Kan grubu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O ne demek oluyor emin misiniz peki kendinizin de öz oldugunuza 😔😔😔
Şöyle ki ilk duyduğumda ben de ufak çaplı şok geçirdim
Hatta kan grubumu yanlış baktılar diye tekrar yaptırdım
Sonra doktora gösterdim olur böyle şeyler dedi gülerek😬
Anne ve babama tekrar kan testi yaptırdım🙈
İki erkek kardeşim var ikisi de B+
Hamile kaldığım da oğlumdaki bazı problemlerden dolayı genetikçiyle tanışma vr konuşma şansımız oldu
Eşimin kardeşinin ünv hocası da bombay tipi kan grubu olabaıleceğini söyledi annemin kan grubunun
Bir arkadaş yazmış yukarıda nasıl olduğunu
Ben tip olarak çok benziyorum babama halama teyzeme
Hatta ilkokul hocam hiç tanımadığı haldr teyzemle karşılaştığında benimle bir akrabalığı olup olmadığını sormuş

Bu arada bizim ailede evlatlık olanlar da var yani babamın sülalesinde🤷‍♀️
Annemle babamı çok seviyorum evlatlıksam da eğer sorun değil☺️iyi ki almışlar derim

Şöyle ki ilk duyduğumda ben de ufak çaplı şok geçirdim
Hatta kan grubumu yanlış baktılar diye tekrar yaptırdım
Sonra doktora gösterdim olur böyle şeyler dedi gülerek😬
Anne ve babama tekrar kan testi yaptırdım🙈
İki erkek kardeşim var ikisi de B+
Hamile kaldığım da oğlumdaki bazı problemlerden dolayı genetikçiyle tanışma vr konuşma şansımız oldu
Eşimin kardeşinin ünv hocası da bombay tipi kan grubu olabaıleceğini söyledi annemin kan grubunun
Bir arkadaş yazmış yukarıda nasıl olduğunu
Ben tip olarak çok benziyorum babama halama teyzeme
Hatta ilkokul hocam hiç tanımadığı haldr teyzemle karşılaştığında benimle bir akrabalığı olup olmadığını sormuş

Bu arada bizim ailede evlatlık olanlar da var yani babamın sülalesinde🤷‍♀️
Annemle babamı çok seviyorum evlatlıksam da eğer sorun değil☺️iyi ki almışlar derim
Anladım sanırım Dr un dediği de o sizin durumunuz milyonda bir olma ihtimali var ama Cok düşük demişti bana da şu an en mantıklı olanı babamin yeniden kan grubu na baktırmak olacak hala daha aynı ise bilmiyorum bende ne yapacağımı

Genetik bizim düşündüğümüz kadar basit değil bence ya da başka bir yanlışlık var. Bana sizin tavrınız da tuhaf geliyor açıkçası sanki yıllardır öz çocuk olmadığınızı düşünüp en sonunda kanıt bulmuş gibi davranıyorsunuz. Ne bileyim ben olsam bir yanlışlık var derdim ilk etapta siz çok eminsiniz sanki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X