Kan pıhtılaşma mustayonları benım gibi olan varmı ?

Bende hiçbirinde keseyi göremedim
Sen mi ilk perinatoloğa gittin yoksa kadın doğum doktoru mu yönlendirdi
Ben tüp bebek birimine gidiyorum olmadığı için
Normal kadın doğum doktoruna ya da perinatoloğa gitmedim

Yurtdışında gebelik konusunda çoğu şey yasak pek yardımcı olduklarını düşünmüyorum
Umarım sonuçlarınız iyi çıkar sağlıklı bir bebeğe sahip olursunuz

Yurtdışında gebelik konusunda çoğu şey yasak pek yardımcı olduklarını düşünmüyorum
Umarım sonuçlarınız iyi çıkar sağlıklı bir bebeğe sahip olursunuz
Her düşükte biraz daha yıpranıyorum ruhum acıyor. Allah kimseye yaşatmasın. İsteyen herkesin sağlıklı bebekleri olsun inşallah

Ben kadın doğuma ve hematolojiye gitmiştim. Bu ara perinatologa gitmeye karar verdim çünkü kadın doğumcular pek kimyasal konusundan yardımcı olmadılar

İnşallahh bu gebeliğinde görürsün canım ama erken davran mutlaka doktora git kan sulandırıcı hap verir bence

Perinatoloğa da onlar sistemden açmadan randevu alamıyorum sabah gitsem sıra verirler mi öyle alnıyor mu

Evet canım perinatolog söyledi. İzmir Dokuz Eylül Ünv Prof. Dr Mehtmet Güney. Keşke ona bi görünebilsen çevremde infertiliteyle uğrasan bir sürü insanı sağlıklı bebeğe kavusturdu
Yaa keşke İstanbulda olsaydı bi süre daha gebelik elde edemezsem yolumuz İzmirede düşebilir, hayırlısı olsun bakalım
Umarım seninde bebeğine kavuşmana vesile olur

Yaa keşke İstanbulda olsaydı bi süre daha gebelik elde edemezsem yolumuz İzmirede düşebilir, hayırlısı olsun bakalım
Umarım seninde bebeğine kavuşmana vesile olur
İzmire gelirsen yaz bana, randevu almak biraz zor, yardımcı olmak isterim. Rabbim hepimize sağlıklı evlat nasip etsin bekleyip isteyip elde edememek cok zor

İzmire gelirsen yaz bana, randevu almak biraz zor, yardımcı olmak isterim. Rabbim hepimize sağlıklı evlat nasip etsin bekleyip isteyip elde edememek cok zor
Yaa çok teşekkür ederim gelirsem mutlaka yazarım

Amiin Rabbim isteyenlerin kucağını boş bırakmasın, evlatsızlıkla imtihan etmesin
Kesinlikle çok zor hele hamile kalıp devamı gelemeyince daha zor oluyor sanki

Hamile kalıp devamı gelmeyince tam bir yıkım oluyor. Bedenimle hormonlarımla savaş halindeyim 1 senedir

Hamile kalıp devamı gelmeyince tam bir yıkım oluyor. Bedenimle hormonlarımla savaş halindeyim 1 senedir
Çok haklısın bende 2 senedir bu haldeyim sebebini bulmaya çalışıyorum ama net bir şey de bulamıyorum
İnşallahh sende bende en yakın zamanda sağlıklı şekilde hamile kalıp, kucağımıza alırız bebeklerimizi

O zaman manifest yapıyorum şuan.
BU SENE SONUNA KADAR İKİMİZ DE SAĞLIKLI GEBELİĞE SAHİP OLUP, SENEYE NURTOPU GİBİ BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALICAZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…