Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
hep kalori saymadım cnm 15 kiloyu 1300 kl diyetle verdim
11 kiloda monti diyetiyle verdim ama artık diger diyetlere gücüm olmadıgından
kalori sayıyorumm.. banada 70 kiğlo çok güzel gelirdi ama şimdi begenmiyorum doyumsuz sanırım insanoglu

evet haklısın insanız doyumsusuz.ilk hedef 68 gibi görünse de 63 olsam fena olmaz:KK9:ama nedense kendimi en iyi hissettiğim kilo 68.şöyle hafif balık etli,hatlı.sevmiyorum zayıf kadın napiyiim:KK9:
ilk 15 kiloyu daha hızlı vernişsindir değil mi??:nazar:maşallah vallahi darısı bana.ben tüm kilolarımdan bu yöntemle kurtulmayı planlıyorum.aslında bu yöntemin diyetisyenlerin verdiği listelerden farkı da yok.ismi itibariyle daha güzel geliyor:KK9:
yarın tam bir hafta olacak bakalım kaç gelicem:18:dün yaptığım kötü şeylerden sonra korkuyorum açıkcası:18:

canım şu anda vermem gerken kilo çok fazla ve 7de kesersem gece çok aç oluyorum daha doğrusu gece bişeylere saldırırım diye korkuyorum.ayrıca geçen haftaydı sanırım.tvde bir diyetisyen akşamları yemeği 7de keseceksiniz diye bir şey yok dedi.günümüzde çalışma saatleri ve eve dönme falan geç olduğu için öyle bir şey yok dedi.bir de gece öğünü yapmamız gerekiyormuş özellikle süt ve meyveyle gece boyunca da metabolizma canlı kalıyormuş.
kilom 85 üstü olduğu için bir 10 kilodan sonra kalorimi de düşürücem.şu anda 1400 gibi alıyorum.ama kilo azaldıkça kalori,yi de düşürmem gerekiyor tabiki.teşekkür ederim ilgin için

sen zaten kesme 7 den sonra bizim artık a zkilomuz kaldı ve gerçekten zor kilo veridigmiz için
yemiyoruz yemekten sonra bişiy sen 1 bardak süt ve meyve ile aranı yap yatmadan 2-3 saat öncesinden
zayıfladıkçada azalt kaloriyi

evet haklısın insanız doyumsusuz.ilk hedef 68 gibi görünse de 63 olsam fena olmaz:KK9:ama nedense kendimi en iyi hissettiğim kilo 68.şöyle hafif balık etli,hatlı.sevmiyorum zayıf kadın napiyiim:KK9:
ilk 15 kiloyu daha hızlı vernişsindir değil mi??:nazar:maşallah vallahi darısı bana.ben tüm kilolarımdan bu yöntemle kurtulmayı planlıyorum.aslında bu yöntemin diyetisyenlerin verdiği listelerden farkı da yok.ismi itibariyle daha güzel geliyor:KK9:
yarın tam bir hafta olacak bakalım kaç gelicem:18:dün yaptığım kötü şeylerden sonra korkuyorum açıkcası:18:

ben 70 olsam daha ne derdimm ama begenmiyorum hatta 65 deyken bile begenmeidm kendimi
ben hep zor kilo veridm cnm pko var bend emalesef:KK43:
eger çok kaçırdıysan gün içinde akşam yogurt ye
birde rtesi gün proteini artırr, benimd eyarın tartı günüm:KK23::KK23:

canım şu anda vermem gerken kilo çok fazla ve 7de kesersem gece çok aç oluyorum daha doğrusu gece bişeylere saldırırım diye korkuyorum.ayrıca geçen haftaydı sanırım.tvde bir diyetisyen akşamları yemeği 7de keseceksiniz diye bir şey yok dedi.günümüzde çalışma saatleri ve eve dönme falan geç olduğu için öyle bir şey yok dedi.bir de gece öğünü yapmamız gerekiyormuş özellikle süt ve meyveyle gece boyunca da metabolizma canlı kalıyormuş.
kilom 85 üstü olduğu için bir 10 kilodan sonra kalorimi de düşürücem.şu anda 1400 gibi alıyorum.ama kilo azaldıkça kalori,yi de düşürmem gerekiyor tabiki.teşekkür ederim ilgin için

banada kızlar öyle dedi diye sana öyle dedim ama senın vermen gereken çoksa sen bıldıgın gibi yap canım benım bol şanslar :)))

Merhaba kizlar yaklasik bir yillik evliyim evlendigimde 55 kiloydum 7 kilo aldim.ben 3 gundur sizi takip ediyorum kalori sepeti sitesine de uye oldum 2 gundur kalori hesabi yapiyorum.
Boyum:158
Kilo:62
Olmak istedigim kilo:50
hedef tarih:2012-09-30

Gunde 1200-1300 kl almayi dusunuyorum insallah becerebilirim bundan boyle ben de buralardayim kizlar zayiflatin beni:):KK52::KK76::KK36:
Insallah hedefledigim kiloya istedigim tarihte ulasirim cok kararliyim bu kez.

Almam gereken kalori miktari 1750 kl benim,dun aldigim kalori 1450 kl,bugun aldigim kalori 1000 kl

sen zaten kesme 7 den sonra bizim artık a zkilomuz kaldı ve gerçekten zor kilo veridigmiz için
yemiyoruz yemekten sonra bişiy sen 1 bardak süt ve meyve ile aranı yap yatmadan 2-3 saat öncesinden
zayıfladıkçada azalt kaloriyi

ben 70 olsam daha ne derdimm ama begenmiyorum hatta 65 deyken bile begenmeidm kendimi
ben hep zor kilo veridm cnm pko var bend emalesef:KK43:
eger çok kaçırdıysan gün içinde akşam yogurt ye
birde rtesi gün proteini artırr, benimd eyarın tartı günüm:KK23::KK23:

ben de öyle planlıyorum canım.verdikçe kaloriyi azaltıcam.şu anda almam gereken 2170 ben 1400 alıyorum.eliptik bisikletim de tamir oldu onu da kullanmaya başladım bugün.onun da faydası olacak inşallah.
pko olmasına rağmen çok güzel vermişsin canım.ama artık o zinciri kırmışsındır.ne güzel devam ettikçe vereceksindir.ama azldığı içiin vermen gereken kilo tabiki zamanla olacaktır.vallahi o kadarını verdikten sonra kalanı da verirsin canım.Allah azim versin.

banada kızlar öyle dedi diye sana öyle dedim ama senın vermen gereken çoksa sen bıldıgın gibi yap canım benım bol şanslar :)))

canım sizin kilolar az benim ki fazla olduğu için daha çok metabolizmayı çalıştırmam lazım.inşallah 10 kilodan sonra ben de azaltıcam kaloriyi.şu anda 1400 kalori yeterli benim için.günlük 2170 gerekenmiş.daha çok uzun yolum:18:

Merhaba kizlar yaklasik bir yillik evliyim evlendigimde 55 kiloydum 7 kilo aldim.ben 3 gundur sizi takip ediyorum kalori sepeti sitesine de uye oldum 2 gundur kalori hesabi yapiyorum.

Gunde 1200-1300 kl almayi dusunuyorum insallah becerebilirim bundan boyle ben de buralardayim kizlar zayiflatin beni:):KK52::KK76::KK36:

Almam gereken kalori miktari 1750 kl benim,dun aldigim kalori 1450 kl,bugun aldigim kalori 1000 kl

slm canım,ben de 1 haftadır burdayım.berberce başarıcaz inşallah.

günaydın kızlar.bugün tartı günümdü.tam bir hafta oldu diyete başlayalı ve 86.5 olmuşum.1,9 kilo gitmiş.sonuçtan memnunum sporu da olsaydı ve kaçamak yapmasaydım:KK17: demekki 2.5/3 gidecekmiş.
olsun ben yine de mutluyum:21:

günaydın kızlar.bugün tartı günümdü.tam bir hafta oldu diyete başlayalı ve 86.5 olmuşum.1,9 kilo gitmiş.sonuçtan memnunum sporu da olsaydı ve kaçamak yapmasaydım:KK17: demekki 2.5/3 gidecekmiş.

valla bence cook guzel gitmis canim tebrikler bu hizla gidersen bayagi cabuk verirsin bende en son 4 gun once tartildiydim bugun baktim 600 gram gitmis sen sukret yani burda gramlarla yol alanda var:)))

valla bence cook guzel gitmis canim tebrikler bu hizla gidersen bayagi cabuk verirsin bende en son 4 gun once tartildiydim bugun baktim 600 gram gitmis sen sukret yani burda gramlarla yol alanda var:)))

canım kilom çok olduğu için kaçamak yaptığım halde gitmiş.dün spora da başladım eliptik bisikletimi tamir etti eşim.önümüzdeki hafta en az 2.5 kilo vermek istiyorum.kilo çokken çok vereyim sonra zaten azalacak.
senin de kilon çok olmadığı için 600 gr gitmiştir canım.devam et arada farklı şeyler ye ki vücut farklı bişeyler oluyor desin

canım kilom çok olduğu için kaçamak yaptığım halde gitmiş.dün spora da başladım eliptik bisikletimi tamir etti eşim.önümüzdeki hafta en az 2.5 kilo vermek istiyorum.kilo çokken çok vereyim sonra zaten azalacak.
senin de kilon çok olmadığı için 600 gr gitmiştir canım.devam et arada farklı şeyler ye ki vücut farklı bişeyler oluyor desin

hadi gozun aydin bisikletine kavustun madem daha hizli verirsin artik:))aslinda hareketli olsam daha hizli verebilirdim de neyse ya gec olsun guc olmasin:))))ben zaten ayni seyleri yiyemem cabuk sıkılırım 4 hafta da 4 kilo veririm insallaaaahhh:)))cumleten

Son düzenleme:
hadi gozun bisikletine kavustum madem daha hizli verirsin artik:))aslinda hareketli olsam daha hizli verebilirdim de neyse ya gec olsun guc olmasin:))))ben zaten ayni seyleri yiyemem cabuk sıkılırım 4 hafta da 4 kilo veririm insallaaaahhh:)))cumleten

amin canım inşallah.kıbrısa ne zaman gidiyosun bak orda daha çok vereceksin.vallahi kavuştum bisikletime çok şükür.dün 10 dak ile başladım bugün 15 dak sürücem.yavaşa yavaş artırıcam.birden cnım yansın istemiyorum:KK9:
sporun katkısı olacaktır mutlaka.vücut slışkın olmadığı için şaşıracak inşallah başarıcaz biz deEn Büyük KK

amin canım inşallah.kıbrısa ne zaman gidiyosun bak orda daha çok vereceksin.vallahi kavuştum bisikletime çok şükür.dün 10 dak ile başladım bugün 15 dak sürücem.yavaşa yavaş artırıcam.birden cnım yansın istemiyorum:KK9:
sporun katkısı olacaktır mutlaka.vücut slışkın olmadığı için şaşıracak inşallah başarıcaz biz deEn Büyük KK

17 temmuz buyuk gun insalllah :))))basaririz basaririz insallah gun gun eririz:)))

17 temmuz buyuk gun insalllah :))))basaririz basaririz insallah gun gun eririz:)))

daha varmış gitmene o zamana kadar 3/4 kilo verirsin.orda da yürüyüşünü yaparsın yüzersin daha çok verirsin canım.inşallah canım günden güne eriyelim ama sağlıklı bir şekilde:21:

aramıza hoşgeldin canımmm bol şanslarr :)

süperr tebrikler başarılarının devamını dilerim böylee devammmm:) gitcek kılolar valla bende veremıyordum ama kalori hesabı süper olduuu :)

daha varmış gitmene o zamana kadar 3/4 kilo verirsin.orda da yürüyüşünü yaparsın yüzersin daha çok verirsin canım.inşallah canım günden güne eriyelim ama sağlıklı bir şekilde:21:

onemli olan saglikli birsekilde kilo vermek zaten bir ara kendi kafamdan diyet yapiyodum kanin cok dusmustu kalp carpintilarim oluyordu simdi ekmekte makarnada hersey yiyorum cok daha saglikliyim :))kalori saymayi bilmiyordum simdi yeni yeni onu ogrenmeye basladim

Senin uzun sureli azminden dolayi tebrik ediyorum canim.
İnanamadigin bir kiloda olman cok guzel bir duygu dimi?

eveeeettttt:KK1:güzel duyguymuş..teşekkür ederim:KK16:

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar :)) tartıda eksik çıktım çok şükür p.tesi 61 kıloydum bugun 59,5 :)))

tebrik ederim canım....

kizlar merhaba uzun aradan sonra tekrar aranizdayim. forumu hep takip ediyorum ama is seyehati anca bitti. hep yediklerime dikkat ettim ama 62 den bi türlü inemiyorum bana bi el atin bakalim. 60 olamadim aylardir. en son bi ara 61,2 i gördüm ama oda kisa bi süreymis demekki.

ne yapayim ne yiyeyim nsl yapayim kafam iyice karisti

hep seyehatler devam edecek mi...bu önemli..çünkü arabada,otelde...böyle diyet yapmak zor canım yaaa....ama sabitsen..günlük menü yaz..bakalım ne yiyorsun nerede hata yapıyorsun..arkadaşlarla beraber yardımcı oluruz elbette..Allah kolaylık versin canım.......

hayrlı cumalar arkadaslar ben suan 62,9 kılodayım 55 olmak ıstıyorum
sabah 9da ıkı bardak mercımek corbası ıctım 5 dılım kepek ekmegı yedım bıan öncezayflamak ıstıyorum

hoşgeldin...ama bir an önce zayıflamak için önce sabah kahvaltısı yapman lazım..yumurta,peynir,domates falan..öyle...çorbayı öğle yemeğinde içmelisin ama 5 dilim ekmek çok...yanında salatayla..ne bileyim..sevdiğin 1 tabak yemekle birlikte 1-2 dilim ekmek yemelisin diye düşünüyorum..

tebrik ederim canım seni.çok güzel kilolar vermişsin ve kesinlikle kalıcı olacak bu verdiğin kilo:KK52:darısı başımıza inşallah.ben 8 den sonra 10.30 gibi bir ara öğün yapıyorum 1 meyve ve yeşil çay.acaba hata mı ediyorum??

güzel yapıyorsun bence..bi arkadaş demiş ya "sende de zayıflama ışığı var":KK1::KK1:istediğin kiloya ineceklerden birisin bence sen...dr bana 2 satte bir ağzına bişey atmalısın demişti..8 de kahvaltı yapmışsam..10-12-2-4-6-8..bu saatleri ana ve ara öğünlere bölerim.öyle yerim..bugün kahvaltı geç olur..hala benim oğlan..eşim uyuyorlar..ben kalkınca 1 bardak süt içtim,2 tane diyet bisküvi yedim..ki kahvaltıya kadar metabolizmam çalışadursun.....

Son düzenleme:
günaydın hemen kilomu yazıp geçmişi okuyayım
bu hafat kilom 67.8 yani 800 gr vermişim

X