Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418

herzamanki gibi menü güzelbazen vücut kilo vermemekte direniyor..ben de sebebini bilmiyorum..bu menülerle 60a inmen gerekirdi..olsun sen devam et böyle..zamanla istediğin rakamları göreceksin.illa ki:)bu beden uzun süre direnemez ya:))
kimseye yaranamıyorum demişsin..yaranma da zaten:))bi tanem bu dünyaya gönderiliş amacımız insanlara yaranmak değil ki...tek övgüye layık olana yaranmak...gerisi hikaye..şu kilo verme çabalarımız bile..çok değil 100 sene sonra ne gülnihalin ne de suzn'ın bırak adını tozu bile kalmayacak bu dünyada..

Son düzenleme:

kısıra kadar iyi gitmişsin..keşke onu öğlen yeseydin..genelde akşamı hafif atlatmaya çalış canım..yemekten 2 saat sonra çok tatlı istiyorsan mutlaka tokluk kan şekerine baktır..karnını yeni doyurmuşken tatlı istemek..hem de çok istemek normal değil..aile hekimleri tokluk şekerine bakıyorlar canım..

Son düzenleme:

Karnım açççççççç....

galiba yeni geldin aramıza:))bence hafif bişeyler yemelisin..ilk zamanlar böyle olur..bi türlü yediklerini ve saatlerini ayarlayamazsın:))kaç kilosun canım..

makarnaya takma...yemişsin geçmiş..ne demiş hazret.....

"Her gün bir yerden göçmek ne iyi,
Her gün bir yere konmak ne güzel
Bulanmadan,donmadan akmak ne hoş,
Dünle beraber gitti cancağızım;
Ne kadar söz varsa düne ait,
Şimdi yeni şeyler söylemek lazım."

Mevlâna Celaleddin-i Rumi

yarına bakalım biz..sulu sebze yemeklerinin tam zamanı şimdi..taze fasülye,bezelye,patlıcan......bakalım yarınki menün nasıl olacak........

Son düzenleme:
bugünkü menüm.......
sabah:
1 yy üçgen peynir
1 dilim kepek ekmek
saat 11:
1 salatalık
öğle:
1 tabak patatesli sulu mantar yemeğiydi galiba:))
salata
1 kase yoğurt
saat 3:
3-4 dilim acur
saat 5:
1 magnum mini
akşam:
1 tabak bezelye yemeği
1 kase yy yoğurt
saat 9:
1 porsiyon kiraz

kalorisini yine bilmiyorum..idare eder sanırım:))

Çok zorlandım ama saat 2 gibi uyumayı başardım :)

Çok şükür hiç kaçamak da yapmadım
iyi bari kaçamak yapmadan dayanmışsın.ben çok aç olursam dayanamıyorum

canım bence de çok karbonhidrat ağırlıklı olmuş.makarnaya ben de takmadım ama 2 tost çok fazla olmuş.o tostn yanına salatalık domates söğüş yapsan daha az kalori alırsın.

ben 2 gündür hiç kalori saymıyorum.şimdiden gına geldiama fazla kaçırdığımı da düşünmüyorum.bugün şunları yedim
sabah:2 dilim uno denge
1 dilim peynir
4 tane yeşil zeytin
domates salatalık

öğle :6/7 kaşık bulgur pilavı,1 bardak zero,yeşil salata

ara :2 top dondurma

akşam:6 yemek kaşığı taze fasulye,1 kase yoğurt

abla bende senin su tatli yememene bayiliyorum dondurma haric oda tatli sayilmaz....menülerin ne güzel öyle hep imreniyorum ama illa agzima bi tatli aticam

dur bakalım..işin başındasın dahaama menü güzel canım..

abla bende senin su tatli yememene bayiliyorum dondurma haric oda tatli sayilmaz....menülerin ne güzel öyle hep imreniyorum ama illa agzima bi tatli aticam

yemez miyim hiç..kandilde 2 gün niyetliydim..iftarda 2şer kase sütlaç yedim

cok guzel soz gercekten bende konyaliyim tam adamina yazdiniz bu sozleri yaniii:)))tesekkr ederim onumuzdeki gunlere bakicaz artik:)

dur bakalım..işin başındasın dahaama menü güzel canım..

yemez miyim hiç..kandilde 2 gün niyetliydim..iftarda 2şer kase sütlaç yedim

evet canım başındayım da sıkıldım hemen saymaktan.mesela o bulgur pilavını bilmeden yedim.hala da bakmış değilm kalorisine

cok guzel soz gercekten bende konyaliyim tam adamina yazdiniz bu sozleri yaniii:)))tesekkr ederim onumuzdeki gunlere bakicaz artik:)

hemşer imiyizben de konyalıyım

evet canım başındayım da sıkıldım hemen saymaktan.mesela o bulgur pilavını bilmeden yedim.hala da bakmış değilm kalorisine

bence bakma...diyete ilk başladığımda bizim kurumda lokma döktürdüler..denizlide adettir..neyse bir tabak sıcak lokmayı indirdim mideye....akşam eve geldim..kalorisine bakınca..şok tabi

yarın mesai var..uyumam lazım..malum erken kalkılacak..iyi geceler kızlar......

şimdi meraklandım bak bakıcam bulgur pilavınakesin çok kalorili:18:

iyi geceler canım benim

EWED BENDE KONYALIYIM sIZE ARTIK HEMSERIM DIYEBILIRMIYIM:)

1 porsiyon bulgur pilavı 291 kaloriymiş.ben 6/7 kaşık yediğime göre 2 porsiyon aman allahımcidden canım sıkıldı şimdi

Herkese günaydın

Ben yokken koyu muhabbet olmuş burda, kaçırmışım

Bu sabah +100 gr gördüm tartıda. Her gün az da olsa bir şeyler eksilirdi, bugün artıdayım. Bakalım yarın ne olacak :)

Herkese günaydın

Ben yokken koyu muhabbet olmuş burda, kaçırmışım

Bu sabah +100 gr gördüm tartıda. Her gün az da olsa bir şeyler eksilirdi, bugün artıdayım. Bakalım yarın ne olacak :)

anlık olarak fazla gösterebiliyo içtiğimiz su lavabo ihtiyacı vs :) ama eksi gösteren gerhangi bi etken etken yok maalesef

sanırım bende ilk yarım kilomu vermişim :)

anlık olarak fazla gösterebiliyo içtiğimiz su lavabo ihtiyacı vs :) ama eksi gösteren gerhangi bi etken etken yok maalesef

sanırım bende ilk yarım kilomu vermişim :)

Tebrik ederim canım. Daha nice yarım kilolara inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…