Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
ya ben ozel mesaj atamiyrm toplamda 100 mesajim olmaliymis kullanabilmek için...

ne yazik ki mumkun degil saniyorum ben cok arastirdim ama olumlu bir sey bulamadim. bende ogretmenim. dilden sonra baska seyler dusunecegim.

100 mesaja cabuk ulasirsin merak etme, kadinlar dirdirlari ile meshurdur bilirsin :KK1:
Tamamdir, sanada artik hocam diyecem :KK53:
Spor salonlari icin Paris'i istiyorsun, ama bence evine en yakin olanini secmelisin, bir sure sonra yol seni yorabilir.
Nette buldum sana yakin olanlari, sen yazamiyorsanda ben sana ozel mesaj olarak yollayim, bi goz at derim hocam :KK34:

Kizlar ben kacar, benimki bekliyor nette, yazik daha cok bekletmeyim.
Opuyorum hepinizi citir kizlar!
Hayirli aksamlar :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

ya ben ozel mesaj atamiyrm toplamda 100 mesajim olmaliymis kullanabilmek için...

ne yazik ki mumkun degil saniyorum ben cok arastirdim ama olumlu bir sey bulamadim. bende ogretmenim. dilden sonra baska seyler dusunecegim.

Ben de gideceğim ülke belli olsun dil öğrenmeye çalışacağım .. İngilizcem var ama o ülkenin dilini de öğrenmek lazım :) sizin branşınız nedir ?

Ben de gideceğim ülke belli olsun dil öğrenmeye çalışacağım .. İngilizcem var ama o ülkenin dilini de öğrenmek lazım :) sizin branşınız nedir ?

sos bil. ogr. yan bransim turkçe. kesinlikle ingilizcen super oolsun ve nereye gideceksen simdiden basla !!! kolay gelsin :))

Kusura bakmayın bağlantımda sorun vardı zorlayınca bayağa bir aynı mesajı göndermişim :KK43:

yoktu kalorisi benim baktığım menüde belki şubeye göre değişir yeni menülerde yazmış da olabilirler.. internetten bakmıştım diyet dondurma diye sadesinin kalorisi azdı bilgine:) bir araştır istersen..

Mado Light Sade Dondurma kaç kaloridir?
Kalorisi: 109 kcal
Miktar: 100 gram

İnternette böyle bir bilgiye ulaştım.
İçinde şeker de yokmuş ve lif de varmış.

ne yazik ki benimde 93 bolgesi :)) aubervilliers deyim bende ama buralarda guzel bir yer yok, pariste duzgun bir yer bulayim istedim en azindan...

bende fransada yasiyorum.sporumu evde yapiyorum.Gymdrect diye bir program var onunla yapiyorum.program sabah 6'da ama ben kaydediyorum,ne zaman musait olursam o zaman yapiyorum.5 aydir yapiyorum, artik alistim yapamadigim gunler huzursuz oluyorum.hem bedava hemde istedigin vakitte yapabiliyosun.

Evet aynen öyle olmuş olabilir. Üst üste de yemedim aslında o 2 dilim pastayı. Gün içinde yemiştim ama işte vücud aza alışınca hücum ediyor, depoluyor heralde :)

OO hadi iyi eğlenceler..
Spor olarak ne yapıyorsun?

Ben ülkerin bravo junior dondurmasını tercih ediyorum. Kalorisini bilmiyorum ama mini en azından...
Onun kalorisini bilen varsa bana söylerse sevinirim.

Bu karışımı mutlaka deniycem!
Ben pul biber atıyordum yoğurdun içine. Bu şekilde yemekten önce mi yemek lazımmış o karışımlı yoğurdu ?

Açıkta olan dondurmalarda da diyeti mi varmış?
Nerelerde olur acaba.
O zaman mado'da felan sorayım bari diyet dondurması var mı ?

sağol canım 15 dk koşu bandı 6 hızda,25 dk bisiklet o da 30dan aşağıya inmiyo hız..bigün bacak alt kısmı bigün üst kısmı çalıştırıyorum..mekik,twist,yana eğilme bacak hareketleri falan 1,5saat sürüyo canım

bende fransada yasiyorum.sporumu evde yapiyorum.Gymdrect diye bir program var onunla yapiyorum.program sabah 6'da ama ben kaydediyorum,ne zaman musait olursam o zaman yapiyorum.5 aydir yapiyorum, artik alistim yapamadigim gunler huzursuz oluyorum.hem bedava hemde istedigin vakitte yapabiliyosun.

Himm hangi kanalda bu, evet 6da kalkmak zor ama kaydetmek iyi fikir. İnşallah turk kanalı değildir bizde yok çünkü

sağol canım 15 dk koşu bandı 6 hızda,25 dk bisiklet o da 30dan aşağıya inmiyo hız..bigün bacak alt kısmı bigün üst kısmı çalıştırıyorum..mekik,twist,yana eğilme bacak hareketleri falan 1,5saat sürüyo canım

Baya yapiyorsun masallah.
Spor salonuna gidiyorsun heralde?
Hergun yapiyor musun boyle?

Gunaydin kizlar,
Erken uyandim haftasonu oldugu halde , cocuk da uyuyor, simdi spor mu yapsam diyorum ama bir yandan da yorgunum heryerim agriyor..
Ben zayiflayinca gucum azaldi ya, size de oyle oluyor mu?
Artik zayiflamasam mi diye dusunuyorum bazen, sadece alt karin hareketleri yapsam.

Ooooo sendemi Fransa'dasin, nerdensin? :)

Himm hangi kanalda bu, evet 6da kalkmak zor ama kaydetmek iyi fikir. İnşallah turk kanalı değildir bizde yok çünkü

Bildigim kadariyla Direct 8'te yayinlaniyor.

Supersin :KK9: :KK9:

Gunaydin kizlar,
Erken uyandim haftasonu oldugu halde , cocuk da uyuyor, simdi spor mu yapsam diyorum ama bir yandan da yorgunum heryerim agriyor..
Ben zayiflayinca gucum azaldi ya, size de oyle oluyor mu?
Artik zayiflamasam mi diye dusunuyorum bazen, sadece alt karin hareketleri yapsam.

Sporu sakin aksatma, vucut direncini artirmak gerek, mutlaka ama mutlaka yapmalisin.
Hedefine 3 kilocuk kaldi, ha gayret.

Kizlar unutmadan, bugun tartildim ayni kilodaymissim ya.
Hem seviniyorum adet, odem yuzunden diye, hemde uzuluyorum hic vermedigime.
Neyse haftaya bakariz artik.
Spora kaciyorum, optum hepinizi :KK16:

Kizlar unutmadan, bugun tartildim ayni kilodaymissim ya.
Hem seviniyorum adet, odem yuzunden diye, hemde uzuluyorum hic vermedigime.
Neyse haftaya bakariz artik.
Spora kaciyorum, optum hepinizi :KK16:

Adet dönemi bitiminden 4.gün gercek kiloyu veriyormuş , bu aralar tartilipta moralini bozma!!!

Oh spor ne güzel bende netten video izleyip yapıcım şimdi. Gaza getirdiniz beni rejimi sallamıştım dünden beri iyi gidiyorum:))

Birde dün sitede yoğurt tarcin zerdacal ve tarcin dörtlüsü gördüm yemeklerden önce yeniyormus metabolizma hızlanıyormus, bakalım sonucları paylaşırım ...

Adet dönemi bitiminden 4.gün gercek kiloyu veriyormuş , bu aralar tartilipta moralini bozma!!!

Oh spor ne güzel bende netten video izleyip yapıcım şimdi. Gaza getirdiniz beni rejimi sallamıştım dünden beri iyi gidiyorum:))

Birde dün sitede yoğurt tarcin zerdacal ve tarcin dörtlüsü gördüm yemeklerden önce yeniyormus metabolizma hızlanıyormus, bakalım sonucları paylaşırım ...

Kızlar ya uzun zamandır 56ya hasrettim görmeyince rejimi sallamış kaçamaklari arttırmıştım. Bu sabah 56.9u görünce uçtum resmen, yalnız bu nasil gitti anlamadım BİR GÜNDE 600 gr!!!!!!!!!!!!!!!!

Dün 17 dk hafif egzersiz...
Sabah:dilediğim gibi herseyden kepenki ekmek yiyorum...
Geç yedim kahvaltıyı acıkmadım öğle olmadı ama şeftali yedim...
Aksam: salata tavuk 1grisini

aKSaM oNCESİ yoğurt icine tarcin zerdacal ve zencefil koyup yedim... Oda başka forum dilerseniz takip edebilirsiniz...
Yan etkisi ya da sonradan problem olur mü merak ettim. Ama suda gercek göbeğim zaten uyguladığım rejimler küçültmüştü bu sabah daha bı düz ve 600 gr hala şokta ve mutluluktayim.....
:nazar::KK9:

Kızlar ben şu aralar iyi değilim
bıraktım herşeyi reglim bitsin kendimi toplarsam yine gelirim yalnız şunuda söyleyim 66 kilo olmuşum 600 gam gitti şükür
geldiğimde görüşürüz kendinize iyi bakın

X