Kan pıhtılaşma mustayonları benım gibi olan varmı ?

shoppingwithbesty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
171
23
27
Arkadaşlar 3 kimyasal yaşadım kan pıhtılaşması olduğunu ogrendim hic bir doktor onemsemedi fakat hic bir sorunumuz yok ne eşimde ne bende rahim filmlerimde temiz sanırım suanda da hamile kaldım 4. kimyasalımı yaşamaktan cok endiseliyim. hamile kalmakta sorun yaşamıyorum 3 ayda bir kalıyorum fakat böyle kimyasalla sonuçlanıyor ne yapacağımı bilmiyorum. bazı doktorlar pıhtılaşmamı önemsemiyor ama ben kimyasallarımın pıhtılaşmadan olduğunu düsünüyorum. ekte pıhtılaşma test sonucumu ekledim benımle aynı mutasyonlwrq sahip olan arkadaşlar lütfen konuma cevap verirseniz birbirimize destek olalım bir arkadaşımda da pıhtılaşma var doktor hamile olduğunu öğrenir öğrenmez karnından iğneye baslıcaz demis ona kan sulandırıcı icin ben doktoruma dedim silik cizgi cıktı hala bana diyor ki adet gününü bekle yani bebeğin düsmesinimi bekliyor anlamadım bazı doktorları gerçekten anlamıyorum kafayı yemek üzereyim.

Eklentiler

• IMG_2898.jpeg
    37,9 KB · Görüntüleme: 576
Kan pıhtılaşması, kimyasal gebelik ya da bebekte kalp krizine sebep oluyormuş. Kimyasallarının sebebi bu olabilir, bende kimyasal geçirdim ama kan pıhtılaşmam var mı henüz baktırmadım ona. Kesin ama kesin bunun için düzenli bir ilaç kullanman gerekiyor, benimde arkadaşım iğne değil ama ilaç içiyordu bunun için. Başka bir doktora görün canım ihtimal etme Allah sorusun. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Benimde 3kimysal geeblik oldu geçen hafta gen testi verdim pihtilasmaya falan bakilcak sonuçları gostermeue gitcem bende Antitrombin 3 yazıyor oda 133cikmis ne demk oldugunu bilmiyrojm

ben direkt genetik testi yaptırdım ve pıhtılaşmayada bakıldı. orta seviyede olmasına rağmen bebeği gerçekten etkiliyormuş bir çok doktor önemsemiyor lakin önemsenmesi gereken bir durum bence ben hamile olduğumu öğrenir öğrenmez hemen karnımdan kan sulandırıcı iğne vurmaya basladım. ve bebeğim şuan benimle 11 haftalık olacağız sizde sonuclarınız cıkana kadar korunun ve sonrasında bir perinatolog ile görüşün öyle ilerleyin.

Bende de var kan pıhtılaşmasi 2 bebeğimi de bu yüzden kaybettim maalesef benim doktorumda aynısı söylemişti ama ben adetime 3 gün kala kendim iğneyi vurmaya başladım şimdi 19 aylık bir oğlum var çok şükür

bende ayni şekilde yaptim simdi 12 haftalik olucaz hamileyim sukurler olsun evlatlarimizi bize bagisladi allah

Canım benim aynı sorun vardı ben tüp bebekle kaldım doğana kadar oksüpar kan cıvıltıcı iğne kullandım şuan kızım 4 aylık

öncesinde kullanmadım ben direkt öğrenir öğrenmez iğneye basladım iğne daha etkili sizde erkenden ögrenmeye calısın direkt iğnenizi vurun karnınızdan doktorunuzla görüserek

Şu yazını okuyunca nasıl da mutlu oldum. Bende 1 kürtaj 2 düşük yaşadım rahim filminde uterus sağa deviye konumda ama tüpler açık çıktı. Trombofili paneli testinde de iki gende heterozigot çıktı. İnşallah bende kan sulandırıcı ile sağlıklı bir gebelik yaşayabilirim. Allah bebeğini sana bağışlasın

Şu yazını okuyunca nasıl da mutlu oldum. Bende 1 kürtaj 2 düşük yaşadım rahim filminde uterus sağa deviye konumda ama tüpler açık çıktı. Trombofili paneli testinde de iki gende heterozigot çıktı. İnşallah bende kan sulandırıcı ile sağlıklı bir gebelik yaşayabilirim. Allah bebeğini sana bağışlasın

Benim gen testim bu şekilde çok az derecede bende de pıhtılaşma var 2 kez kimyasal yaşadım

Eklentiler

• image.jpg
    229,2 KB · Görüntüleme: 169
Öncelikle rabbim sizede sağlıklı bir evlat nasip etsin insallah ben 3 kimyasal biri yaşamış biri olarak sizi cook iyi anlıyorum. hangi genlerde heterozigotunuz acaba . hamileliğinizi önden anlamaya calısın ne kadar önden anlarsanız kan sulandırıcıya erken baslamanız çok önemli ben 8 gün öncesinden ögrenip hemen oksapar 0.4 lük başladım. doktorunuza kesinlikle bu iğneyi danışın. ben silik cizgiyi gördüm hemen iğnemi karnımdan vurdum prof bir dr yazdı bana iğneyi hemen vurdum ve hala devam ediyorum 26 haftalık olduk doğuma kadar vuracağım.

Benim gen testim bu şekilde çok az derecede bende de pıhtılaşma var 2 kez kimyasal yaşadım
hemen hemen bana benziyor pıhtılasma sorununuz kesinlikle 0.4 lük oksapar iğneyi doktorunuza sorun bir zararı yok aksine bebeğe daha iyi etkileri var kan dolasımı iyi oluyor bebek güzel besleniyor doktorumla perinatologumda aynı seyi dedi. size 0.4 lük oksapar iğne yeterli gelir diye düsünüyorum bende öyle kullanıyorum hala gebeliği erkenden öğrenmeye calısın test vs yapın sık sık. adetinize bir hafta kala . öğrenir öğrenmez iğnenize doktorunuza sorarak baslayın bazı doktorlar bu dereceyi önemsemiyor ama bence cok kıymetli en ufak sey bile bence bebeğe etki ediyor. simdiden folik asite baslayın. mthfr geni folikle alaklı bu arada foliğe baslamanızda fayda var benimde aynı sekilde ben 1 ay öncesinden basladım. sonra 2 ay daha kullanıp doktor bıraktırdı. kimyasal sonrası hep 2. 3 ay arayla hamile kaldım endişelenmeyin kimyasaldan sonra en az 2 3 ay da anca hamilelik oluşuyor yani neden kalamıyorum vs diye düsünmeyin vucut toparlanmaya calısıyor sonuc olarak bir hamilelik oluşup son buldu. ama su cok kıymetli hamile kalmakta sorun yasamıyorsunuz bunu bilin yeter ve iğne ile cözülecek sorun. hayırlı bir evlat nasip etsin rabbim sizede suan hamileyim size dua ediyorum.

İki gende var bak ekleyeyim sonucu

Eklentiler

• IMG_1380.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 155
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…