Kan grubu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Annem aşırı manipülatif biri böyle bir durumu kabul etmez hastanelik olur ve ben haksız duruma düşerim babam da duymuş olur tabi ben babam duymadan çözmek istiyorum. DNA testi için tırnak saç falan götürsem yaptiramam mi acaba yada onun eski tahlil sonuçlarını nerden talep edebilirim

Annemin ilk evliligi babam başka birşey varsa bilmiyorum
canım benim senin AB olman için babanın başkası olması gerekiyor.
0 grup babadan ya 0 ya da A ya da B grubu çocuk olabilir evlendiği kişinin kan grubuna bağlı olarak.

AB olman için anneden A ya da B, babadan A ya da B grubu gelmeli

Arkadaşım sen ya delirdin, ya da kan gruplarıyla ilgili hiçbir tıbbi bilgin yok. Anneni baz dahi almadan nasıl doğrudan tek babadan yola cıkarak bunları söyleyebilirsin ? Doktora sordum demişsin. Külliyen yalan…
Ben sana söyleyeyim
Annenin kan grubu ya ab, ya da a. İkisinden biridir muhakkak.
Kardeşinin kan grubu da 0 ise, annenin kan grubu kesin a dır
Ama hayır 0 değil ise, kardeşinin de a ya da b den biriyse annenin kanı kesin ab dir
Çaprazlamaları var bunların hesaplandığı. O kısmını uzun uzun yazamıyorum çok vaktim yok. Lakin gene kafanda soru işareti varsa onu da anlatırım hiç sorun değil. Ay Allah ım yarabbim

Biliyorum yani ya babamın kam Grubu yanlış hesaplanmış olabilir mi diyorum ama yıllarca anlasilirdi herhalde bu yanlışlık

Babamın 0 negatif annemin ab . Dr un söylediği şey şu 0 kan grubu olan birinin ab çocuğu olamaz çünkü a yada b nin en az biri bulunması gerekiyor

Bilginiz doğru değil
Annesi A da olsa AB de olsa, bu kızın kan grubu AB olamaz.

Siz sağlıkçı misniz merak ettim eğer öyle ise için çok rahat edecek kendi kendimi yiyorum çünkü yani 0 olan birinin ab çocuğu olabilir mi

Sizin yerinizde olsam babamın saçını vs alıp DNA testi için hastanenin yolunu çoktan tutmuştum. Bu şekilde yaşanır mı Allah aşkına?

Ben büyük olanın bir yıl sonra olmus ama erken doğum 7 aylık olmuşum öyle diyorlar ailede kimse birbirine çok benzemiyor
Peki hastanede mi evde mi? Ya ben bir haber okudum. Kadın anne babasını çok seviyor büyümüş artık 30 yaşına gelmiş. O da kan grubundan şüpheleniyor ve aslında öğreniyor ki annesi babası, onu bebekken parktan kaçırmışlar

Bilginiz doğru değil
Annesi A da olsa AB de olsa, bu kızın kan grubu AB olamaz.
Kızın kan grubunun ab olduğunu hangi kısımda yazmışım pardon. Benim yazdığım kısımda annesinin kanının a ya da ab olabileceği, kız kardeşinin de ya 0, ya a ya da b olabileceği yazıyor. Ben iki kız kardeşe de ab olma ihtimalinden hiç söz etmedim. Lütfen düzgün okuyarak yorumlayın

Özel klinikler var diye biliyorum dna testi yapan ama ücretli şekilde gizliden alıp yaptırabilirsin sanırım ama güvenirligini bilemem

Hastanede doğum bende 32 yaşındayım böyle birşeyi nasıl kaldırırım bilmiyorum bir yanım bu şüphe ile yaşanmaz diyor bir yanım bilmeme. Daha iyi diyor

kızkardeşi B grubuymuş
Bu kız da AB grubuyum diyor zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…