Kan grubu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum sen ne diyosun Allah aşkına? Doktor musun? Mesleğini cidden merak ettim?
Mesleğini bilmem ama biyoloji ile bağlantılı olduğunu sanmıyorum
Arkadaşlar ne oluyor pardon ? Uykusuzum ve problemi yanlış anlamışım ben. Yazdıklarımda bir bilgi yanlışlığı yok ki. Ben kıza a ya da b olabileceğini söyledim. Ab olarak yazdığını fark etmedim. Ayrıca laborantım. Bir yanlış anlaşılma oldu sadece. Yukarıda konu sahibi arkadaşa da belirttim zaten. Kırıcı ithamlarda bulunmayın lütfen

siz evlilikten 1 yıl sonra dogmussunuz. Evlatlık niye alsınlar bu ihtimal 0. Ee annen evlendığinde hamileydi desek 1 yıl sonra olmussunuz bu da imkansız. Anneniz 5 ayda ne yaşayacak da babanızı aldatacak buda elendi. Ayrıca büyük çocuklar küçük çocuklara göre daha sorumluluk yüklenerek büyütülüyormuş eskiden, ben burdanda bişey bulamadım. Ya babanızın kan grubu yanlıs, ya o olan 1 milyonda 1 ihtimal son olarak bebekler karıştı.

Eski tahlil sonuçlarına bakabilir miyim babamın e devlet sifresini biliyorum ama e nabizda görünmüyor en son ne zmaan ölçülmüş kan grubu birde birkaç yıl önce bir yakinimiza kan verdi diye biliyorum o zaman kan grubuna bakmazlarmi

Evet ya babamın sonucu yanlış bunu en kısa sürede tahlil yaptircam yada bebekler karıştı üstelik öyle ise napacam onu da bilmiyorum

Kan grubu için kan verdiyse bakabilirsin tabi ki. Ehliyeti varsa oradan da öğrenebilirsin. Yakınıza kan verdiyse onda sormuşlardır. Kanı kişiye vermeden önce numunelik alıp kontrol etmişlerdir muhtemelen. Dediğiniz gibi 0 sa farklı kan gruplarına da verebilir.. kızılay kartı falan olabilir mi cuzdanında ? Kızılaya bağısta bulunduysa daha önce ordan da öğrenebilirsin

Ehliyetinde de e nabizda da 0 negatif yazıyor ancak e nabizda tahlil sonuçlarında sadece 2024 yılı görünüyor daha eskilere bakamıyorum. Kamu da bir yakinimiz kaza geçirdi hastanede verdi benim bu eski sonuçları görmem lazım cimere yazsam yollarlarmi eski tahlil sonuçlarını yada arayabilecegim bir numara varmı sağlık bakanlığı gibi

Aklımda deli sorular acaba diyorum annemin bebeği erken dogumda öldü beni de öz ailem istemedi diye onlari da kandırmış olabilirler mi çok kurmaya başladım kafamda

Eski tahliller görünür sistemden ama bir yere kadar. Son bir yıl sınırı yok ki. Varsa da yeni mi çıkmış?

Aklımda deli sorular acaba diyorum annemin bebeği erken dogumda öldü beni de öz ailem istemedi diye onlari da kandırmış olabilirler mi çok kurmaya başladım kafamda

babanızda hiç o hava yok. Sanmıyorum. Ayrıca genç yeni evli çift niye kandırılıp evlatlık alsın?

Kuzum ehliyete 0 negatif yazmaları için, kan grubunu belgeyle kanıtlamış olması lazım zaten. Ehliyette yazan yanlış olamaz. Kan grubu da değişen bir şey değil zaten. Ehliyetinde yazan neyse odur

Bilmediğiniz konuda ahkam kesmeyin.

Ebeveynin biri 0 ise çocuklar AB olamaz. Diğerinin kan grubunu bilmek gerekmez. Anca anomali olması gerekir ki bu da nadirdir.

Kuzum ehliyete 0 negatif yazmaları için, kan grubunu belgeyle kanıtlamış olması lazım zaten. Ehliyette yazan yanlış olamaz. Kan grubu da değişen bir şey değil zaten. Ehliyetinde yazan neyse odur
Yani o zaman kesin 0 negatif ehliyette yanlış yapılmaz diyorsunuz tek yok DNA testi o da kesin gibi bu durumda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…