Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
günlük 1100-1200 kalori arası yiyorum..3 ana öğün,3 ara öğün yapıyorum..akşam 8 den sonra bişey yemiyorum...bazen 10 gibi 1 su bardağı yy süt içiyorum...bugün itibariyle kilom:64.6:KK52::KK52::KK52::KK52::nazar:

günlük 1100-1200 kalori arası yiyorum..3 ana öğün,3 ara öğün yapıyorum..akşam 8 den sonra bişey yemiyorum...bazen 10 gibi 1 su bardağı yy süt içiyorum...bugün itibariyle kilom:64.6:KK52::KK52::KK52::KK52::nazar:

Tebrikler canım, nazar değmesin inşallah :KK9::KK9::nazar:

biliyor musunuz kızlar benim için 65 psikolojik sınırdı..90 kilodayken "ah biri beni 65 kiloya indirse hiç yemem içmem, kilo almam" derdim....işte bugün 65 i geçtim....çok şükür....

biliyor musunuz kızlar benim için 65 psikolojik sınırdı..90 kilodayken "ah biri beni 65 kiloya indirse hiç yemem içmem, kilo almam" derdim....işte bugün 65 i geçtim....çok şükür....

Senin uzun sureli azminden dolayi tebrik ediyorum canim.
İnanamadigin bir kiloda olman cok guzel bir duygu dimi?

iyi gecelr bugün annemdeydim bende
giremeidm o yüzden kaç kalori aldım bilmiyorum ama 1 saat yürüdüm
3-5 tane kurupasta ve kuruyemiş yedim.

bu arada bişiy sorucam keçi boynuzu kaç gramdır sizce

teşekkür ederim uruz...diyete ilk başladığımda çok desteklemiştin beni..sorularıma bıkmadan cevap verdin..sağolasın arkadaşım...

Canım bunu duymak inanılmaz mutlu etti beni. Yağlardan kurtulup sağlıklı bir bedene kavuşmanda ufacık bir katkım dahi olmuşsa bu beni çok sevindirir. Bugün duyduğum en güzel şeydi bu :KK16::KK16::nazar:

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar :)) tartıda eksik çıktım çok şükür p.tesi 61 kıloydum bugun 59,5 :)))

kizlar merhaba uzun aradan sonra tekrar aranizdayim. forumu hep takip ediyorum ama is seyehati anca bitti. hep yediklerime dikkat ettim ama 62 den bi türlü inemiyorum bana bi el atin bakalim. 60 olamadim aylardir. en son bi ara 61,2 i gördüm ama oda kisa bi süreymis demekki.

ne yapayim ne yiyeyim nsl yapayim kafam iyice karisti

günaydınnn

ecrin tebrik ederim cnmm , ah benimde hayalim 59 ları görmek ama sanırım hayal olarak kalacak sadece.

suzn
biraz protene agırlık versen sporu artırsan düşersin 60 ın altına ne kalmışki zaten

hayrlı cumalar arkadaslar ben suan 62,9 kılodayım 55 olmak ıstıyorum
sabah 9da ıkı bardak mercımek corbası ıctım 5 dılım kepek ekmegı yedım bıan öncezayflamak ıstıyorum

slmlar herkese.dün tüm gün dışarıdaydım ve giremedim vedün ben çok kötülük yaptım kendime.bugün tartıldım yine de kilo vermişim.asıl tartı günüm cumartesi tam bir hafta olacak hayırlısı artık.
bu arada eliptik bisikletimi eşim tamir etti çok şükür kavuştum bisikletime.bugün 15 dakika ile başlıyorum.:KK52:

tebrik ederim canım seni.çok güzel kilolar vermişsin ve kesinlikle kalıcı olacak bu verdiğin kilo:KK52:darısı başımıza inşallah.ben 8 den sonra 10.30 gibi bir ara öğün yapıyorum 1 meyve ve yeşil çay.acaba hata mı ediyorum??

tebrik ederim canım seni.çok güzel kilolar vermişsin ve kesinlikle kalıcı olacak bu verdiğin kilo:KK52:darısı başımıza inşallah.ben 8 den sonra 10.30 gibi bir ara öğün yapıyorum 1 meyve ve yeşil çay.acaba hata mı ediyorum??

iyi gecelr bugün annemdeydim bende
giremeidm o yüzden kaç kalori aldım bilmiyorum ama 1 saat yürüdüm
3-5 tane kurupasta ve kuruyemiş yedim.

bu arada bişiy sorucam keçi boynuzu kaç gramdır sizce

ben de dün neler neler yaptım aslında akşam mahvettim dışardaydım eşim de diyetimi bozmak için elinden geleni yapıyo:KK19:dün söz verdi yardım edecek o da bana.keşke bilsem keçi bonuzunu ama çok değildir ağırlık olarak.ben daha yeni yeni öğreniyorum sizlerden o da.
canım benim olmak istediğim kilodasın.ne kadar sürede verdin o kadar kiloyu??ve hep kalori sayma yöntemini mi kullandın??

günaydınnn

ecrin tebrik ederim cnmm , ah benimde hayalim 59 ları görmek ama sanırım hayal olarak kalacak sadece.

suzn
biraz protene agırlık versen sporu artırsan düşersin 60 ın altına ne kalmışki zaten

ne hayalı canım sen verirsin sende ısık var :)

7den sonra mümkünse bişey yeme canım

ben de dün neler neler yaptım aslında akşam mahvettim dışardaydım eşim de diyetimi bozmak için elinden geleni yapıyo:KK19:dün söz verdi yardım edecek o da bana.keşke bilsem keçi bonuzunu ama çok değildir ağırlık olarak.ben daha yeni yeni öğreniyorum sizlerden o da.
canım benim olmak istediğim kilodasın.ne kadar sürede verdin o kadar kiloyu??ve hep kalori sayma yöntemini mi kullandın??

hep kalori saymadım cnm 15 kiloyu 1300 kl diyetle verdim
11 kiloda monti diyetiyle verdim ama artık diger diyetlere gücüm olmadıgından
kalori sayıyorumm.. banada 70 kiğlo çok güzel gelirdi ama şimdi begenmiyorum doyumsuz sanırım insanoglu

7den sonra mümkünse bişey yeme canım

canım şu anda vermem gerken kilo çok fazla ve 7de kesersem gece çok aç oluyorum daha doğrusu gece bişeylere saldırırım diye korkuyorum.ayrıca geçen haftaydı sanırım.tvde bir diyetisyen akşamları yemeği 7de keseceksiniz diye bir şey yok dedi.günümüzde çalışma saatleri ve eve dönme falan geç olduğu için öyle bir şey yok dedi.bir de gece öğünü yapmamız gerekiyormuş özellikle süt ve meyveyle gece boyunca da metabolizma canlı kalıyormuş.
kilom 85 üstü olduğu için bir 10 kilodan sonra kalorimi de düşürücem.şu anda 1400 gibi alıyorum.ama kilo azaldıkça kalori,yi de düşürmem gerekiyor tabiki.teşekkür ederim ilgin için

X