Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Bu arada kızlar iğne coraspin le birlikte prednol kullanan var mı? Varsa ne kadar süre kullandınız

Yaaa yani hiç geçmeyecek mi

Ankarada pıhtılaşmayla ilgili bilgili kadın doğum Dr var mı önereceğiniz gebeliği iyi takip eden
Benim doktorumu onerebilirim. Op dr erol bayraktar.
İki kaybimdan sonra oglumda o doktora gittim. İyiki de gitmisim dedim. Sorunsuz dogum yaptim. Simdi de ikinci bir gebelik planliyorum. Rahimde yara vs sorunum oldu, onu yine erol bey bulup tedavi etti. Regl e iki gunum kaldi hatta. Eger gebeysem suan direk erol beydeyim :)

Hangi hastanede Doktor.. İğnenin dozunu falan neye göre ayarlamıştı oğlunuzdaki gebelikte birde diyet önerdi mi

Hangi hastanede Doktor.. İğnenin dozunu falan neye göre ayarlamıştı oğlunuzdaki gebelikte birde diyet önerdi mi
Diyet vermedi.
Doz ayarini neye gore yapiyor bilmiyprum. Ne dediyse kullandim ben.
Cag hastanesindeydi kapandi ora. Simdi ozel muayenehanede...

Bu arada kızlar iğne coraspin le birlikte prednol kullanan var mı? Varsa ne kadar süre kullandınız
Merhaba canim romatizmal rahatsizligin mi var o yuzden mi prednol kullaniyorsun ?benim (ANA) nukleer pztf ve plaquenil kullniyrm ayni zaman da coraspin hamile kalinca igne eklenicek.

Merhaba canim romatizmal rahatsizligin mi var o yuzden mi prednol kullaniyorsun ?benim (ANA) nukleer pztf ve plaquenil kullniyrm ayni zaman da coraspin hamile kalinca igne eklenicek.
Merhaba yok canım romatizmal bi rahatsızlığım pıhtılaşma problemi Var sadece doktor gebe kalınca direkt başlattı iğne ile.bende kullanan çok duymadım bir danışayım dedim sizlere

Merhaba yok canım romatizmal bi rahatsızlığım pıhtılaşma problemi Var sadece doktor gebe kalınca direkt başlattı iğne ile.bende kullanan çok duymadım bir danışayım dedim sizlere
Hangi genlerin de var canm romatizman doktorm da bana gerekirse prednol verebilicegini syledi.
Gecen ay kimyasal gebelik yasadm adetle dustu insallah ilaclar ise yarar.
Hamilemisin cnm suan prednol da aliyrsn sanirim

Hangi genlerin de var canm romatizman doktorm da bana gerekirse prednol verebilicegini syledi.
Gecen ay kimyasal gebelik yasadm adetle dustu insallah ilaclar ise yarar.
Hamilemisin cnm suan prednol da aliyrsn sanirim
Canım benim pai 4g4g homozigot mtfrc677t heterozigot. Araştırdığım kadarıyla prednol bağışıklık sisteminin embriyoyu kabul etmemesini engelliyormuş yani bebeğin tutunmasına yardımcı oluyormuş.. ben bebeğimi ilk haftalardan başlayan kanamalarla enfeksiyon sonucu 19.haftamda kesem delindikten sonra 26 haftamda doğurdum 13 gün sonra kaybettim geçen yıl. Doktorum yerleşme probleminden kaynaklı dedi. Geçen ay bende kimyasal yaşadım 3 gün gecikmeyle gitti.. bu ay rabbim tekrar nasip etti daha çok yeni ikigün önce öğrendim bakalım kısmet inşallah tutunur bebeğim derdimin dermanı olur.. bu arada seni diğer gruptan biliyorum canım sen beni hatırlayamadın mı?

Merhaba canım hatırladım seni cok cok sevindim, Rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin :)
Canm benm de bağısıklık sistemiyle alakalı rahatsızlığım damar ici pıhtılasmaya sebep oluyormuş ben plaquenil kullnyrm oda baskilayici ilac kortizon gbi brsey canim,gerekirse de prednol alicam ins iyi gelir.
Canm bursa da hangi doktora gidiyorsn ?

Canım günaydın şuan Gürkan uncuya gidiyorum mükemmel bi doktor fikrimce ancak devam edebilmem çok zor çünkü biraz pahalı hem Doğum hem muayene. Nejdet kırker diye bir doktor varmış araştırdığım kadarıyla riskli gebeliklerde de iyiymiş ona gitmeyi düşünüyorum. Sende bursadamısın sen kime gidiyorsun

Hamileliğin başında uzun yolculuk yapmak sakıncalı mı sizce kızlar birde pıhtılaşmamız olduğunu düşündüğümüzde sıkıntı olabilir diye düşünüyorum çünkü hematoloji doktoru hamile deilken bile uzun yola çıkmadan iğne vurdur demişti şimdi birde gebelik var sıkıntı olur mu sizce

Canım ben hematoloğa gittiğim de bana gitmeden önce coraspin iç öyle çık yola demişti, ve mümkün olduğunca mola vererek yürüyüş. Sen yapabileceksen bunlrı yap bence riske atma hem kendini hem bebişini

Kızlar benim yarın opu var..inşallah güzel geçer, yumurtalar kalitelidir. Heyecanlıyım bir yandan da tedirgin...Sonra transfer ne olacak bakalım.Bizimki çileli bir yol,hakkımızda hayırlısı
Allah yardımcın olsun hayırlı haberler al inşallah hemencik transferde tutsun:)

Kızlar benim yarın opu var..inşallah güzel geçer, yumurtalar kalitelidir. Heyecanlıyım bir yandan da tedirgin...Sonra transfer ne olacak bakalım.Bizimki çileli bir yol,hakkımızda hayırlısı

Cnm cok sayida kaliteli 5.gün embriyolarin olur ins. Ben dün iki kese gördüm . Allah saglikla sana da nasip etsin

Hemotoloğa gittinde hamileymiydin.. Sanırım sıkıntılı bir durum en iyisi gitmemek gibi gözüküyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…