Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

işte pelisu hanım maşşallah diin bak kızarım heeeee

merhaba şenciğim maşallah kızın çok tatlı çok şeker boncuk boncuk allah nazarlardan saklasın allah size bağışlasın melek kızını allah isteyen herkese versin yokluğunu göstermesin inşallah galiba bebeklerin güzellikleri heparin iğnelerinden geliyor kızlar baksanıza bütün bebekler çok güzel allah hepsini nazarlardan korusun maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

günaydın hanımlaaaarrr iyi birgün olması dileğimle herkeslere güzel günler diliyorum bu sıckalrdan olsa gerek forumu biraz boşlanmış görüyorum hiç yakışmıyo bize hade bakam herkes kk yaaa

selam kızlarr,dün evdeydim,2 kadın çağırdım güzel bir temizlik yapıldı evde fırsatım olmadı giremedim nete..korkumdan artık evde hiçbi iş yapmıyorum ne yapayım,ev çok kirlenmişti :)
biz oğluşumla birlikte çok iyiyiz keyfimizde yerinde çok şükür,sabırsızlıkla doğumu bekliyorum

Lalcim; ilgine cevabına tşk ederim canım,benim doktorum istediğin hastanede yapabiliriz doğumu dedi,ben her hastaneye gelebilirim sorun olmaz dedi.. bakalım artık nerde olacak..doktorum doğumu eylülün son haftası büyük ihtimalle dedi..egeyi öpüyorum

Ravza ; canım şeker yüklemesi yapılırken idrar ve kan tahlilide yapılmıştı bana idrarda lokösit gözüktü,doktorum tek kullanımlık 1 tane yani antibiyotik verdi suda eriyip içilen bişeydi,ben içtim,enfeksiyon varsa iç bişey olmaz canım doktorlar bilerek veriyor zararı olsa vermezdi..

Funda1980 ; canım şişlik olayını herkes normaldir hamileliğin son aylarında helede diyorlar.. bende şişlik vb bişey yok şuan,ben hiç tuz yemiyorum çok dikkat ediyorum hani bilemiyorum onunda faydası oldumu acaba .. canım benim dikkat et kendine ,hayırlısıyla bir kucağımıza alsaydık

Gelgit ; doğum yaptımııı acaba ne oldu ?

Şen ; canım söyleyecek bişey bulamadım çok tatlı kızın maşallah allah nazarlardan korusun

Dinamiss,Nazlı_03,Gülay30,Kelebek01,Karizantem20,Melek76,Bkale,Reisdevrim,Papatyasüreyya,Celen,Fransiyum,Smmm06,Gelevera,Pembeperi,Marguarite
adını söyleyemediğim tüm arkadaşlar umarım sizin keyiflerinizde yerindedir.
öpüyorum hepinizi

canım şişlik olayını herkes normaldir hamileliğin son aylarında helede diyorlar.. bende şişlik vb bişey yok şuan,ben hiç tuz yemiyorum çok dikkat ediyorum hani bilemiyorum onunda faydası oldumu acaba .. canım benim dikkat et kendine ,hayırlısıyla bir kucağımıza alsaydık

Dinamiss,Nazlı_03,Gülay30,Kelebek01,Karizantem20,Melek76,Bkale,Reisdevrim,Papatyasüreyya,Celen,Fransiyum,Smmm06,Gelevera,Pembeperi,Marguarite
adını söyleyemediğim tüm arkadaşlar umarım sizin keyiflerinizde yerindedir.
öpüyorum hepinizi

Canım hamilelikte tuz tüketimiyle ilgili şöyle deniliyor :
Aşırı tuz tüketimi yapılmamalıdır fakat tuz tüketimi günde 2 gramdan (1 silme çay kaşığı) az olmamalıdır....

Hiç almıyorum demişsinde , bir araştır istersen canım...Kendine iyi bak...

oh meryemcim aklaıp paklanmışsın evin temizlemiş mis gibi güle güle kirlet canım oğluşun gelince zaten o kirletçek sen arkasındna toplucan :)

selamlar arkadaşlar,.bi sorum olacaktı,hamilelikte kızılcık hoşafı kanpıhtılaşmasını tetiklermi,.bi bilginiz varmı,yanıtlarsanız sevinirimopuyorumnanaktan

Arkadaşlar , ben çok heyecanlıyım...Adet tarihi 14 ağustos...Ne olacak acaba...Hayırlısı olur inşaallah...

selamlar arkadaşlar,.bi sorum olacaktı,hamilelikte kızılcık hoşafı kanpıhtılaşmasını tetiklermi,.bi bilginiz varmı,yanıtlarsanız sevinirimopuyorumnanaktan

Ben şöyle bir bilgi buldum...

Kızılcık kanın pıhtılaşmasını artırır. Çiğden hazırlanmış kızılcık suyu veya kaynatarak yapılan kızılcık şerbeti, kan pıhtılaşmasını düzenler.

Canım hamilelikte tuz tüketimiyle ilgili şöyle deniliyor :
Aşırı tuz tüketimi yapılmamalıdır fakat tuz tüketimi günde 2 gramdan (1 silme çay kaşığı) az olmamalıdır....

Hiç almıyorum demişsinde , bir araştır istersen canım...Kendine iyi bak...

canım özellikle yemek yerken felan hani tuz atmıyorum..ama mesela sabah kahvaltıda mutlaka zeytin peynir tüketiyorum onlarda tuzlu mesela,ne bileyim onlardan tuz ihtiyacım karşılanıyordur mutlaka diye düşünüyorum.. yani yemek felan yerken içerisine tuz eklemiyorum hiç bu bağlamda söylemiştim,tşk ederim bilgin için canım..

oh meryemcim aklaıp paklanmışsın evin temizlemiş mis gibi güle güle kirlet canım oğluşun gelince zaten o kirletçek sen arkasındna toplucan :)

ayy canım benim,nelere katlandık bebek için gelsinde kirletsin evi canı saolsun napalım..

allahım herkese sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin

Mrb kızlar ınsallah herkesın keyfı yerındedır.sencım kızına bayıldım nur topu gıbı maasallah ama ne olur bıran once kaldır resmını nazar degecek allah analı babalı buyutsun ınsallah bızede nasıp etsın boyle guzel cocuklar ınsallah canım.

FAKTOR 5 LEıDEN : NORMAL
PROTROMBıN 20210 A MUTASYONU : NORMAL
MTHFR (677T) MUTASYONU : NORMAL
MTHFR (1298) MUTASYONU : HOMOZıGOT

Yukarıdaki kan sonucuma göre doktorum bu ilaçları verdi;

CLEXON 0,2 cc
BECOZYME
COASPıN
FOLHOL

iğneyi hamileliğim süresince kullanmam gerekiyormuş yarın gidip iğne yapılışını görüp hergün kendim yapıcakmışım..

raporumdaki tanıdada ; Yüksek-riskli gebeliklerin diğer gözlemi + trombofili

---------------

doktorum ailemden gelen kalıtsal bir hastalıkdan dolayı kan pıhtılaşması eğilimi olduğunu söyledi...vede erken doğum,düşük yada yüksek tansiyon olabiliceğini söyledi.ama şu an çok şükür bebeğimde hiçbir sorun yok 10 haftalık oldum,

hiç düşük yapmayıp bu şekilde ilaç kullanıpda hamileliği tamamlayan oldumu?

ALLAH hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin..

sencim allah bagislasin 41 kere masallah kuzucuguma bu ne guzellik boyle :nazar::nazar::nazar:
bu arada sen nasilsin oglusumla biz sizi cok cok opuyoruz

gunlerdir yazilarinizi okuyorum anca bitirebildim bu ne hiz bacilar biraz yavas yazin yetisemiyoruz anacim kaydirigubbakcemile3
bu arada yeni hamisleri cok tebrik ediyorum rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin hepinizi cok cok opuyorum kizlarrr:1hug:

X