Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
günaydınlarrrr :KK66::KK66::KK66::KK66::KK70:

kız uzun sürmesin:KK50: ben bu ayı 5 kilo ile kapatmak istiyorum 12 sinde 1. ayım dolucak 500 gr daha verdimi tamamdır:KK52:
önümdeki ayda en az 3 kilo vermeliyim:KK52::KK52::KK52:
5 kilo versem iyi olurda teyze kızının düğünü var o zaaman diyet yapamam millet bana böle bakar:KK53::KK53:çaktırmadan azcık minnacık yerim:KK9: 1 hafta civarı köyde kalacaz çünkü:KK50:

ya benimde eylülde düğünüm var ama hazirana kadar vermek istiyorum bide kilo veremeyince çabuk sıkılıyorum ben ayda 4 kilo falan versem süper olur...

merabalar arkadaşlar ben 78 kiloyum . sizce günlük kaç kalori almalıyım kilo verebilmek için

teşekkür ederim canım hiç çalışmadan harcadığım 1557 cal imiş.

bu arada sabrına hırsına hayran kaldım. baya vermişsin hepberacım(ismini bilmiyorum canım)kaç yaşındasın

aceleci arkadaslara sesleniyorum aksam yemegi yerine yagsiz yogurt ve bir meyve yerseniz hergun tartida eksiyi gorursunuz ve haftada bir ila bir bucuk kilo verirsiniz :KK66:ama 1000 kalorinin altina dusmemek kaydiyla.

benim bugün 1000 kalori oldu ama 45dk yürüyüşü düşünce ne kalıo bilemiom

topiği zenginleştiren güzel hanımlar hoşgeldiniz:)

sevgili arkadaşlar bir iki gündür şişkinliğim var diyordum ya ve bunu masum bir ıspanağı suçlayarak yapıyordum ya aslında bahar ayında hormonel dengeler değişiyor ve benim de çikolata kistim var..çünkü geçen haftakilerden daha dikkatli yiyor ve beyaz unlu gıdalardan uzak duruyorum, zaten sebzede 160 gram meyvede 100 gram ette 100 gram ve ekmek(kepek ya da kızarmış) 40 gramı geçmiyorum tuz yok gibiydi bitti ama tüm bunlar şşişkinliğime sebep olamaz diyordum ki bugün sancım oldu -regli olmadığım günlerde de sancım olabiliyor da- sanırım üşüttüm :KK43::KK43:
elma yağı kekik ne var ne yok odayı kokuttum:KK14::KK14:

X