Kan grubu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir kez daha babamın kan grubuna baktiracagim meraktan oda yine aynı çıkarsa gerisini öğrenmek istemiyorum sanırım dediğim gibi yeni bir aile arayisim yok . Olsa da tanışmak istemem . Bazen kaldiramayacagimiz şeyleri bilmemek en iyisi galiba

Olabilir tabi evlatlık olma ihtimali ni his düşünmedim zaten en olası şey hastanede karışma ihtimali
Doğum yılınız nedir 80 90 larda karışma olayı çok varmış anne veya babanıza bir yeriniz mutlaka benziyordur benzettiğiniz bir yeriniz yok mu mesela ben annemlerle dalga geçerdim evlatlık mıyım ben he diye🤭yani suratım hiç evlatlık demiyor anneme de babama da benziyorum

Dediğim gibi böyle birşey varsa babam beni direk siler.Ben buna hazır değilim. Ona belli etmeden nasıl öğrenebilirim. Önce kendi içimde çözmem lazim
Neden babanız sizi silecek ki çok katısınız bu konuda ama babanızın kan grubunun yanlış olduğunu düşünüyorum kimbilir ne zaman bakıldı bahaneler bulup yeniden baktırın

Ben olsam bu saatten sonra çok kurcalamam. Zaten onların çocuğu değilsem kaldıramam diyorsun. Bazı anne babalar nedensiz evlat ayırıyor. Sende de öyle olabilir.
Son olarak hastanede doğduğuna emin misin? Cimere doğum saatini öğrenmek istiyorum diye yazınca sana bildiriliyor bak bakalım hastanede mi doğdun saati nedir günü nedir
Ben Cimer'e yazmıştım. Doğduğunuz hastaneye yazılı dilekçe verin diye dönüş yaptılar.

Evet bu durum var yani şöyle ogrensem bile onlara söylemem bu saatten sonra yeni anne baba da istemem. Evlat ayırma yok ama farklı bir bencillik leri var ve dediğim gibi beni sürekli babama karşı borçlu hissetirdiler hep
İnan banada hep böyle hissettirdiler ve benim kan grubumda falan bir anormallik yok. İlk çocuk falanda değilim. Her ailenin kurban seçtiği bir çocuk oluyor bence. Sizde evlatlık olmayabilirsiniz. Ben eminim evlatlık olmadığıma mesela. Çocuk bollugunun olduğu bir ailedeyim,ilk çocuk değilim, benden sonrada çocuklar olmuş ve anlattığıniz durumlara benzer durumları yaşadım zamaninda. Hala daha bazen yaşıyorum, bazen çok iyi olsakta.

Doğum yılınız nedir 80 90 larda karışma olayı çok varmış anne veya babanıza bir yeriniz mutlaka benziyordur benzettiğiniz bir yeriniz yok mu mesela ben annemlerle dalga geçerdim evlatlık mıyım ben he diye🤭yani suratım hiç evlatlık demiyor anneme de babama da benziyorum
1992 benim de korkum karışma yönünden zaten evlatlık olma ihtimali hiç yok

Hastanede karıştıysanız (muhtemelen bunu ilk siz farkediyorsunuz) herkesin kendi ailesini öğrenmesi iyi olmazmıydı?

Ben olsam dna testi isterdim. Karışma durumu varsa bile ailen seni neden reddetsin kaç senelik evlatlarısın yahu..
Bir yakinimiz evlatlık almıştı o zaman kan bağının olmadığı bir çocuğun evlat olmayacağını ve bunu nasıl kabul ettikleri ile ilgili uzun bir nutuk çekmişti ( ben böyle düşünmüyorum ) o yüzden diyorum böyle bir durum varsa bile evlat olarak görmez beni . Çünkü bir kardeşim daha var ve görüşmüyoruz ona da gün doğar. Oda sürekli öz olmakla ilgili birşeyler söyler

Hastanede karıştıysanız (muhtemelen bunu ilk siz farkediyorsunuz) herkesin kendi ailesini öğrenmesi iyi olmazmıydı?
Yani bu yaştan sonra ben başka bir aileyi kabullenemem karşımdaki kişide kabullenemem böyle bir ihtimal olduysada söylemem gibi geliyor. Umarım babamın kam grubu yanlıştır. Birde dediğim gibi kardesim ile gorusmuyorum böyle bir durumda annemle babamı direk benden uzaklastirir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X