Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlar bende çok üzgünüm tüp bebek yoluyla hamile kaldım ve tuttu hemde ikiz.ama 6 haftalıktı az lekelenmem olmuştu ve acile gittim.oradaki doktor herşey normal dedi hatta iki kalbi de işaretledi..duyabilir miyim dedim yok henüz çok ufak on gün sonra dedi.on gün sonra 7+4 te normal kontrole girdiğimde doktorum kalp atışı yok dedi vajinal baktı.ve hastaneye gönderdi hemen gittik orada doppler ultrasonla bakıldı.aynı şey söylendi ben yıkıldım tabii..ama bende hiçbir belirti yok hiçbirşey anlamadım..gurbetteyim almancam da harika değil herşeyi tam anlayamıyorum..yardım edinn(

Cnm benim de öyle olmuştu ben bi kaç dr a sordum beklesem sonuç değişir mi diye fakat ultrasonda ölçtükleri büyüklükteki bir bebeğin kalbi atmalıymış emin olduktan sonra kürtaja girdim. Sana tavsiyem başka dra da sor fakat çok heveslenme yaşasaydı anomali olabilirdi diye avut kendini. Çok zor biliyorum ama herşeyde vardır bir hayır.

geçmiş olsun canım benim sonuncu öyle oldu ilk kalp atışı var dedi ama çok küçük dinletemem dedi daha sonra kontrole gittim kalbi durmuş kürtaj olmak zorunda kaldım

Geçmiş olsun canım üzülme vardır bundada bir hayır işimiz gerçekten çok zor kime nasıl güveneceğiz bilmiyorum umarım herşey gönlünce olur

Merhaba bu testleri yorumlar mısınız..
Genetik doktoru bir şey yok dedi ama
Sizce bende hemotoloji gitmeli miyim

Şu an hastayım bitiminde Kadindoguma gideceğim bakalım onlar ne diyecek iğne yada hap verecekler mi

Birde iyi sağlıklı beslenmek çok önemli galiba
Bende artık buna dikkat edeceğim
Keçiboynuzu pekmezi özütü kuru üzüm her gün süt ve yumurta balık yağı da alacağım ceviz fındık bol su Allah ne verdiyse artışın beslenme konusunda dikkat ettiğiniz bir şeyler var mı acaba

Eklentiler

• IMG_20170717_215310789.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 72
doktorum bana balık yağı ecopirin ve folik asit verdi gebelik öncesi ve sonrasında kullanmam için size başka tahliller yapıldı mi genlerle alakalı

doktorum bana balık yağı ecopirin ve folik asit verdi gebelik öncesi ve sonrasında kullanmam için size başka tahliller yapıldı mi genlerle alakalı

On iki gene de bakıldı..genetik doktorun biri ilaca gerek var diğeri yok demişti
Daha önce dahiliye doktoru folik asit değeri iyi demişti....tabi o zamanlar kan pıhtılaşma ile ilgili bir test felan yapmamıştim..normal kan tahlili de doktor folik asitin iyi demişti...
Burada bir kaç kişiden balık yağı duydum bende almak istiyorum..doktor öyle bir şey demedi ama olsun bir zararı olmaz herhalde
Birde siz hangi balık yağını kullanıyorsunuz
Doktor mu yazdı yoksa aktarlar da satılanlardan mı aldınız,

Bence bi hematoloji yede görün derim canım inşallah bişey yoktur emin olursun baktım ama bişey anlayamadım benimkisinden farklı dediğim gibi inşallah bişey yoktur geçmiş olsun

doktorum yazdı ama sgk karşılamıyor zaten eczaneden direk alabilirsin ocean plus 1200mg 50 kapsül halde biraz pahali 70-80 arası satıyorlar banada doktorun biri iğneye gerek yok biri kesin kullanmalısın dedi kullandigim halde sanırım az geldi dozu kalp atışı durdu

Merhaba ..26 nisanda 16 haftalıkken cinsiyet öğrenmeye gittiğimde 13, haftada kalbinin durduğunu öğrendim bebeğimin..ilaçla düşük,ardından kürtaj oldum.çok zordu..hala da tam toparlanamadım...34 yaşındayım 4 yaşında bir oğlum var Allah'a bin şükür...ama ne olursa olsun evlat kaybı,yiten hayaller,umutlar...çok acı bir şey. Çukurova üniversitesinde genetik bölümünde trombofili paneli için kan aldılar,prenatalog yönlendirdi. 8 haziranda kan verdim hala sonuç çıkmadı,normal mi bu denli uzun sürmesi?? 1,5 ay oldu neredeyse... bir de ilki tüp bebekti, bu gebelikse kendiliğinden oluştu. prenatalog vaktin yok, yaşın geçiyor tüp yap denemek istiyorsan dedi. sonuçlarım çıksın bakacağım

genetik testler genelde geç çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…