDE UNUTMA DUALARINDA OPTUK SIZIDE

DEĞERLERİMİZ VE ÖNERİLEN TEDAVİ ŞEKİLLERİ

hamilelerhamile olmayı bekleyenler
bebeğine kavuşanlar

en alta ekliyorum sonuyokcum kendimi

hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)-------------------------------------------0.3fraxiparine

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-----------------------------------------------------???

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k--------------------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu------------------------------------???

(bkale) mthfr:heterozigot-----------------------------------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A----------------------------------------------???

(reisdevrim37) mthfr:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek--------------------------???

(meryemmeryem) mthfr1298-677:heterozigot….prothrombin20210:heterozigot---------0.4 cexane

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------------------------------------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot------------------------------------------------------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot----------------------------------------------------------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------------------------------------------------------0.3 fraxiparine,folik ast,progesteron,clomifen,orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot--------------------------------------------------------------------------------------------0.6 cexane (yağızımıza kavuştuk)

(şen) mthfr:homozigot...faktör5:heterozigot..protein c:düşük..06 fraxiparine,100 mg coraspin,folbiol,becozyme c --------------(tedavi başarılı pelincik annecinin kollarında)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------------------------------------------------------0.4 cexane

(baharçelik) faktör XIII L34 heterozigot mthfr 677 heterozigot ----------------------------------------------------------------------0.4 fraxiparine,100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot----------------------------------------------------------------------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek------------------------------------------------------------------------------ coraspin100lük 1 folicplus1 gebe kalınca fraxparin 1 lik

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot-------------------------------------------------------------------------------Coraspin+fo lbiol (şimdilik)

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ----------------------------------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot-------------------------------- bebek aspirini+elevit+0.2clexane

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot--------------------------------------------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------------------------------------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-fibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot-----------------------------------------------????

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------------------------------------------------------------------------------------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok………………………………………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G---------------------------------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı kızım kollarımda)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot .................................................. ....?????

(nisanurhak) mthfr c677 heterozigot ,protein c 195,6 antikardiyolipin ıgg pozitif 10 .....................................günde 3 tane folic pluc şimdilik gebe kalınca fraxiparine

(binbirgece)faktör5 leiden heterozigot....................................... ..........???

(ebrar_53)faktörV G 1691A(leiden)heterozigot mthfr677 heterozigot,mthfr A 1298 homozigot...............................???

(smmm06 )------------------------------------protrombin heterozigot ----------------------------------------- 0.6 fraxparine+ coraspin 100 +folbilol +kalsiyum

(29selvihan)...............................677t hetorozigot 1298 hetorozigot............fraxiparine 0.3mg+aspirin 80mg+becozyme vitamin+folbiol

(chilekhhh) .................................................. mthfrC677T heterozigot ---------------------------------------------------fraxiparine 0,3 ml

(guzin75 ).......................................b-fibrinojen-455 g-a heterozigot, mthfr c677t heterozigot, mthfr a 1298 heterozigot --------------------------------- 0,8 cexane+aspirin folbiol+becozym

(krizantem20)....................mthfrC677T heterozigot , faktör II G20210A heterozigot-----------------------------------şimdi coraspin+folıcplus hamile kalıncada HIBOR(0,2 ml)

(niluferşahh) ..................677t hetorozigot 1298 hetorozigot....................................... ................0,2 fraxparine

(ARUB) ..................677t hetorozigot 1298 hetorozigot....................................... ...........................0,4 cexane

(nazlı 03) .......???..............................0,45 innohep

(celen 35) mtfhr 677 heterozigot...........................0,4 fraxiparin

(lal 82) mtfhr homozigot ..................................0,4 cexane yarım coraspin (bebişimize kavuştuk)

(sido)mtfhr 677 heterozigot ................................0,35 innohep

(FTGG7779)mtfhr 677 heterozigot......................0,4 iğne

(lidya79)PAI, MTHFR 1298,677 heterozigot, FOLBIOL, Coraspin 100, elevit, clexane 0,4

canderya200 Protein C EKSİKLİĞİ.........................CORASPİRİN100,CL EKSAN 0.4,FOLBİOL0.5 BEMİKSC,ELEVİT(11HAFTALIK KALBİ DURDU BAŞARISIZ
(nergis60) PAI 4G /5G MTFHR677 HETEZİGOT..............ELEVİT+FOLBİOL hamile kalınca Fraxiparin 0.3

oooo kızlar amma da uzun bi liste olmuş. ne kadar da kalabalıkmışız meğerkafamçokkarıştı çok iyi olmuş bence liste, hepimiz birbirimize sorup duruyorduk, istedigimiz zaman bakarıs artık.

DEĞERLERıMıZ VE ÖNERıLEN TEDAVı ŞEKıLLERı

bebeğine kavuşanlar

en alta ekliyorum sonuyokcum kendimi

hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)-------------------------------------------0.3fraxiparine

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-----------------------------------------------------???

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k--------------------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu------------------------------------???

(bkale) mthfr:heterozigot-----------------------------------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A----------------------------------------------???

(reisdevrim37) mthfr:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek--------------------------???

(meryemmeryem) mthfr1298-677:heterozigot….prothrombin20210:heterozigot---------0.4 cexane

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------------------------------------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot------------------------------------------------------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot----------------------------------------------------------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------------------------------------------------------0.3 fraxiparine,folik ast,progesteron,clomifen,orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot--------------------------------------------------------------------------------------------0.6 cexane (yağızımıza kavuştuk)

(şen) mthfr:homozigot...faktör5:heterozigot..protein c:düşük..06 fraxiparine,100 mg coraspin,folbiol,becozyme c --------------(tedavi başarılı pelincik annecinin kollarında)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------------------------------------------------------0.4 cexane

(baharçelik) faktör XIII L34 heterozigot mthfr 677 heterozigot ----------------------------------------------------------------------0.4 fraxiparine,100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot----------------------------------------------------------------------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek------------------------------------------------------------------------------ coraspin100lük 1 folicplus1 gebe kalınca fraxparin 1 lik

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot-------------------------------------------------------------------------------Coraspin+fo lbiol (şimdilik)

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ----------------------------------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot-------------------------------- bebek aspirini+elevit+0.2clexane

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot--------------------------------------------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------------------------------------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-fibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot-----------------------------------------------????

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------------------------------------------------------------------------------------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok………………………………………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G---------------------------------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı kızım kollarımda)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot .................................................. ....?????

(nisanurhak) mthfr c677 heterozigot ,protein c 195,6 antikardiyolipin ıgg pozitif 10 .....................................günde 3 tane folic pluc şimdilik gebe kalınca fraxiparine

(binbirgece)faktör5 leiden heterozigot....................................... ..........???

(ebrar_53)faktörV G 1691A(leiden)heterozigot mthfr677 heterozigot,mthfr A 1298 homozigot...............................???

(smmm06 )------------------------------------protrombin heterozigot ----------------------------------------- 0.6 fraxparine+ coraspin 100 +folbilol +kalsiyum

(29selvihan)...............................677t hetorozigot 1298 hetorozigot............fraxiparine 0.3mg+aspirin 80mg+becozyme vitamin+folbiol

(chilekhhh) .................................................. mthfrC677T heterozigot ---------------------------------------------------fraxiparine 0,3 ml

(guzin75 ).......................................b-fibrinojen-455 g-a heterozigot, mthfr c677t heterozigot, mthfr a 1298 heterozigot --------------------------------- 0,8 cexane+aspirin folbiol+becozym

(krizantem20)....................mthfrC677T heterozigot , faktör II G20210A heterozigot-----------------------------------şimdi coraspin+folıcplus hamile kalıncada HIBOR(0,2 ml)

(niluferşahh) ..................677t hetorozigot 1298 hetorozigot....................................... ................0,2 fraxparine

(ARUB) ..................677t hetorozigot 1298 hetorozigot....................................... ...........................0,4 cexane

(celen 35) mtfhr 677 heterozigot...........................0,4 fraxiparin

(lal 82) mtfhr homozigot ..................................0,4 cexane yarım coraspin (bebişimize kavuştuk)

(sido)mtfhr 677 heterozigot ................................0,35 innohep

(FTGG7779)mtfhr 677 heterozigot......................0,4 iğne

(lidya79)PAI, MTHFR 1298,677 heterozigot, FOLBIOL, Coraspin 100, elevit, clexane 0,4

canderya200 Protein C EKSıKLıĞı.........................CORASPıRıN100,CL EKSAN 0.4,FOLBıOL0.5 BEMıKSC,ELEVıT(11HAFTALIK KALBı DURDU BAŞARISIZ

(nergis60) PAI 4G /5G MTFHR677 HETEZıGOT..............ELEVıT+FOLBıOL hamile kalınca Fraxiparin 0.3
(alarahan) ....haşimato troidi- MTHFR 677 HETEROZıGOT .........................FOLıK+CORASPıN hamile kalınca iğne (dozu belli değil)

günaydın kızlar ve minik bebişlerimiz nasıllar bakalım ya kızlar bişi sorcam ben gece her dönüşümde uyanıyorum kasıklarımda batma oluyo ve bu beni tedirgin ediyo sonrada tabi sabahda kalkamıyorum sonra işyerinde de uyukluyom gerçi bu progestanda yapıo ama valla bilmiyom simgecim bana en yakın sensin aynı sorunlar sendede varmı kuzu :uhm:

Günaydın kızlar nasılsınız?

Canım ben de olmamıştı ama birçok hamilede oluyor kasıklarda batma, karın ağrıları bu yüzden endişelenme.
Uyuklama konusu ise inan daha hamile olduğumu öğrenmeden ilk belirti olarak başladı ve daha yeni yeni normale dönüyor ben de.
Hele ilk 10 hafta sürekli uyumak istiyordum. Akşamlar yemek yer yemez erkenden yatardım da sabah gene kalkamazdım.
Bir de benim doktorum uyumak iyi, şu an senin içinde aslında bir fabrika gibi çalışma var, sen farkında değilsin ama vücut yoruluyor bu yüzden uyuman da iyi derdi.

ınşallah sağlıkla geçer hamileliğin baharcım, hiççç stres yapma kendine :)

Günaydın arkadaşlar; size bişe sormak istiyorum, kürtajdan sonra benim reglim çok azaldı ilk reglim azdı ikincisi ondanda daha azdı, sizdede bu şekilde oldumu? ben çok korkuyorum acaba rahimde yapışıklıkmı oldu acaba, bu ay çalışmalara başlıycaktık ama canım çok sıkılıyo bişeymi oldu acaba diye.

DEĞERLERİMİZ VE ÖNERİLEN TEDAVİ ŞEKİLLERİ

bebeğine kavuşanlar

hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)---------------------0.3fraxiparine

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-----------------------------???

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu-----------------???

(bkale) mthfr:heterozigot------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A--------------------???

(reisdevrim37) mthfr:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek-------???

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot-------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot-------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------0.3 fraxiparine,folik orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot----------------------------------0.6 cexane (yağızımıza kavuştuk)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------0.4 cexane

(baharçelik) faktör XIII L34 heterozigot mthfr 677 heterozigot ----------0.4 fraxiparine,100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot--------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek-------coraspin100lük 1 folicplus1 gebe kalınca fraxparin 1 lik

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot----------------------------Coraspin+fo lbiol (şimdilik)

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ---------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot----------- bebek asprini+elevit+0.2clexane

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot-------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-ibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot---------------------------------????

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok……………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G-------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot.................... ....?????

(nisanurhak) mthfr c677 heterozigot ,protein c 195,6 antikardiyolipin ıgg pozitif 10............günde 3 tane folic pluc şimdilik gebe kalınca fraxiparine

(binbirgece)faktör5 leiden heterozigot protein C düşük....... ..........???

(ebrar_53)faktörV G 1691A(leiden)heterozigot mthfr677 heterozigot,mthfr A 1298 homozigot...............???

(smmm06 )protrombin heterozigot --------- 0.6 fraxparine coraspin 100 +folbilol +kalsiyum

(29selvihan)677t hetorozigot 1298 hetorozigot............fraxiparine 0.3mg+aspirin 80mg+becozyme vitamin+folbiol

(chilekhhh) mthfrC677T heterozigot ----------------fraxiparine 0,3 ml

(guzin75 )b-fibrinojen-455 g-a heterozigot, mthfr c677t heterozigot, mthfr a 1298 heterozigot --------------- 0,8 cexane+aspirin folbiol+becozym

(krizantem20) mthfrC677T heterozigot , faktör II G20210A heterozigot--------------şimdi coraspin+folıcplus hamile kalıncada HIBOR(0,2 ml)

(niluferşahh) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot...........0,2 fraxparine

(ARUB) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot.................0,4 cexane

(celen 35) mtfhr 677 heterozigot.............0,4 fraxiparin

(lal 82) mtfhr homozigot .............0,4 cexane yarım coraspin (bebişimize kavuştuk)

(sido)mtfhr 677 heterozigot ...............0,35 innohep

(FTGG7779)mtfhr 677 heterozigot........0,4 iğne

canderya200 Protein C EKSİKLİĞİ..........CORASPİRİN100,CL EKSAN 0.4,FOLBİOL0.5 BEMİKSC,ELEVİT(11HAFTALIK KALBİ DURDU BAŞARISIZ

(nergis60) PAI 4G /5G MTFHR677 HETEZİGOT..............ELEVİT+FOLBİOL hamile kalınca Fraxiparin 0.3

(alarahan) ....haşimato troidi- MTHFR 677 heterozigot .......FOLİK+CORASPİN hamile kalınca iğne (dozu belli değil)

(kelebek01) Faktör V: heterozigot .............. Folbiol, Coraspin Bemiks B12... hamile kalınca Coraspin

Günaydın kızlar nasılsınız?

Canım ben de olmamıştı ama birçok hamilede oluyor kasıklarda batma, karın ağrıları bu yüzden endişelenme.
Uyuklama konusu ise inan daha hamile olduğumu öğrenmeden ilk belirti olarak başladı ve daha yeni yeni normale dönüyor ben de.
Hele ilk 10 hafta sürekli uyumak istiyordum. Akşamlar yemek yer yemez erkenden yatardım da sabah gene kalkamazdım.
Bir de benim doktorum uyumak iyi, şu an senin içinde aslında bir fabrika gibi çalışma var, sen farkında değilsin ama vücut yoruluyor bu yüzden uyuman da iyi derdi.

İnşallah sağlıkla geçer hamileliğin baharcım, hiççç stres yapma kendine :)

canım saol dinamisim efet fabrika gibi çalışıyo herhalde aman büyüsünlerde sağlıkla ben her şeye razıyım inanki şikayetim yok yeterki onlara bişey olmasın rabbim sakınsın herkesinkini dün hepimiz için yasin okudum bol bol dua ettim allahım kabul etsin inşallah

Baharcigim sen nasilsin canim benim, hamislik nasil gidiyor

çalıkuşum iyiyim canım saol hamişlik iyi şimdilik henüz bebeği görmek için gitmedim dr bu cumartesi gidicem sanırım inşalah bu kez herşey yolundadır ve badem şekerimi görürüm sen nasılsın canım nasıl gidiyor

Günaydın arkadaşlar; size bişe sormak istiyorum, kürtajdan sonra benim reglim çok azaldı ilk reglim azdı ikincisi ondanda daha azdı, sizdede bu şekilde oldumu? ben çok korkuyorum acaba rahimde yapışıklıkmı oldu acaba, bu ay çalışmalara başlıycaktık ama canım çok sıkılıyo bişeymi oldu acaba diye.

canım bi dr a görün derim yapışıklık olmuşsa eğer bi rahim filmi çektirecektir dr un inşallah yoktur bişey

canım senınde gozunaydın ınsallah rabbım kucagımızada almayı nasıp eder valla herkeste degısıyo o ben mesale cok ıstahlı degılım aksıne 4 kılo verdım dr 3 ay normal boyle seyler sonrakı aylarda alırsın dedii ayyy herseyı tak takkk bakalım ne olacakkk hergun kalkınca kandımı ıncelıyorum gogusler mıde bulantısıı 9, ayda ne olur bılmıyomm kendıne ve bebişe ıyı bak canımmm.....

sağol canım,hep öyleyim valla,devamlı göğüslerimi kontrol halindeyim zaten mide bulantım yok ordan anlayamıyorum.gören olsa sapık sancak benikaydirigubbakcemile3

sağol canım,hep öyleyim valla,devamlı göğüslerimi kontrol halindeyim zaten mide bulantım yok ordan anlayamıyorum.gören olsa sapık sancak benikaydirigubbakcemile3

kız valla bende öleyim habire göğüsleri elliom valla gören sapık sancak evdede açıp açıp bakıom memişlere aynada kociş diyo delürdünmü garuuu ne ediyon şişmi bide kenarları koyu ve büyükmü diye bakıom zate maşallah benim memişler uzaya fırlamaya hazır füze oldular yav -tatlicadiarzu-

kız valla bende öleyim habire göğüsleri elliom valla gören sapık sancak evdede açıp açıp bakıom memişlere aynada kociş diyo delürdünmü garuuu ne ediyon şişmi bide kenarları koyu ve büyükmü diye bakıom zate maşallah benim memişler uzaya fırlamaya hazır füze oldular yav -tatlicadiarzu-

bahrcım msn dede yazdım ama diğer arkadaslarada bilgi olsun fdie burayada yaziim dedim.eğer göğüslerin halesi siyahlasır ve cok buyurse kız demektir yerimseniben benm simsiyah olmustu ve koltukaltıma kadar ilerlemişti rengi kaydirigubbakcemile3

Kahvelokummm ne güzel bi liste hazırlamışın ellerine sağlık bıde alta sabırla bekleyenler listesini koysak daha güzel olmazmı:??

teşekkür ederim umutsevgim, senin fikrinde çok güzel, arkadaşlar da isterse ekleyebilirm ama bir süre sonra çok kalabalık olur ve takip etmesi zor olabilir endişesi yaşadığımdan eklemedim.. son zamanlarda sayımız çok artı çünkü.. arkadaşlara soralım eğer onlarda isterse derhal :)

kelebek öncelikle geçmiş olsun.. benim de reglerim kürtajdan sonra çok azalmıştı.... 6 ay sonra gidip hacettepedeki doktoruma söyledim, önemsemedi.. olur dedi.. ama ben 10 aydır bir türlü hamile kalamadım.. 2 hafta öncede başka bir doktora gittim, hikayemi anlattıp, reglerimin çok azaldığını söyleyince bunun çok üzerinde durdu ve hemen histeroskopi yapılmasını istedi.. rahimin ağzında çok ufak bir yapışıklık çıktı bende.. senin sanırım daha iki ay olmuş.. ancak topluyor olabilir rahim kendini.. bir kaç ay daha bekleyip gidebilirsin.. ya da imkanın varsa hemen git...umarım gerek kalmaz..

günaydın kızlar ve minik bebişlerimiz nasıllar bakalım ya kızlar bişi sorcam ben gece her dönüşümde uyanıyorum kasıklarımda batma oluyo ve bu beni tedirgin ediyo sonrada tabi sabahda kalkamıyorum sonra işyerinde de uyukluyom gerçi bu progestanda yapıo ama valla bilmiyom simgecim bana en yakın sensin aynı sorunlar sendede varmı kuzu :uhm:

canım günaydın,evet benimde yanlarımda çok batma oluyo,bıçak sokar gibi sanki.ben de gece çok tuvalete kalkıyorum zaten pek uyuyamıyorum o yüzden çok dönüyorum.yarın sabah dr. kontrolüm var bakalım.

X