Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Tarlusal diye adet getirici bi hap verdi doktr bide folik asit verdi adetin 2. Yada 3. Günü gel hormon profilinede bakalım dedi şimdi adeti bekliyorum
üzüldüm canım sıkma canını bunun üzerine kalırsın belki kaç aydır korunmuyorsun bi kere banada vermisti doktor ilaç bittikten 3-4 gün sonra adet olmuştum

üzüldüm canım sıkma canını bunun üzerine kalırsın belki kaç aydır korunmuyorsun bi kere banada vermisti doktor ilaç bittikten 3-4 gün sonra adet olmuştum
Yaklaşık 1 yıldır korunmuyoruz malesef olmadı zaten bi süre pıhtılaşma tedavisi gördüm yasaktı şimdide clexane kullanıyorum ve bebek düşünüyoruz bakalım tüm gereken testleri tahlilleri yaptıracağız eşimde destekcim sağolsun sonrası Allah a kaldı nasip inşallah

S
Senin varmı bebeğin

arkadaslar merhaba bisey danicagim size ben 11 haftalik hamileyim dun doktora gittim mthfr iki geninde de hetorizgotum. Doktorum dun folik asidi biraktirdi. Sabah aksam gynoferon ve uc gunde bir icmem sarti ile decavit verdi. Tabi coraspin ve clexane devam. Ama aklma takildi mthfr geninde surekli folik asit almam gerekli degilmi? Doktor neden acaba 11 haftada kesti. Siz gebeliginiz boyuncami kullandiniz folik asidi?

İstersen tahlillerinle birlikte başka bir doktorada Danış canım aklında soru işareti kalmaz. inşallah sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın

Slm arkadaslar dün rahim filmini cektirdim işlem uzun sürdü bu defa. Gecen seneki kisa ve agrisiz olmustu. Dun gündüz cektirdim aksam agridan ve atesten duramadim. Kendi dr um rahim düzensizliğinden istemisti bu filmi. Ceken dr birkac adet 1.5 cm boyutlarinda miyom veya polip gördü. Bir yıldır korunmuyoruz ve hamile kalamadim. Mayis ayinda histereskopi ameliyati olmustum halbuki hicbiseyin yok demislerdi ordaki dr lar. Nolacak sonumuz?? Riskli gebelik dr uma da gittim gecen hafta bir seneden fazla kullandigim folbiol ve apikobali haftada ikiye düşürdü. İnfertilite ye de gittim terar yumurtalıklarima bakildi. Ve tekrar hormon analizi yapildi. Allah hepimizin yardimcisi olsun

Arkadaşlar bu pıhtılaşma çıkanlarda vücutlarında ara ara hafif morluklar oluyor mu..(iğne kullanan için demiyorum...) İnternetten araştırdım da kan pıhtılaşma da bacak ve kollarda morarmalar yapıyormuş..burada başına böyle bir şey gelenler var mi

Allah hepimizin yardımcısı olsun...Rabbim hepimize yardım.etsin şifa versin...

Canm sen histeroskopi nerede oldun..
Doktorları anlamak çok zor...
Önceden dua ederken aklıma hiç gelmezdi ama insan bu acı tecrübelerden sonra artık her duam da Allahım hayırlı bilgili tecrübeli doktorlar nasip et bana diyorum

Bana bir doktor histeroskopi gerek var diyor diğeri yok diyor birisi iğneye gerek var diyor diğeri yok diyor

Off bende bilmiyorum.kafam çok karışık...
Bakalım kan pıhtılaşma sonuçlarını henüz Kadindoguma göstermesin ( hasta olup temizlendikten sonra gitmek istediğim için beklemeden ) bakalım o iğne hakkında ne diyecek

Aslında her ne olursa olsun eğer bir zararı yoksa iğne kullanma taraftarıyım...

Öte yandan dahiliye iğne verdi kullan diye hamile olmadan öncede vuruldum dedi
Birde hemotoloji git dedi
Hamilelik olursa hem Kadindoguma hemde hemotoloji görsün dedi
Ama genetik tıp iğneye gerek bile yok dedi

Ne yapacağımı şaşırdım
c

Ben de uzun suredir morluklar var. Her yerimde. Varislerim de yogun

benim bacaklarim komple mor bolge bolge.

ben de 12 haftam bitince folik asiti biraktim. gyno ve elevit kullandim. claxane ve aspirinde tabi. 12 haftadan sonra folik asit ve progestanin faydasi yok bebege demisti doktorum. oglum 3 yasini bitrdi

Canım eşinede sperm tahlili yapıldı mı benim eşimde sperm morfolojisinde bozukluk var hamile kalabilmem için ilaç tedavisi başladı birde kürtaj olduysan rahimde yapışıklık olmuş olabilir

geçmiş olsun canım

bacaklarımda varis gibi morluklar ama doktor o morluklarin varis olmadığını söylemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…