Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canım benim coraspinden dolayı daha da artmıştı morluklar. Doktoruma sordum bıraktırdı. Hematolojiye gittim haftada 3 iç dedi.

Kızlar g6pdh amplikasyon gerçekleşti ne demek. Benim sonuçlarda böyle birşey yazıyor dikkatimi çekmemiş daha önce, nette de açıklayıcı birşey yazmıyor bilginiz var mı?

ben de 12 haftam bitince folik asiti biraktim. gyno ve elevit kullandim. claxane ve aspirinde tabi. 12 haftadan sonra folik asit ve progestanin faydasi yok bebege demisti doktorum. oglum 3 yasini bitrdi
Sende eleviti uc gunde bir mi kullandin hatirliyormusun acaba? Ya doktoruma cok guveniyorum ama ne bileyim sizlerle konusunca da cok rahatliyorum.

Sende eleviti uc gunde bir mi kullandin hatirliyormusun acaba? Ya doktoruma cok guveniyorum ama ne bileyim sizlerle konusunca da cok rahatliyorum.
ben hergun kullandim eleviti.
dr.una guveniyorsan baska hicbirseye takilma derim. mutlu hamilelik gecirmek buna bagli cunku.

Teşekkür ederim cnm sagolasin. Nasil bi surec surekli ameliyat, korunma ve sonrasi hamile kalamama, kalsam da düşük ve kurtaj sonra tekrar başa dön
psikolojim bozuldu tabiki yediğimi çıkartir hale geldim sonrasinda dahada kötülestim su bile icemiyordum biraz mide tedavisi biraz psikiyatrik destekle toparladım şu anda korunmuyorum 2 aydır adet günlerime yakın yine hadi hamileysem aynı şeyleri yaşarsam yine düşerse korkusu var

şu anda haftada 2 iciyorum coraspirini ama bu varis gibi morluklari olan bacağımda çok ağrım var
Hematoloğa gittin mi peki. O seni daha iyi yönlendirir. Bana doktor bırak deyince ben gittim hematoloğa o yapılmayan tahlillerimi de yaptı 3 kere iç dedi. Hematolojiyle ilgili ya bu konu daha garanti olur. Varis bide önemlidir ihmal etme

Canım eşinede sperm tahlili yapıldı mı benim eşimde sperm morfolojisinde bozukluk var hamile kalabilmem için ilaç tedavisi başladı birde kürtaj olduysan rahimde yapışıklık olmuş olabilir
Yok daha yapılmadı yapılacak canım inşallah normal çıkar ikimizinde sonuçları anne olmak çok zor ama dünyanın en güzel şeyi Heralde umarım Allah tüm isteyenlere aratmadan hasret bırakmadan çabucak verir bide pıhtılaşma bozukluğu olduğu için hormon ilaçları kullanmam malesef yasak bakalım hayırlısı

sanırım bana sordun demi yok canım 10 yılık evliyim 7 kere düşük kürtaj 2 kere de tüp bebek denedim ama malesefki olmadı
Evet canım sana sormuştum üzülme herşeyin bi vakti zamanı vardır benimde 2 kürtaj var birbuçuk yıldırda normal yollarla olmuyor bende 11 yıldır evliyim bakalım tahlil ler ne diyecek

Bugun evde test yaptim pozitif cikti. Igneye ne zaman başlanıyor.
hayırlı olsun gözün aydın.ben keseyi gördükten sonra başladım çünkü iki yıl önce dıs gebelik yasadım.hamile kalmadan önce baslayan da var ögrenir ögrenmez baslayanda.en iyisi biran önce doktora gitmek.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

canım bende mhfr 677 heterozigotum.kızımda doguma kadar kullandim.bunda nasıl olur bilmiyorum.

Senin hamgi genlerde çıkmıştı pıhtılaşma?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…