Kalori sayımı ile kilo vermeye var mısınız??

Evli ve bir oglum var. 160 boy. Kilo 75.2kg .iki gundur hurma diyetini yapiyorum. Diger diyetlerle cok acikiyorum
2 gundur iyiyim. Ve gergin degilim
Gittigi yere kadar bunu deniycem. Gunde 3 lt su iciyorum. Sabah ve aksam evde bisiklet kullaniyorum. 40 dk.

Evli ve bir oglum var. 160 boy. Kilo 75.2kg .iki gundur hurma diyetini yapiyorum. Diger diyetlerle cok acikiyorum
2 gundur iyiyim. Ve gergin degilim
Gittigi yere kadar bunu deniycem. Gunde 3 lt su iciyorum. Sabah ve aksam evde bisiklet kullaniyorum. 40 dk.

Kaç kıloyla basladn canm. Hurma sekerli deglmi

Gunaydinlarrr 2 bardak limonlu suyumu ictim. 3 tane hurma yedim. Simdi spor zamani

Gunaydinlarrr 2 bardak limonlu suyumu ictim. 3 tane hurma yedim. Simdi spor zamani
Canm Ne kadar daha hurma diyeti yapcaksn bence saglikli hersey olmali diyette.aslinda diyet olarak gormuyorum ben yasam bicimi olarak goruyorm kalori sayimida o yuzden mantikli tek ceşit beslenme sekli cok uygun degil meyve sebzeler süt ürünleri arada karbonhidrat protein olmazsa olmaz ama tabi yinede senin kararin.

Canm Ne kadar daha hurma diyeti yapcaksn bence saglikli hersey olmali diyette.aslinda diyet olarak gormuyorum ben yasam bicimi olarak goruyorm kalori sayimida o yuzden mantikli tek ceşit beslenme sekli cok uygun degil meyve sebzeler süt ürünleri arada karbonhidrat protein olmazsa olmaz ama tabi yinede senin kararin.
Oglen yemwgim iki tane kucuk icli kofte yumurta peynir zeytin.aksam hurmaya ve yogurt yiyicem.

Sizler neler yediniz arkadaslar. Ben bugun abarttim. Ama aksam yemiycem. Aksam da 40 dk bisiklet. Insallah yediklerimi yakarim.

Bende dısardaydim bugun oglen dısarda yedim ama aksam sadece bir kase taze fasulye bir kase pulbiberli yogurt 3 salatalik tursusu yedim

Bugunku menum
Kahvaltim
Iki kucuk dilim ekmek ve yumurta zeytin peynir
Ara ogünumde cilek ve elma
Aksam ıspanak

hafta sonunu kacamaksız gecirmek istiyorum 20 nisana az kaldı en azindan 70 yada 69 olmam lazim

Offf bugun yine guzel bi kacamak yaptim.firinda kanat yedim. Hem de cok. Ama ekmek yemedim. 5 hurma salata ve domatesle gunu kapadim.

Offf bugun yine guzel bi kacamak yaptim.firinda kanat yedim. Hem de cok. Ama ekmek yemedim. 5 hurma salata ve domatesle gunu kapadim.
Olsun canım bugun telafi edersin.bende bugun daha hafif beslencem iki gundur arada bende kacamak yaptim ama cok az reglken oluyo bu kadar haftaya daha rahat emin adimlarla ilerlerim.haydiii kizlarrr 20 nisandaa eksiler gelmeye baslasin bir dahaki hafta da rekorumuzu kiralimmm :KK73:pozitif düsünelimm vee iyi sonuclar alalımm kacamak yapınca uzülup olaya daha da olumsuz bakmaya gerek yok tam tersi ben bunu telafi ederim diyip daha sıkı tutcazz :KK33:

Son düzenleme:
X