Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

nazlııııııııııııııııııııııı nereye kaçtın iki kelime yazmadın anlaşılan küçük bey rahat bırakmadı neyse müsayit olunca yazarsın

:) bizde doğum yapınca böyle mi olacaz :))
artık bizde '' ayy bebiş hiç fırsat vermiyorki yazalım'' deriz :))

allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin
tüm isteyenlerede sağlıklı gebelik ve bebek versin

dinamis canım benim çok sevindim herşeyin güzel olmasına inşallah hamileliğinin sonuna kadar sorunsuz geçer hep güzel haberler verirsin bize ama her zaman dikkat et kendine ve hep güzel şeyler düşün bence güzel şeyler düşündükçe bebeğin sana daha çok bağlanacak hiç bırakmayacak seni ben hamileliğimi böyle geçiriyorum ve faydasınıda gördüğüme inanıyorum sanki normal bir gebe gibiyim allah kucağına almayı nasip etsin sağlıklıca çok öpüyorum

Sağolasın.
Ben de özellikle de kanama odağı geçtikten sonra daha bir iyimser oldum.
Bebişimi ilk gördüğümde çok küçüktü, kan pıhtısı neredeyse bebeğimden daha büyüktü ultrasonda göründüğü kadarı ile.
Bu nedenler şimdi hep ona sürekli "sen neleri yendin küçücük boyunla, inşallah hep böyle benimle kalmayı başaracaksın" diyorum.

Zaten en kötü hastalıklarda bile doktorlar moral çok önemli demezler mi biz de iyi düşünmek için elimizden geleni yapmalıyız.

İnşallah hepimizin hamilelikleri hep güzelce, sağlıkla, mutlu bebişlerle sonuçlanır.
Öptüm çok fundacım.

fransiyum:çok üzgünüm:.........................................

ne diyeceğimi bilemiyorum,lütfen güçlü ol:çok üzgünüm:

herşeyde bir hayır vardır,lütfen bırakma kendini:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Sağolasın.
Ben de özellikle de kanama odağı geçtikten sonra daha bir iyimser oldum.
Bebişimi ilk gördüğümde çok küçüktü, kan pıhtısı neredeyse bebeğimden daha büyüktü ultrasonda göründüğü kadarı ile.
Bu nedenler şimdi hep ona sürekli "sen neleri yendin küçücük boyunla, inşallah hep böyle benimle kalmayı başaracaksın" diyorum.

Zaten en kötü hastalıklarda bile doktorlar moral çok önemli demezler mi biz de iyi düşünmek için elimizden geleni yapmalıyız.

İnşallah hepimizin hamilelikleri hep güzelce, sağlıkla, mutlu bebişlerle sonuçlanır.
Öptüm çok fundacım.

evet canım onlar küçücük bedenleriyle dünyaya gelmek için çabalıyorlar sürekli konuş bebeğinle aranızdaki bağ o kadar artacakki anlatamam sana .........hele hareketlerini duyduğun zaman öyle bir mucizeki allah herkese tattırsın eksikliğini göstermesin sonuçta ne yaparsak yapalım allahın dediği oluyor engel olamıyoruz en azından biz güçlü olalım bebeğimize sahip çıkalım ona sevgimizi ve ne kadar değer verdiğimizi gösterelimki onlarda bizi bırakmasın değilmi..........allaha emanet olun:1hug:

herkese ıyı geceler...
fransiyum canım ya cok gecmıs olsun uzuldum valla hersey ıyı gıdıyo gıbıydı ınsallah baska hamılelıklerın olur hayırlısıyla onlar saglıkla gecer daha baska ne denırkı artık bırbırımızın duygularını cok ıyı anlayabılıyoruz o yuzden artık dıyecek kelıme bulamıyorum tekrar gecmıs olsun ınsallah cabuk toparlanırsın.

geleveracım ankaraya gıtmeyımı dusunuyosun? ben yarın gıdıyorum lutfu onderoglu na.bakalım ne dıyecek memnun kalırsam gelır sana anlatırım ınsallah olumlu tedavı yontemlerı anlatır bıraz olsun ıcımın rahatlamaya ıhtıyacı var bırde fransıyumu duydum dahada uzuldum ıgnelerlede olmayacaksa nasıl olacak bılmıyorumkı nedır sorun yanı ne yapmamız laım artık bılmek ıstıyorum.:gitme:
tamam tatlım haberlerini bekliyorummmmmm..... opuyorumnanaktan

amin ayyyyy allah herkese öyle dedirtmeyi nasip etsin inşallah... :roflol: alkisalkisalkis :dance:

meryemcim ağzından bal damlıyor allahmı söyletiyor inşallah hepimiz için o günler gelir yeterki sağlıklı gelsinler fırsat vermesinler inşallah canım :Saruboceq::Saruboceq:

ArkadaŞlar bu bebeĞımıde kaybettım.kandıl gÜnÜ ÖĞrendım kalbının durduĞunu.11 haftalıktı 3. GebelıĞım.ıĞnemı hep dÜzenlı vuruldum ılaÇlarımı dÜzenlı aldım.ama maalesef eŞımın benım bÜtÜn Çabalarımız bebeĞımızı korumaya yetmedı.bu sefer Çok Ümıtlıydık ıĞne kullanıyoruz dıye ama olmadı ıŞte.canımın ıÇı yıne bızı terkettı.doktorum hıÇ aĞlamak yok de
sede bunları yazarken yıne hÜngÜr hÜngÜr aĞlıyorum.artık ne yapacaĞımı bılmıyorum.aynı doz ıĞneyle 4. Bebek dedı doktor.ıĞne bıle ıŞe yaramadıkı.ıÇımdekı canlıyada yazık deĞıl mı?o mınıcık kalbı pıt pıt atarken bır anda duruyor.annelerıne o kadar sıkı tutunuyorlarkı dÜŞmÜyorlar bıle.hep dÜŞsÜnler kÜrtaja gerek kalmasın dıyor doktor ama 3 de kÜrtaj.allahım bu acıyı kımseye yaŞatmasın artık.eŞım ınternete gırdıĞımı bılmıyor Şu an.sızlerle paylaŞmak ıstedım.dayanamıyorum allahım affetsın

selam kızlar,dün öğleden sonra ilk doktor kontrolüne gittik ,4+4 tü ,karından baktı ve kesemizi gördük.kesenin daha 2-3 mm. olduğunu bebeği görmek için erken olduğunu söyledi.14 ağustosa tekrar randevu verdi.iğneyi 0,3 kullanıyorum yeterli gelcek mi dedim,0,4 lük versem biyerin kesilse kanı durduramazsın dedi,değerim sadece mthfr 677 ht.protein c ve s normal değerlerde.hem belki kendiliğinden bile sağlıklı yürüyebilecek bir gebelik olabilir dedi,ama riske atmamak için kullanıcksın dedi.14. haftaya kadar istediğini ye iç dedi,şimdilik aklıma gelenler bunlar

ArkadaŞlar bu bebeĞİmİde kaybettİm.kandİl gÜnÜ ÖĞrendİm kalbİnİn durduĞunu.11 haftalıktı 3. GebelİĞİm.İĞnemİ hep dÜzenlİ vuruldum İlaÇlarımı dÜzenlİ aldım.ama maalesef eŞİmİn benİm bÜtÜn Çabalarımız bebeĞİmİzİ korumaya yetmedİ.bu sefer Çok Ümİtlİydİk İĞne kullanıyoruz dİye ama olmadı İŞte.canımın İÇİ yİne bİzİ terkettİ.doktorum hİÇ aĞlamak yok de
sede bunları yazarken yİne hÜngÜr hÜngÜr aĞlıyorum.artık ne yapacaĞımı bİlmİyorum.aynı doz İĞneyle 4. Bebek dedİ doktor.İĞne bİle İŞe yaramadıkİ.İÇİmdekİ canlıyada yazık deĞİl mİ?o mİnİcİk kalbİ pıt pıt atarken bİr anda duruyor.annelerİne o kadar sıkı tutunuyorlarkİ dÜŞmÜyorlar bİle.hep dÜŞsÜnler kÜrtaja gerek kalmasın dİyor doktor ama 3 de kÜrtaj.allahım bu acıyı kİmseye yaŞatmasın artık.eŞİm İnternete gİrdİĞİmİ bİlmİyor Şu an.sİzlerle paylaŞmak İstedİm.dayanamıyorum allahım affetsİn

canım benim yazını okuyunca inanki gözüm yaşardı benimde,üzüntümü anlatamam..
ne diyeceğimi bilemiyorum inanki..
allahım inşallah bu son üzüntüler acılar olur yaa,bir daha yaşamaz hiç kimse
en kısa zamanda sağlıklı gebelik ve bebek versin allahım tüm herkesee
canım ne olursun zor biliyorum ama lütfen kendine dikkat et,kendini koyverme canım
çok çok geçmiş olsun

ArkadaŞlar bu bebeĞİmİde kaybettİm.kandİl gÜnÜ ÖĞrendİm kalbİnİn durduĞunu.11 haftalıktı 3. GebelİĞİm.İĞnemİ hep dÜzenlİ vuruldum İlaÇlarımı dÜzenlİ aldım.ama maalesef eŞİmİn benİm bÜtÜn Çabalarımız bebeĞİmİzİ korumaya yetmedİ.bu sefer Çok Ümİtlİydİk İĞne kullanıyoruz dİye ama olmadı İŞte.canımın İÇİ yİne bİzİ terkettİ.doktorum hİÇ aĞlamak yok de
sede bunları yazarken yİne hÜngÜr hÜngÜr aĞlıyorum.artık ne yapacaĞımı bİlmİyorum.aynı doz İĞneyle 4. Bebek dedİ doktor.İĞne bİle İŞe yaramadıkİ.İÇİmdekİ canlıyada yazık deĞİl mİ?o mİnİcİk kalbİ pıt pıt atarken bİr anda duruyor.annelerİne o kadar sıkı tutunuyorlarkİ dÜŞmÜyorlar bİle.hep dÜŞsÜnler kÜrtaja gerek kalmasın dİyor doktor ama 3 de kÜrtaj.allahım bu acıyı kİmseye yaŞatmasın artık.eŞİm İnternete gİrdİĞİmİ bİlmİyor Şu an.sİzlerle paylaŞmak İstedİm.dayanamıyorum allahım affetsİn

Canım benim...Lütfen tatlım kendini çok yıpratma, sabretmeliyiz.Bak şu anda burada ezan okunuyor ve senin için dua ediyorum...İnşaallah bu son olur canım...İnşaallah en kısa zamanda yeni bir hamilelik ve çok rahat geçen bir gebeliğin olur...Canım benim çok zor biliyorum ,Allah sana ve eşine sabır versin...

of bitanem yaaa kıyamam sana of ne desek boş acını anlıyorum bitanem herbir kayıpla ben de mahfoluyorum.. allah sabır versin..... bu kaçıncı kaybımız oldu yahu neden allahım neden şu mübarek gün rabbim herkesin bebeğini koru rabbim kimseye tekrarını yaşatma allahım.... isteyenlerede sonuna kadar gidebilecek gebelikler nasipeyle rabbim of yaa mafoldumben :Saruboceq: :Saruboceq:

selam kızlar,dün öğleden sonra ilk doktor kontrolüne gittik ,4+4 tü ,karından baktı ve kesemizi gördük.kesenin daha 2-3 mm. olduğunu bebeği görmek için erken olduğunu söyledi.14 ağustosa tekrar randevu verdi.iğneyi 0,3 kullanıyorum yeterli gelcek mi dedim,0,4 lük versem biyerin kesilse kanı durduramazsın dedi,değerim sadece mthfr 677 ht.protein c ve s normal değerlerde.hem belki kendiliğinden bile sağlıklı yürüyebilecek bir gebelik olabilir dedi,ama riske atmamak için kullanıcksın dedi.14. haftaya kadar istediğini ye iç dedi,şimdilik aklıma gelenler bunlar

Canım Allah tamamına erdirsin.Bizim değerlerimiz aynı seninle.Benimde sadece mthfr677 heterozigot , diğer değerler normal...Canım folbiol alıyosun değilmi...Kaçıncı gebeliğin bu canım , hiç düşük yaşadın mı bu değerlerle...Allahım buradaki herkesin bebişlerini korusun...Amiiiiiinn..

maşallah tatlım allah acısını göstermesinhiçbir zaman :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar: :nazar:

YA BUNE YAAAA:çok üzgünüm:YA ALLAHIM NOLUR YASATMA ARTIK BUNALRI BOYLE HABERLER DUYURMA RABBIM BIZE COK GECMIS OLSUN CANIM.KIZLAR BEN BU HABERLERI DUYDUKCA MAHVOLUORUM ICIMDEN BISIYLER KOPUYOR SANKI VE COK KORKUYORUM YA BENDE YASARSAM DIYEmafoldumben

--------------------------------------------------------------------------------

....................cuma duası...................
......bısmıllahırrahmanırrahım.........

Laılahe ıllallah cumanın sebebıyle,muhammedÜrresulullah gerek yÜzÜn gÖlgesıyle,dÜnya ve ahıret muradımı ver,melekler duasıyla.ya vedÜdÜm ente maksudum.kulhuvallahÜ ehad bınbır ısmınden medet, yetıŞ muhammed
kulhuvallahÜ ehad bınbır kere ya samed.cennet kapılarını aÇ,benım gÜnahımdan geÇ.benım gÜnahım var ıse,senın gıbı hakk'ım var.muhammed aleyhısselam gıbı dostum var.ılahı kabre vardıĞım gece lÜtfeyle yalnız kaldıĞım gece,bılmedıĞımı bıldır,kabrımı nur ıle doldur,kevser Şarabına kandır,ulu cemalını gÖster.estaĞfırullah ıstıĞfarın ben zayıf gÜnahkarım.ya celıl ya cabbar sen baĞıŞla gÜnahım.ya sattar,ılahı cennet cemalını gÖster bana,gece gÜndÜz yalvarırım sana,dÜnya ve ahıret muradımı ver bana.rabbım allah,fıkrım zıkrullah,kalbımde resulullah.evvelım allah,ahırım allah.laılahe ıllallah muhammedÜrresulullah.cuma gÜnÜmÜz var,ıslam dınımız var.muhammed gıbı Şahımız var.allah dedım dostum,99 ısmıne mÜhÜr vurdum ÜstÜne.estaĞfırullah ve etÜbÜ ıleyk.sırrım sÜbhanım allah,derdım dermanım allah.gafıl kuluna gam dÜŞmÜŞ yetıŞ ımdadımıza ya muhammed.kulhuvallahÜ ehad bınbır kere ya samed.keremler kanı muhammed.umarız senden Şefaat.laılahe ıllalahtır sÖzÜm,ıhlas-ı Şerıfte yÜzÜm,ayetel kÜrsı hakkı ıÇın sen kabul eyle sÖzÜm.bugÜn cuma gÜnÜdÜr,dınım ıslam dınıdır.dınım ıslam dını olduĞuna,yedı bının hıfzına mÜhÜrledım ÜstÜne.laılahe ıllallah ÜÇ muradım var: Allah bırı,cennet bırı,ırmak bırı.dıdarını aÇ cemalını gÖster. Ya resulullah, ya rabbena her halım malumdur sana.gece gÜndÜz yalvarırım ben sana,daıma muhtacım cemalını gÖster bana.cennetıne davet et.allahım kanaat,kabrımızde rahatlık,sırat ta selamet,tatlı canımız sana emanet.son nefesımızde selametler ıhsan eyle,kabır sualımızı ve dualarımızı asan eyle,cennetınle cemalını cÜmleyle beraber bana da nasıp eyle.laılahe ıllallah selalar duası ıÇın,muhammedÜrresullullah arŞ-ı ala gÖlgesı ıÇın,hastalara Şıfa,cÜmleyı hasretlerıne kavuŞtur,muratlarına erdır selalar duası ıÇın. Bır allah ısmın, ya resullullah, ya celıl etme sefıl.gÖnder delıl.ılahı ya rabbı,hacetımızı rahmet deryasına ulaŞtır,duaya aÇılan ellerı ıcabete erıŞtır.allahım senden baŞka kımsemız yoktur.laılahe ıllalah arŞ-ı alaya,muhammedÜrresulullah ŞÜkÜr mevlaya.ganı ya allah dualarımızın kabul olmasını ısterım.ya rabbı ya rabbena herhalım malumdur sana.ınayet eyle yÜzbın kere hamd ederım sana.cennetı ala da cemalını gÖster bıze.laılahe ıllalah gÜnahlarımızı af eyle.muhammedurresulullah makamımızı nur eyle.ılahı ya rabbım son nefesımde kendıme hakım olmadıĞım zaman bu duamı sana emanet ederım,erde geÇte,daĞda,taŞta sen yetıŞtır.ya muhammed selatÜ selaya yolladım mevla ya. Sen benım muradımı ver allahım gelecek cumaya.laılahe ıllallah kalbımızı karartma ,laılahe ıllallah rızkımızı azaltma,laılahe ıllallah kabrımızı daraltma,senden baŞka kapı aratma,laılahe ıllallah ımanla sabır,muhammedÜrresulullah azapsız kabır.allahım bızı af eyle,rızkımızı bol eyle,kabrımızı nur eyle.kabre gırdıĞım zaman sual meleklerını asan eyle.evvelım allah,ahırım allah,kalbımde beytullah.laılahe ıllallah muhammedÜrresulullah.eŞhedÜenla ılahe ıllallah ve eŞhedÜ enne muhammeden abdÜhÜ ve resulÜhÜ dıyerek Çene kapamak nasıp eyle ya rabbı.allahım Şeytanın Şerrınden,dÜŞmanın mekrınden,bılhassa nefsımızın Şerrınden,kabırdekı yılanlardan,Çıyanlardan,ÖlÜmÜn dehŞetınden,kabrın vahŞetınden,sıratın zulmetınden muhafaza eyle.ÖlÜmÜn hayırlısını,ÜÇ ayların bırısını,yasın ın yarısını okurken Ölmek nasıp eyle ya rabbım......el fatıha....meassalevat....

rabbim bebek isteyenlere tez vakitte sağlıklı bebişlerini nasip etsin rabbim... bebeği olanlarada hiçbir zaman oların acısını göstermesin bu mübarek gün duamız olsun....

canım çok üzüldüm ya,allah sabır versin ,ben de hep korkuyla yaşıyorum şu an

--------------------------------------------------------------------------------

....................cuma duası...................
......bİsmİllahİrrahmanİrrahİm.........

Laİlahe İllallah cumanın sebebİyle,muhammedÜrresulullah gerek yÜzÜn gÖlgesİyle,dÜnya ve ahİret muradımı ver,melekler duasıyla.ya vedÜdÜm ente maksudum.kulhuvallahÜ ehad bİnbİr İsmİnden medet, yetİŞ muhammed
kulhuvallahÜ ehad bİnbİr kere ya samed.cennet kapılarını aÇ,benİm gÜnahımdan geÇ.benİm gÜnahım var İse,senİn gİbİ hakk'ım var.muhammed aleyhİsselam gİbİ dostum var.İlahİ kabre vardıĞım gece lÜtfeyle yalnız kaldıĞım gece,bİlmedİĞİmİ bİldİr,kabrİmİ nur İle doldur,kevser Şarabına kandır,ulu cemalİnİ gÖster.estaĞfİrullah İstİĞfarın ben zayıf gÜnahkarım.ya celİl ya cabbar sen baĞıŞla gÜnahım.ya sattar,İlahİ cennet cemalİnİ gÖster bana,gece gÜndÜz yalvarırım sana,dÜnya ve ahİret muradımı ver bana.rabbİm allah,fİkrİm zİkrullah,kalbİmde resulullah.evvelİm allah,ahİrİm allah.laİlahe İllallah muhammedÜrresulullah.cuma gÜnÜmÜz var,İslam dİnİmİz var.muhammed gİbİ Şahımız var.allah dedİm dostum,99 İsmİne mÜhÜr vurdum ÜstÜne.estaĞfİrullah ve etÜbÜ İleyk.sırrım sÜbhanım allah,derdİm dermanım allah.gafİl kuluna gam dÜŞmÜŞ yetİŞ İmdadımıza ya muhammed.kulhuvallahÜ ehad bİnbİr kere ya samed.keremler kanİ muhammed.umarız senden Şefaat.laİlahe İllalahtır sÖzÜm,İhlas-ı Şerİfte yÜzÜm,ayetel kÜrsİ hakkı İÇİn sen kabul eyle sÖzÜm.bugÜn cuma gÜnÜdÜr,dİnİm İslam dİnİdİr.dİnİm İslam dİnİ olduĞuna,yedİ bİnİn hıfzına mÜhÜrledİm ÜstÜne.laİlahe İllallah ÜÇ muradım var: Allah bİrİ,cennet bİrİ,ırmak bİrİ.dİdarını aÇ cemalİnİ gÖster. Ya resulullah, ya rabbena her halİm malumdur sana.gece gÜndÜz yalvarırım ben sana,daİma muhtacım cemalİnİ gÖster bana.cennetİne davet et.allahım kanaat,kabrİmİzde rahatlık,sırat ta selamet,tatlı canımız sana emanet.son nefesİmİzde selametler İhsan eyle,kabİr sualİmİzİ ve dualarımızı asan eyle,cennetİnle cemalİnİ cÜmleyle beraber bana da nasİp eyle.laİlahe İllallah selalar duası İÇİn,muhammedÜrresullullah arŞ-ı ala gÖlgesİ İÇİn,hastalara Şİfa,cÜmleyİ hasretlerİne kavuŞtur,muratlarına erdİr selalar duası İÇİn. Bİr allah İsmİn, ya resullullah, ya celİl etme sefİl.gÖnder delİl.İlahİ ya rabbİ,hacetİmİzİ rahmet deryasına ulaŞtır,duaya aÇılan ellerİ İcabete erİŞtİr.allahım senden baŞka kİmsemİz yoktur.laİlahe İllalah arŞ-ı alaya,muhammedÜrresulullah ŞÜkÜr mevlaya.ganİ ya allah dualarımızın kabul olmasını İsterİm.ya rabbİ ya rabbena herhalİm malumdur sana.İnayet eyle yÜzbİn kere hamd ederİm sana.cennetİ ala da cemalİnİ gÖster bİze.laİlahe İllalah gÜnahlarımızı af eyle.muhammedurresulullah makamımızı nur eyle.İlahİ ya rabbİm son nefesİmde kendİme hakİm olmadıĞım zaman bu duamı sana emanet ederİm,erde geÇte,daĞda,taŞta sen yetİŞtİr.ya muhammed selatÜ selaya yolladım mevla ya. Sen benİm muradımı ver allahım gelecek cumaya.laİlahe İllallah kalbİmİzİ karartma ,laİlahe İllallah rızkımızı azaltma,laİlahe İllallah kabrİmİzİ daraltma,senden baŞka kapı aratma,laİlahe İllallah İmanla sabır,muhammedÜrresulullah azapsız kabİr.allahım bİzİ af eyle,rızkımızı bol eyle,kabrİmİzİ nur eyle.kabre gİrdİĞİm zaman sual meleklerİnİ asan eyle.evvelİm allah,ahİrİm allah,kalbİmde beytullah.laİlahe İllallah muhammedÜrresulullah.eŞhedÜenla İlahe İllallah ve eŞhedÜ enne muhammeden abdÜhÜ ve resulÜhÜ dİyerek Çene kapamak nasİp eyle ya rabbİ.allahım Şeytanın Şerrİnden,dÜŞmanın mekrİnden,bİlhassa nefsİmİzİn Şerrİnden,kabİrdekİ yılanlardan,Çİyanlardan,ÖlÜmÜn dehŞetİnden,kabrİn vahŞetİnden,sıratın zulmetİnden muhafaza eyle.ÖlÜmÜn hayırlısını,ÜÇ ayların bİrİsİnİ,yasİn İn yarısını okurken Ölmek nasİp eyle ya rabbİm......el fatİha....meassalevat....

rabbim bebek isteyenlere tez vakitte sağlıklı bebişlerini nasip etsin rabbim... bebeği olanlarada hiçbir zaman oların acısını göstermesin bu mübarek gün duamız olsun....

Canım çok güzel bir dua...Okudum ve bende senin gibi herkes için iyi dileklerde bulundum...Bu duayı hep birlikte her cuma buradan güncelleyelim ve her cuma okuyalım ...Allah kabul eder inşaallah...

Canım Allah tamamına erdirsin.Bizim değerlerimiz aynı seninle.Benimde sadece mthfr677 heterozigot , diğer değerler normal...Canım folbiol alıyosun değilmi...Kaçıncı gebeliğin bu canım , hiç düşük yaşadın mı bu değerlerle...Allahım buradaki herkesin bebişlerini korusun...Amiiiiiinn..[/QU

canım bu 3. gebeliğim,folbiol ve coraspini 7-8 aydır kullanıyorum.şimdi elevit ve progestana da başladım.iğneye 3+6 da başladım.sen şimdi hamile misin?

canım bu 3. gebeliğim,folbiol ve coraspini 7-8 aydır kullanıyorum.şimdi elevit ve progestana da başladım.iğneye 3+6 da başladım.sen şimdi hamile misin?

Canım benim beklenen adet 14 ağustos , iyi çalıştık bu ay , hayırlısı olur inşaallah...Eğer şu an hamileysem 3+4 olması lazım...Doktorum Hacettepeden Lütfü Bey...Şu an için aspirin + folbiol kullanıyorum...3+6 da nasıl öğrendin hamileliğini...Kan testiylemi...

X