Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

mafoldumben mafoldumben kızlar düşük yapıyorum yahu ilaçlarımamı geç başladık noldu dr birşey söylemedi sadece kanamam var ve dr bana düşük yapıyorsun dedi kan değerimde düşmüş zaten, hamile olan ve olmayan arkadaşlar lütfen cevap siz ne zaman ne şekilde başlandı ilaçlara ben hamileliği öğrendikten sonra başlandı.... mafoldumben

mafoldumben mafoldumben kızlar düşük yapıyorum yahu ilaçlarımamı geç başladık noldu dr birşey söylemedi sadece kanamam var ve dr bana düşük yapıyorsun dedi kan değerimde düşmüş zaten, hamile olan ve olmayan arkadaşlar lütfen cevap siz ne zaman ne şekilde başlandı ilaçlara ben hamileliği öğrendikten sonra başlandı.... mafoldumben

geleveracım doktorun mu dedi düşük yapıyosun diye çok mu kanaman var??
parçada geliyor mu kanamayla beraber?
iğne falan yaptırsan durmazmıymış yaaa
allahım yardım et inşallah bişi olmaz geleveracım başka bir doktorada görünsen
ayy bende panik oldum şimdi ya canım benim :sinifsinif:
tatlım ben ilaçlara kalp atışını zayıfta olsa gördükten sonra başladık bakalım benimde cumartesiye kaldı kontrolüm
inşallah güzel şeyler duyarım bende

girip girip çıkıyorum kusura bakmayın.... iyi değilim...fransiyum canım sabah biraz kanamam oldu zaten birkaç gündür lekelenmeler vardı kahverengi. sabahki kanamadan sonra gittik. kan değerim düşüyordu. ve kese zaten görünmüyor 5 haftalık hamileyim 23 haziran sat tarihim. şimdilik kanamama yok ama dr düşük oluyor dedi. kan değerim düşüyor........ mafoldumben

ayy canım benim yaa peki ne olacak şimdi düşmesini mi bekleyeceksin :sinifsinif:
benimde ara kanamalarım ve kahverengi lekelenmlerim hala devam ediyor
inşallah düşmez tatlım :KK43:

canım ben coraspine ve folik asite hamile olmadan 2 ay önce başladım iğneyede 4+3 günlükken başladım

canım benim çok geçmiş olsun ,ne diyeceğimi bilemiyorum yanlış yönlendirmek istemem seni..
ben hamile olduğumu öğrendiğim anda başlamıştım iğneye,hamilelikten öncede aspirin kullandım..
hamileliğim süresinde 1 kere çok hafif lekelenmeler oldu,onun dışında kanama olayım olmadı..
dinlen bakalım sen yorma kendini doktorun seni yönlendirecektir.umarım herşey daha iyiye gider inşallah allahım bütün dualarım seninle

canım dur bakalım bız yınee hemen umıt kaybetmeyelım.ben aspırını gebelıkten once 3 ay kullandım.sonra hamılelıgı ogrenınce aspırını bıraktım hemen ıgneye basladım.ıste boyle canım...allah yardımcın olsun.allah hayırlısı nasılsa ona ulastırsın ınsallah...

canım bugun almak istediğim en son haberdi bu :sinifsinif: oysa ne gzl baslamıstım güne :çok üzgünüm: şimdi nasılsın?bide baska doktora gözüksen?offfff allahım hayırlısını versin hakkımızda :Saruboceq: rabbim korusun :Saruboceq: sen ne zaman baslamıstın iğneye coraaspine?yazmıssındır ama ben hatırlayamadım :çok üzgünüm:

geleveracım doktorun mu dedi düşük yapıyosun diye çok mu kanaman var??
parçada geliyor mu kanamayla beraber?
iğne falan yaptırsan durmazmıymış yaaa
allahım yardım et inşallah bişi olmaz geleveracım başka bir doktorada görünsen
ayy bende panik oldum şimdi ya canım benim :sinifsinif:
tatlım ben ilaçlara kalp atışını zayıfta olsa gördükten sonra başladık bakalım benimde cumartesiye kaldı kontrolüm
inşallah güzel şeyler duyarım bende
canım inşallah güzel şeyler duyarsın

ayy canım benim yaa peki ne olacak şimdi düşmesini mi bekleyeceksin :sinifsinif:
benimde ara kanamalarım ve kahverengi lekelenmlerim hala devam ediyor
inşallah düşmez tatlım :KK43:
inşallah seninki düşmez. benimki de sabah biraz kırmızı kan geldi. sonra yine kahverengiye döndü. dr işte kan değerinin düşüklüğüne göre söylüyor.
canım ben coraspine ve folik asite hamile olmadan 2 ay önce başladım iğneyede 4+3 günlükken başladım

canım benim çok geçmiş olsun ,ne diyeceğimi bilemiyorum yanlış yönlendirmek istemem seni..
ben hamile olduğumu öğrendiğim anda başlamıştım iğneye,hamilelikten öncede aspirin kullandım..
hamileliğim süresinde 1 kere çok hafif lekelenmeler oldu,onun dışında kanama olayım olmadı..
dinlen bakalım sen yorma kendini doktorun seni yönlendirecektir.umarım herşey daha iyiye gider inşallah allahım bütün dualarım seninle
canım teşekkürler
Gleveracım üzülme nolur belkide düşmez ne diyim bilmiom ki
kan değeri düşüyor o yüzden düşmez diyemeyiz herhalde... of allahım çok kötü bir duygu yeniden yaşıyorum..

canım dur bakalım bız yınee hemen umıt kaybetmeyelım.ben aspırını gebelıkten once 3 ay kullandım.sonra hamılelıgı ogrenınce aspırını bıraktım hemen ıgneye basladım.ıste boyle canım...allah yardımcın olsun.allah hayırlısı nasılsa ona ulastırsın ınsallah...
gebelikten önce ben hiç bir şey kullanmadım. ilgine teşekkürler canım
canım bugun almak istediğim en son haberdi bu :sinifsinif: oysa ne gzl baslamıstım güne :çok üzgünüm: şimdi nasılsın?bide baska doktora gözüksen?offfff allahım hayırlısını versin hakkımızda :Saruboceq: rabbim korusun :Saruboceq: sen ne zaman baslamıstın iğneye coraaspine?yazmıssındır ama ben hatırlayamadım :çok üzgünüm:

canım ben gebeliği öğrendiğim gün coraspirin ve iki gün sonra iğne başlıdık. bi de progestan kullanıyorum vajinal fitil...... yahu nedir çektiğimiz her gün iğneye razı olduk yine olmuyor :gitme:

canım inşallah güzel şeyler duyarsın

inşallah seninki düşmez. benimki de sabah biraz kırmızı kan geldi. sonra yine kahverengiye döndü. dr işte kan değerinin düşüklüğüne göre söylüyor.

canım teşekkürler

kan değeri düşüyor o yüzden düşmez diyemeyiz herhalde... of allahım çok kötü bir duygu yeniden yaşıyorum..

gebelikten önce ben hiç bir şey kullanmadım. ilgine teşekkürler canım

canım ben gebeliği öğrendiğim gün coraspirin ve iki gün sonra iğne başlıdık. bi de progestan kullanıyorum vajinal fitil...... yahu nedir çektiğimiz her gün iğneye razı olduk yine olmuyor :gitme:

bitanem sen olması gereken herseyi yapmıssın için rahat olsun.acaba iğne dozu falanmı düşük veya yüksek geldi :çok üzgünüm:
ya bide kızlar hani gebelikte belli bir haftadan sonra b-hcg degeri düşüodu kacıncı haftadan sonraydı :sm_confused: ya progestan falanda almıssın alla allaaaaaa :çok üzgünüm: vardır bir hayır :Saruboceq: offff lütfen baska bir doktora daha git yaaaaaa mafoldumben

Canım inşallah düşmez. Moralini yüksek tut lütfen. Ben de 17 gün önce kanama ile doktora gittim, belki okumuşsundur, düşüyor sandım ama meleğim oradaydı.
O günden beri de evdeyim, yatıyorum.
Belki senin de normale döner, şimdilik yatmaya uzanmaya çalış.
Kanaman durur belki...of ne desem bilemiyorum inan çok üzüldüm.

Bu arada bizim ne zaman ilaca başladığımızı sormuşsun. Ben 3 haftalıkken (hamile olduğumu adete 1 hafta kala kan testi ile öğrendim) iğneye başladım.
3 ay öncesinden de bebe aspirini ve folic plus kullanmıştım.

Dualarım seninle canım.

selam
ben salı günü (230 betahcg) gebe olduğumu öğrendim.bu gün tekrar tahlil yaptırdım680 çıktı drum 0.3 fraxaparin ve elevit başladı. bebek aspirini alma dedi.ama çok kafam karışık forumda herkes kullanıyo sanırım. napsam acaba ya..

Arkadaşlar iğne vurulmasına rağmen düşük yaşayanlar bence ümitsizliğe kapılmasın...Çünkü zaten her hamilelikte beşte bir , düşük oranı var...Bu oranda bence yüksek bir oran...Demek ki uygun zaman değilmiş ya da bebekte bir problem varmış diye düşünmeliyiz...Zaten düşük , sakat bebekler olmasın diye Allahın bize verdiği bir şeymiş...Hep olumlu düşünelim...

Biliyorum beklemek çok zor ama bebeklerimiz zamanı gelince mutlaka gelecektir...

ınşaallah en kısa zamanda buradaki herkes hamile kalır ve sağlıkla bebeğini kucağına alır...

bendede pıhtılaşma var canım.hergün 1 tane heparin yapıyorum kendime daha önce 3 düşüğüm vardı ama bu yeni bulundu.korkma allah çaresi olan dertler versin bubun bulunmasıda bir şans

Nergis cim doktorun başlatmadıysa kafan karışmasın. Başlarda ben de kullandım ama kanamam olunca doktorum aspirini kestirdi.
Ben de aspirini kesmemin zararı olur mu diye endişelenmiştim ama doktorum aspirin destek esas olan iğne kullanımı dedi. Ben de 10 haftalık hamileyim ve yaklaşık 17 günden beri aspirin kullanmıyorum.

ınşallah hepimize sağlıkla kucaklamak, sağlıkla mutlulukla sevdiklerimizle büyütmek nasip olur canım.

hamile olduğumu öğrendim ve ertesi gün 0.45 innohep iğne elevit pronatal bemlks almaya başladım.ayrıca kanım için yine haftada 2 tane folbiol kullanıyorum.benim mutasyonum mthfr 677 heterozigot.ayrıca rahim ağzı yetersizliğinden dolayı dikişim vaar yatıyorum hep .2 hafta önce dikiş atıldı.bazı doktorlar pıhtılaşma için iğne bazıları aspirin veriyor.15 haftalık hamileyim şu anda tek şikayetim artan akıntı heralde hamilelik kaynaklı sizdede arttımı

çok teşekkür ederim dinamis 10 gün sonra kontrolüm var o zaman tekrar konuşuruz aspirin meselesini dedi doktorum(sanırım onada çok soru sordum )ama işte 2 kez düşük yaşayınca insan korkuyo
inşallah kızlar hepimizin sağlıklı bebişleri olur.
celen inin kızına ve pelisu ya bayıldım çok tatlılar bin kere maşallah.

kızlar düşük yapıyorum yahu ilaçlarımamı geç başladık noldu dr birşey söylemedi sadece kanamam var ve dr bana düşük yapıyorsun dedi kan değerimde düşmüş zaten, hamile olan ve olmayan arkadaşlar lütfen cevap siz ne zaman ne şekilde başlandı ilaçlara ben hamileliği öğrendikten sonra başlandı....
canim bi haber ver ne oldu ALLAHIM insaallha bisey olmaz nolur moralini bozma cani dua et bol bol rabbim korusun melegini yazmistim ama hatirlamayabilirsin benim birak lekelenmeyi akin akin kanamam oldu parcalar dustu 6saat sonro ultrosonda baktiki doktor bebisim duruo ve pit pit kalbi atiodu daha once kalp atisini duyamamistik 6+1 gunluktu dua et canim hayirlisi olsun insallah

X