Kan grubu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım bu işte bir şey var. Acaba diyorum akrabalarınızdan birinin çocuğu musunuz? Evlatlık almışlardır. Siz bunu iyice araştırın ben olsam şimdiye yüz kere sormuştum
Lise zamninda bu kan gruplarını ilk öğrendiğimde sormuştum annem konuyu kapatmisti. Bunun olma ihtimali yok çünkü babam evlatlık konusunda çok karşı çok yakinlarimizda çocukları olmadığı için evlatlık alanlar oldu kan bağının olmadığı bir çocuğu asla kabul etmeyeceğini çok net dile getirdi

Lise zamninda bu kan gruplarını ilk öğrendiğimde sormuştum annem konuyu kapatmisti. Bunun olma ihtimali yok çünkü babam evlatlık konusunda çok karşı çok yakinlarimizda çocukları olmadığı için evlatlık alanlar oldu kan bağının olmadığı bir çocuğu asla kabul etmeyeceğini çok net dile getirdi
Belki siz anlamayın diye öyle davranıyordur

Dediğim gibi böyle birşey varsa babam beni direk siler.Ben buna hazır değilim. Ona belli etmeden nasıl öğrenebilirim. Önce kendi içimde çözmem lazim

İyi günler kafam çok karışık bir fikir almak istiyorum. Babamin kan grubu 0 Rh negatif. Benim kan grubum Ab Rh pozitif normal şartlar altında bunun olma ihtimali yok yani milyarda birmis bir Dr a sordum. Evlatlık olacağımı düşünmüyorum başka kardeşim var ve babam evlatlık konusuna çok karşı. Peki bu ne o zaman annemin babamı aldatma ihtimali çok düşük. Onlarla yüzleşmek istemiyorum bunu kendi içimde kabullenemedim. Ancak suogelendigim bazı durumlar var. Yakın zamanda ailemle çok büyük sorunlar yaşadım Bunun sonucunda aslında beni çok manipüle ettiklerini anladım. Örnek verecek olursam burslarla okuyup meslek sahibi olmama rağmen baban sizin için uğraşıyor baban sizi okutmak için çok çaba harcıyor. Sakın babanı utandıracak yada yarı yolda bırakacak birşey yapma gibi. Ben öğretmenim her yaz tatilinde babamın tarlasında çalıştım sürekli ona olan borcumu ödemem gerekiyor gibi. Ama aynısı kız kardeşime asla yapılmadı sorum şu bu içimdeki şüpheyi çözmek için ne yapabilirim

Yani baban başka biri gibi görünüyor bu şartlar altında

benim annem ab babam 0
ben A kardeşim B grubu
sen araştırmışsındır ama zaten senin ab olması için;

AA BB
A0 B0
AA B0
A0 BB kan gruplarından birine sahip ebeveynlere sahip olman gerekiyor.
Kız kardeşinin kan grubu ne?

Birinizden birinin sonucu yanlış da olabilir.
Benimki doğru iki farklı hastaneden ayrı zamanlarda baktirdim ancak onun eski sonuçlarını göremiyorum. Babam otobüs şoförü farklı sirketlerde çalıştı. Ehliyeti de beş yılda bir yenileniyor her yenilemede bakmiyorlar mi kam grubuna

Yani baban başka biri gibi görünüyor bu şartlar altında

benim annem ab babam 0
ben A kardeşim B grubu
sen araştırmışsındır ama zaten senin ab olması için;

AA BB
A0 B0
AA B0
A0 BB kan gruplarından birine sahip ebeveynlere sahip olman gerekiyor.
Kız kardeşinin kan grubu ne?
Onunki b yani benimki farkli

Evlatlık olabilirsiniz veya annenizin ilk evliliğinden falan olabilirsiniz,belki size söylememişlerdir.

Annem sorsam da asla kabul etmez üstelik beni suçlar. Açıkçası manipüle edildigimi anlayana kadar böyle birşeyin ihtimalini bile düşünmezdim

Onunki b yani benimki farkli
onunki olabilir B olması çok normal ama seninki olmaz. annenle tekrar ve ciddi konuş bence. Bu konularda çok bilgisi olmayan biriyse doktora gittiğini, genetik olarak bu aileden olamayacağını öğrendiğini falan söyle.
hastanede karışmamışsan bence annenin evlenmeden önceki birlikteliği gibi bir durum olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X