Kalori sayımı ile kilo vermeye var mısınız??

Hafta sonu sporlarımı yaptım bugunde guzel gecti 900 kaloriyi gecmemisimdir
Bakalım birkac gun sonra tartıda kac cıkacam

Birkac günder iyi spor yapyorum bugunde yapcam hafif bir kahvaltyla başlarım şimdi güne

Merhabalar bende salı günü diyete başladım 20 yaşında 77 kiloyum zayıflamak şart :KK43: bugün 600 kalori aldım

Sporun cok faydasi oluyo 1 haftadir enaz yarim saat yaptim ve gercekten memnunum sıkılaşmaya başladgımi hissediyorum . Kalorime gelince zaten 1000 kaloriyi gecmiyorum ama malum hafta sonu o yuzden pek dikkat edemesem de pazartesiden itibaren devam ederim 1 hafta sonra da tartilcam insallah artik 70 .69 u görurum :)

Bugün yine yediklerimlerim 600 700 kalori civarı çok su içtiği için mi bilmiyorum ama 1 tabak çorba ve az bir patlıcan yemeğinden sonra bile aşırı tok hissettim :)

Bugün yine yediklerimlerim 600 700 kalori civarı çok su içtiği için mi bilmiyorum ama 1 tabak çorba ve az bir patlıcan yemeğinden sonra bile aşırı tok hissettim :)
Yine de ara da yogurt yada kuruyemis falan yada sade cay kahve tarzı yada salatalik tarzi seylerle ara ogun yap bence tam acıkmadan iştahini dengeler .700 kalori diyosun gayet iyi ama 700 kaloriyi neyden aldiģin onemli .kalorisi ayni olan bir kurabiye ile bir meyveyi düsun senin kurabiyeyi degil meyveyi tercih etmen gerektigini bil mesela.birde spor kesinlikle yap haftada 4 yada 5 gün yapmalısin .eger halsiz kalirsan kalorini 1000 yap az kalori seni kötu etkilemesin yani sağlik daha onemli sonucta . Bunlar benim icinde gecerli tabi :) o yuzden simdi sporaa

Kızlar merhaba
Konu başlığını görünce yazmak istedim. Zayıflamakla ilgili duymuşsunuzdur yoğurt limon ve biber kürü(3 yemek kaşığı yoğurt yarim limon 1 çay kaşığı pul biber) gece yatmadan yarim saat önce yemek gerekiyor ve herkesin bildiği üzere akşam 19 00 dan sonra birşey yememek lazım. Spor evet lazım ama çoğumuz yapalayabiliriz kiminin çocuktan kiminin bünyeden kiminin sağlık sorunlarından kilo vermek zor olabiliyor. Bünye alışık birseyi pek kabul edemiyor. Sabır lazım fakat benim dediğim gibi yapmaya çalışırsanız ve gün içinde yediklerinize dikkat ederseniz hedefinize ulaşırsınız bence kizlarrrr ümidimizi yitirmeyen biz istedikte neler yapmadık öyle değil mi :KK76:

Kızlar merhaba
Konu başlığını görünce yazmak istedim. Zayıflamakla ilgili duymuşsunuzdur yoğurt limon ve biber kürü(3 yemek kaşığı yoğurt yarim limon 1 çay kaşığı pul biber) gece yatmadan yarim saat önce yemek gerekiyor ve herkesin bildiği üzere akşam 19 00 dan sonra birşey yememek lazım. Spor evet lazım ama çoğumuz yapalayabiliriz kiminin çocuktan kiminin bünyeden kiminin sağlık sorunlarından kilo vermek zor olabiliyor. Bünye alışık birseyi pek kabul edemiyor. Sabır lazım fakat benim dediğim gibi yapmaya çalışırsanız ve gün içinde yediklerinize dikkat ederseniz hedefinize ulaşırsınız bence kizlarrrr ümidimizi yitirmeyen biz istedikte neler yapmadık öyle değil mi :KK76:
Aynen canim kadin istedikten sonra hersey gelir elinden.

Ben kendimi yazıyım 1.64 boy kilom 48. Benim şu an pek bir takintim yok 1 haftada bazen 2 kilo alabiliyorum. Fakat bünye meselesi herhalde her yediğimi diyetsiz sporsuz verebiliyorum. Şöyle bir durumum var benim ben herşeyimi limonla kullanıyorum suya limon çayı şekersiz içerim ve limunlu salata da bol bol limon. Kilo almak için herşeyi yapıyorum fakat bunuel vermek için elinden geleni yapıyor. Herkesin yapmak istediği fakat yapamadığı bu tarz örneklerden biriyim sanirim:KK12: bende kendimi bildim bileli bu kiloda kaldım en fazla aldığım kilo da 53:halay:örnek alarak yazmak istedim. Azminiz ve isteğiniz olduğu süre en önemli şey sabır gerektiriyo herşeyi yaparsinız ben inanıyorum kadınların yapamadığı hiç bir şey yol:KK45:

X