Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canım anladığım kadarıyla seninki boş gebelik değil onun için böyle şeylere fazla takılma bebeğini sabırla kucağına almayı bekle ve dua et böyle şeyler sadece kafanı kurcalar seni rahatsız eder ve bu durumda bebeğin de rahatsız olur umarım herşey gönlüne göre olur
Canim bir arkadasim bos gebelik gecirdi ve tekrarladi 2 kez ayni seyi yasadi onun icin soruyorum tekrar hamile kalmak istiyor kan pihtilasmasi yuzunden olabilir mi o yuzden arastiriyorum cevap verdigin icin cok tesekkurler

Benim bu günkü betam 1600 cıktı tüp yaptırdığım merkezde.düşünebiliyor musunuz.transferin 25.gunu ve kese yok.rahim ince.kanama yok.bu kesin dış gebelik sanki.ve bir dr yatış yapıp iğne vurayım dedi biri 2 gün daha bekle kürtaj ve payolojiye parca yollamadan olmaz dedi.offf

Benim bu günkü betam 1600 cıktı tüp yaptırdığım merkezde.düşünebiliyor musunuz.transferin 25.gunu ve kese yok.rahim ince.kanama yok.bu kesin dış gebelik sanki.ve bir dr yatış yapıp iğne vurayım dedi biri 2 gün daha bekle kürtaj ve payolojiye parca yollamadan olmaz dedi.offf
Canım öncelikle geçmiş olsun rabbim bi daha göstermesin ben kendimdeykende çok araştırdım ama hiç kürtaj duymadim rahim içinde olmayan biseyi nasıl alacak merak ediyorum

Iki aşılamam da olumsuz. Bugun dr a gittik tüp bebege baslayabiliriz dedi bu defa da eşim yanasmiyo bekleyelim diyo, napacagim ben beklemek istemiyorum bekledikce acı çekiyorum. Kac bebegin kokusunu icime cektim, kac bebek arabasi görünce agladim, kac kez ellerinin kokusunun hayalini kurdum Allah bilir.Eger hic olmazsa alisirmiyim zamanla??

Canım öncelikle geçmiş olsun rabbim bi daha göstermesin ben kendimdeykende çok araştırdım ama hiç kürtaj duymadim rahim içinde olmayan biseyi nasıl alacak merak ediyorum
Canım ben de araştırıyorum ve kürtaj da bir nevi tanı koydurucu.patolojiye parca yolladı gebelik bulgusu rahimde varsa- ki bazen 1600 lü hcg de bile görünmeyebiliyorahme metotrexat sonrası mudahele daha zor oluyormuş.rahimden de parca ölümüne sebep olabiliyor muş bu ilaç.valla gittiğim dr ların 3 te 2 si kurtajsiz dış gebelik tedavisi doğru değil dedi.ne desek bilmiyorum.kürtaj da hafif bi doku alımı dedi zaten 15 dk sürdü.simdi yarın tekrar hcg bakılacak hala düşmediyse iğne.hakkimizda hayırlısı.dr uma güvenmekten başka yapacak bi şey yok

Pavese nasıl oldun canım son durumun nedir merak ettim hcg bakılacak demiştin noldu kaç çıktı inşallah iyisindir canım çooook geçmiş olsun

Canım ben de araştırıyorum ve kürtaj da bir nevi tanı koydurucu.patolojiye parca yolladı gebelik bulgusu rahimde varsa- ki bazen 1600 lü hcg de bile görünmeyebiliyorahme metotrexat sonrası mudahele daha zor oluyormuş.rahimden de parca ölümüne sebep olabiliyor muş bu ilaç.valla gittiğim dr ların 3 te 2 si kurtajsiz dış gebelik tedavisi doğru değil dedi.ne desek bilmiyorum.kürtaj da hafif bi doku alımı dedi zaten 15 dk sürdü.simdi yarın tekrar hcg bakılacak hala düşmediyse iğne.hakkimizda hayırlısı.dr uma güvenmekten başka yapacak bi şey yok
Çok geçmiş olsun canım.Umarım kolay bir şekilde atlatırsın.Değerler dış gebelik gibi.Ama önemli olan onun yerini tespit etmeleri sanırım kürtaj o yüzden oluyor.

Çok geçmiş olsun canım.Umarım kolay bir şekilde atlatırsın.Değerler dış gebelik gibi.Ama önemli olan onun yerini tespit etmeleri sanırım kürtaj o yüzden oluyor.
evet patoojiye parça yolladı rahim içinde var mı bir şey diye.yani pıhtılaşma yüzünden mi,tüp bebek tedavisi yüzünden mi,niye böyle oldu ilk defa başıma geliyor. adana acıbadem den nefret ettim resmen.merkezin de hatası var diye düşünüyorum.

Pavese nasıl oldun düştümü canım değerin umarım herşey yolundadır bilgilendirirsen sevinirim dualarım seninle
Canım Allah razı olsun senden.2 gün önce iğne vuruldum.vuruldugum gün hastaneden çıktım.gecesi ve ertesi gün sancim oldu epey,kanama da başladı ama cok değil.dr normal dedi.yarin ilk test günüm.insallah kurtulurum

Kızlar artık ben nasıl korkmadan tedavi olurum bilmiyorum.tüp dedik,her şey kontrollü olsun dedik su başıma gelene bakın.zaten bu dış gebelik belası tup bebek tedavilerinde daha çokmuş.bi kurtulayım da iyi bir muayeneden geçeyim

Kızlar artık ben nasıl korkmadan tedavi olurum bilmiyorum.tüp dedik,her şey kontrollü olsun dedik su başıma gelene bakın.zaten bu dış gebelik belası tup bebek tedavilerinde daha çokmuş.bi kurtulayım da iyi bir muayeneden geçeyim
Herşeyin hayırlısı canım sıkma canını

umarım çabuk kurtulursun canım normal gebeliklerde de olma ihtimalli var tabiki

sıkma canını benimde başımdan geçti gerçekten zor bi dönemdi rabbim yardımcın olsun
amin hepimizin canım. peki şimdi ne aşamadasın.doktorun ne diyor nedeni konusunda bu kayıplarımızın? sen rahim filmi çektirdin mi peki?ben bu tedavimde çektirmedim. dr gerek yok dedi.keşke isteseydi.6ay önce 12 haftalık düşük ve kürtaj öyküm var. ve bu acı tecrübeyi acı badem gibi güvenilir bir kurumun tüp bebek merkezinde yaşamak daha da umut kırıcı

Rahimden parça alıyorlar bende yaşadm dış gebelik, kürtaj gibi uyutulup rahmimden parça alındı patolojiye gönderildi gebeliğe ait doku var mı diye bakılıyor.

amin hepimizin canım. peki şimdi ne aşamadasın.doktorun ne diyor nedeni konusunda bu kayıplarımızın? sen rahim filmi çektirdin mi peki?ben bu tedavimde çektirmedim. dr gerek yok dedi.keşke isteseydi.6ay önce 12 haftalık düşük ve kürtaj öyküm var. ve bu acı tecrübeyi acı badem gibi güvenilir bir kurumun tüp bebek merkezinde yaşamak daha da umut kırıcı

Nasıl oldun kanaman çoğaldı mı? Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah sağlıklı bir gebeliğe vakti zamanı geldiğnde hamile kalırsın herşeyin hayırlısı diyoruz imtihan dunyası umudunu kaybetme bende ilk gebeliğimde yaşadım ertesi ay normal yoldan hamile kalmışım korunurken onunda kalbi durdu yine kürtaj oldum peşpeşe olunca çok yoruldum genetiğe bakıldı bu seferde 3 genimde heterozigot çıktı bu ay korunmayı da bıraktım Allahtan hayırlısını diliyorum hepimiz için...

X