Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

size bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim

acaba iğneyi sabah-aksam mı vuruluyorsunuz yoksa günde 1 kere mi???

cevaplayanlara şimdiden tesekkürler
Canım bazı doktorlar aynı doz iğneyi ikiye bölüp günde iki kez uygulatıyor , bazıları da günde bir kez..Mesela bazı doktorlar 0,6 lık iğneyi sabah 0,3 akşam 0,3 olarak yaptırıyor..Ben 0,6 lık günde bir kez uyguluyorum..Hem hematolog hem kadın-doğumcu böyle daha uygun olacağını söyledi..Bana da rahat geldi , iğne yeri kalması açısından..Sabah aspirin alıyorum.. Akşam iğne oluyorum...

arkadaslar kimse cevaplamamış ama:sinifsinif:

canım ben 2 kere vuruyorum 0.3 lük sabah akşam sanırım seninde öyle olur biliyosun bizim durumumuz farklı ben dr uma 0.6 lık tek doz yapsam olurmu dedim olmaz senin için riskli olur 12 saatt bir yapman lazım dedi üzgünüm

papatyacım teşekürederim ilgine bende google da arattım buldum adres telefou ama eşime söyledim gideliimmi diye o da bana yeter kafayımı yedin sen zaten migrenin var tutacak yine stresten olursa olur olmazsa olmaz bırak artık dedi.bende ağladım ağladım sinir oldum yani.karar verdim bırakacam herşeyi zaten eşim bu siteye girmeme bile kızıyo kendikendine okuyup evham yapıyosun diyor ben ondan gizli evde olmadığı zamanlarda giriyorum.ay bu erkekler ne zaman anlar acaba bizleri çok merak ediyorum.neyse canlarım birden içimi döktüm sizede kusura bakmayın sıktım

keske 9 eylüle gidebilsen umutcum :1closedeyes: benm doktorum ordaydı ve senelr sonra 7 bebek kaybettikten sonra buldum onu maalesf..allahıma bin şükür gecte olsa karsıma cıkardı ve tedavi yöntemimi sorunumu buldu :Saruboceq:
:asigim: canım yaaa nasıl bir heyecan sana kıyamam beenn :asigim: sağlıkla al kucağına bitanem :1hug:

ANAA KIZ CUMARTESİ EDİN ŞU BULUŞMAYI BENDE KATILİİM SİZE NOLUR SANKİM :Saruboceq:a.s.a.s. a.s.[/QUOTE]
he oda olabülüüüüüüüüü delikafadulden

yanlıs hatırlamıosam sen de ööle vuruluodu.03 aksam 03 sabah.benm de 0,4 lüktü tek doz vuruoduk sengözlerimebaksanab

merhaba arkadaşlar 2 gündür giremedim biraz ağrım vardı bugünde artınca eski doktoruma gittim
baktı kalp atışları çok normal boyu 4 mm dedi veeeee 0,4 lük clexane iğne verdi ilkini az avvel yaptırdım bakalım bebeğe göre şuan 6 haftalık görünüyor dedi bizde 2 hafta fazladan atıyoruz ne olu ne olmaz diye yani 1 aylığız şuan dedi çok olumlu konuştu çok çok mutlu oldum
ağrılar içinde normal dedi adet sancısı gibide olabilir hiç meraklanma sadece kanaman olursa hemen gel dedi istirahae devam dedi fazla ayakta durma uzan dedi zaten öyle yapıyorum bakalım :)
birde bu iğne ilk seferlerde ateş yapar mı?
annem yüzün kızarmış ateşinde var dedi de merak ettim
dinamisscim senin adına da çok sevindim birden korktum bişi olmuş zannederk ama sonunda mutlu son olmuş ne mutlu sana da :)
inşallah hayırlı sağlıklı gebelikler geçirmek nasip olur öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

tamam bacım bulusalim ben aksama benim kociyle gorüsürüm.benim araba kullanmak yassak koci salmiyo hüüüüüüü sadece kendi getir götür yapiii.. kız hakket ebem olurdun bak sen benim cemre de minik hemşireŞeniz

ANAA KIZ CUMARTESİ EDİN ŞU BULUŞMAYI BENDE KATILİİM SİZE NOLUR SANKİM :Saruboceq:a.s.a.s. a.s.[/QUOTE]

yavrum o zaman cmt icin konusalim bakalim becerebilirsek toplanalim orta biyerde.

canım o senin durumuna göre değişiyor. benim sadce 1 kez 0.45lik. ama iki kere vuaranda var. iki kere vurmak iğne yeri bulmak açısından ilerde zor olabilir. ama önemli olan tabiki sağ salim bebeklerimize kavuşmak.

gelgitcim al benden de o kadar sürekli heyecan durumu yaşıyorum . ama bende tam tersi niye gec diye panik yapıyorum. 5 ağustos benimki. sana daha öncede yazdım ama sanıırım görmedin. tansiyon sorunun düşük mü yoksa yüksek mi. onun için mi erkene tarih verdi senin doktroun

Kızlar bİ tahlİl sonucunu daha aldım ben anlamadım doktora randevum 28de bana bİ anlatın İyİmİ kÖtÜmÜ protrombİn zamanı normal deyer 11.13 benİm Çıkan deyerİm 13.5 nedİr bu sİzce
kızlar sizlere böyle bi tahlil yapılmadımı hadi biriniz cevap yazın lütfensenağlamasenağlama

kızla herkese slm. bebişim 850 gr olmuş gayet sağlıklı dedi doktorum. 50 lik şeker yüklemem yüksek 100lük normal çıkmıştı ya yine de şekerli ve karbonhidratlı şeylere dikkat etmem gerekiyormuş. yaa bugün lütfü beye sinir oldum niye derseniz ultrasyona girmemizle çıkmamız inanın tam 5 dk sürdü. eşim de bende çok sinirlendik biz bir ay beklişyoruz bebeğimizi görcez diye 5 dk bile sürmüyor üstelik 250 ytl yi de bayılıyorsun bi güzel 5 dk için. neyse bebeğim sağlıklı olsun da gerisi önemli değil ama artık sanki lütfü hoca eskisi gibi ilgilenmiyor.:umursamaz:

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 23 temmuz)
(celen35)........ cemre...........9 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........7 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............3aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)

(diğer tatlı bebişlerimizin isimleri hatırlayamadım, özür dilerim, yardımcı olur musunuz?)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):

gelgit.....................37 haftalık (erkek) (27 temmuzda geliyor bebişimiz...)
nazlı03.................. 37 haftalık (erkek-- 5 ağustosta geliyor bebişimiz inş.. )
29 selvihan.............35 haftalık (kız)
seybay...................31 haftalık (hemi de 3üz, 2 erkek 1 kız)
sido ......................31 haftalık (erkek)
eserizmir................30 haftalık (*?)
meryemmeryem......29 haftalık (erkek)
çiçeklara.................28 haftalık (kız)
funda1980...............26 haftalık (erkek)
bkale......................26 haftalık (kız)
papatyasüreyya.......21 haftalık (kız)
smmm06................18 haftalık (erkek)
ravza1818...............16 haftalık (kız)
Dinamiss..................9 haftalık
ftgg7779 ..................8 haftalık
fransiyum.................7 haftalık
nilüfersahh................6 haftalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…