Kan grubu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle bombay kan grubunu bir okuyun derim, öyle bir durum olabilir mi diye.

Ben de evlilikten hemen sonra olduğunuz için ve sizden 1 sene sonda da başka çocuk olduğu için evlatlık durumu olduğunu sanmıyorum. Bence yine kan grubu ile ilgili bir hata var. Babanızın grubu yanlış ölçülmüştür diye düşünüyorum. Bir şekilde doktora götürün başka tahlilleri yaparken onu da isteyin yeniden baksınlar. Hause dizisinde Kan grubu belirlenirken yapılan yöntemle ilgili bir bölüm vardı. Bence sakin kalın önce testi tekrar ettirin. En son yine olmazsa dna testini gizlice yapmak için bir yol arayın.

Annem sorsam da asla kabul etmez üstelik beni suçlar. Açıkçası manipüle edildigimi anlayana kadar böyle birşeyin ihtimalini bile düşünmezdim
Manipüle etmeye kalkışsınlar. İddianızın arkasında durun eğer ki ebeveynleriniz hakkındaki gerçeklere hazırsanız.

babanızda hiç o hava yok. Sanmıyorum. Ayrıca genç yeni evli çift niye kandırılıp evlatlık alsın?
annemin normal doğum tarihi Ekim ortasında demiş Dr ama ben Ağustos ortasında doğmuşum annem iki kiloydun ama hiç kuveze girmesin diyor üstelik ertesi gün eve getirmişler hastede bile yatırma gereği duymamış Dr . Bu arada babamın durumu iyi yani benimle ilgili sağlık sorunu olsaydı heryere götürlerdi o zaman hastanelerin ücretli olduğunu düşünürsek de annemde bir Dr un muayenehane sine gidiyormuş ama doğumu devlet hastanesi nde yaptirmislar özel hastane daha açılmadı diye

Öncelikle bombay kan grubunu bir okuyun derim, öyle bir durum olabilir mi diye.

Ben de evlilikten hemen sonra olduğunuz için ve sizden 1 sene sonda da başka çocuk olduğu için evlatlık durumu olduğunu sanmıyorum. Bence yine kan grubu ile ilgili bir hata var. Babanızın grubu yanlış ölçülmüştür diye düşünüyorum. Bir şekilde doktora götürün başka tahlilleri yaparken onu da isteyin yeniden baksınlar. Hause dizisinde Kan grubu belirlenirken yapılan yöntemle ilgili bir bölüm vardı. Bence sakin kalın önce testi tekrar ettirin. En son yine olmazsa dna testini gizlice yapmak için bir yol arayın.
Kendim öğretmenim okullarda açıldı ve uzak sehirlerde yaşıyoruz. Ancak onbeş tatilde birlikte Dr a gidebiliriz o zaman ikna etmeye çalışayım. Bende acaba babamın kan grubunu mu yanlış olctuler diyeceğim ama ehliyetteki doğrudur diyorlar

Onlar 1991 Ağustos da evlenmiş 1992 Ağustos doğumluyum ben tarihleri normal
Doğum belgenizi görebiliyor musunuz e-devletten? Belki de istek oluşturunca gönderiyorlardı. Emin olamadım.

İmkanım olursa annemden örnek alıp DNA testi yaptırırdım. Babanız önceden başkasına kan verdiyse kan grubu kesindir.

Doğum belgenizi görebiliyor musunuz e-devletten? Belki de istek oluşturunca gönderiyorlardı. Emin olamadım.

İmkanım olursa annemden örnek alıp DNA testi yaptırırdım. Babanız önceden başkasına kan verdiyse kan grubu kesindir.
Verdi ama kizlayda değil hastanede birde bunca yıldır kaç kez ehliyeti yenilendi uzun yol şoförü YDÜ eskiden her beş yılda bir yenileniyor illa birinde çıkardı yanlislik

Eğer annenin kan grubu AB, babanın kan grubu 0 ise, çocuk AB kan grubuna sahip olamaz. Bunun sebebi, 0 kan grubuna sahip bir birey yalnızca "0" genlerini aktarabilir.

Anne AB kan grubuna sahip olduğunda, A ve B genlerini taşır, ancak baba sadece 0 genini aktarabilir. Bu durumda, çocuğun kan grubu ya A0 (A) ya da B0 (B) olur, ancak AB olması mümkün değildir.

ChatGPT

Sadece aklıma şu takıyor annem 31 haftalık doğum yapmış ama ben hiç kuveze girmemisim sadece zayiftin diyorlar hastanede bile kalmamışim buda bana çok normal gelmiyor
5 ayda ne yaşayıp annem babamı aldatsın demişsiniz ama bir yandan da babanız uzun yol şöforü. Yedi aylık doğup küvezde yatmamışsınız, anneniz tarihleri denk getirmeye çalışmış olabilir mi?

Kendim öğretmenim okullarda açıldı ve uzak sehirlerde yaşıyoruz. Ancak onbeş tatilde birlikte Dr a gidebiliriz o zaman ikna etmeye çalışayım. Bende acaba babamın kan grubunu mu yanlış olctuler diyeceğim ama ehliyetteki doğrudur diyorlar
Bence siz önce bir sakin kalıp, kan grubu nasıl ölçülür ve nasıl hata yapılır diye bir araştırın. Bu şekilde ameliyatta yanlış kan alanlar da var. Ehliyetteki dediğiniz bin sene önce ölçülmüş olabilir benim öyle mesela, sonrasında sadece beyanla yazdılar başka yerlere mesela.

Bence siz önce bir sakin kalıp, kan grubu nasıl ölçülür ve nasıl hata yapılır diye bir araştırın. Bu şekilde ameliyatta yanlış kan alanlar da var. Ehliyetteki dediğiniz bin sene önce ölçülmüş olabilir benim öyle mesela, sonrasında sadece beyanla yazdılar başka yerlere mesela.
Anladım yani yenilerken her seferinde bakmıyorlar o zaman kan grubuna

5 ayda ne yaşayıp annem babamı aldatsın demişsiniz ama bir yandan da babanız uzun yol şöforü. Yedi aylık doğup küvezde yatmamışsınız, anneniz tarihleri denk getirmeye çalışmış olabilir mi?
Zannetmiyorum çünkü geniş aile evde babannemlerde var ve annemin böyle birşeyi olsa illaki bizde şüphelenir dik hastanede karışma ihtimali bile bundan yüksek geliyor bana

Benim bakılmadı yeni ehliyete geçerken kapıdan imzalattim kağıdı doktora o kadar. Babanda meslek diye farklı midir bilemem ama sanmıyorum ya.
Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi belki yanlış bakıldı zamanında hep de öyle yazıldı peki e nabiza nasıl geçiyor bilgiler biliyor musunuz

Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi belki yanlış bakıldı zamanında hep de öyle yazıldı peki e nabiza nasıl geçiyor bilgiler biliyor musunuz
Bundan emin değilim, her türlü ilk yapılan testinki geçiyordur bence. Ben almanyada hiç baktırmadim mesela sadece beyanla yazdılar her yere. Yanlış bilsem ya da ilk başta yanlış baktirsam öyle geçecek tüm bilgilerimde

Acaba yakın bir akrabanın özür dileyerek söylüyorum gayrimeşru çocuğu olabilir misiniz o yüzden aile e güzel bir şekilde saklamış olabilir mi yani amcanız halanız dayınız teyzeniz var mı? Bazı durumlarda yeni evlenen çifte verebiliyorlar bebeği siz bakın diye belki amcanızın ya da dayınızın çocuğu bile olabilirsiniz

Annem aşırı manipülatif biri böyle bir durumu kabul etmez hastanelik olur ve ben haksız duruma düşerim babam da duymuş olur tabi ben babam duymadan çözmek istiyorum. DNA testi için tırnak saç falan götürsem yaptiramam mi acaba yada onun eski tahlil sonuçlarını nerden talep edebilirim
Kardeşinizle kıyaslasanız genetiğinizi? Evlatlıksanız ondan farklı çıkacaktır. Kan tahlili için gidildiğinde ekstra bir tüp kan iş görür. Çalışılan kanlar da çöpe gidiyor. Tanıdığınız olsa hemogram için okunan kan tüpünü geri verirler belki. Saçtan baktıracaksanız da koyu kıl köklerinden özellikle toplayın. Tükürük de olabilir.

Aklıma çok fazla yöntem geliyor da bunun için hastanede ayağınızın olması lazım. PRP, deney vs için sülaleden de örnek toplardım. Aslında check up ayağına özel hastaneye götürürseniz belki o da işinizi görür.

Genetik test dışında da akrabaların ağzını yoklasanız? İlla biri ağzından kaçırır. Belki hastane kayıtları da işinizi görür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X