Göz Makyajı Kalın Kaş mı Yoksa İnce Kaş mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

fairytale

Müzisyen♪♫
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
273
0
Arkadaşlar ben bir şeyi merak ediyorum da.Kalın kaşlar mı gözleri ön plana çıkartır yoksa ince mi? Birçok yerde kalın diye görüyorum ama emin değilim bence kalın olursa sadece kaşlar dikkati çekiyor gözler arka planda kalıyor.fisfisfis
Ona göre kaşımı şekillendiricem çünkü ayrıca şu an kaşlarım kalın sayılır.Ayrıca alnım da küçük biraz ince kaşlar bunu biraz geri plana atar mı sizce??

aldırcaksan kaslarını ne ınce olsun ne kalın. ama gozlerı ortaya cıkaran kalın kasdır bence canım. hem modada oldu artık -tatlicadiarzu-

Hmm sen de kalın diye düşünüyosun demek.Aslında ben kaşlarımı aldırıyorum zaten ki dediğin gibi orta bir kalınlıkta.Ama nedense bir eksiklik var sanki kaşımda gözümde ben de anlamadım.fisfisfis

orta kalınlıkta kavisli bir kaş gözleri ön plana çıkarır..
ince kaşları sevmiyorum;yeni gelinler gibi geliyor bana

benim kalin kaslar hosuma gidiyor ne yazikki benimde kaslarim ince ve seyrek boyamak zorunda kaliyorum... su anda zaten kalin kaslar moda nasil kalinlastiracagimida bilmiyorumCADIARZU bu arada kas ektiren varmi arkadaslar yaa ?

kalın ve alınmamış kaşa bayılıyorum ben çok az kenarlarından toparlarım zaten biçimli allahtan kaşlarım. öyle tek bir elde çıkmış kuaför alması kaşlardan cidden nefret ediyoum. herkesin kendi kaşı daha güzelken tek elden çıkma yapay duran kaşlaran yönelmek hiç hoşuma gitmiyo.

bence doğallığını bozmadan kenarlardan hafifçe topla inceltmeden.

Anlaşıldı ki herkes kalın kaşları seviyor.kaydirigubbakcemile3 Ama işte benim suratımda çok ağır duruyor kalın kaş ve dediğim gibi biraz daha ince kaşlar alnın küçüklüğünü geri plana iter.fisfisfis Ama bunları duydum inceltmem artık.:lepi:

bende kalın kaştan yanayım gamyoncuiremsu
kaşlarımıda aldırmam doğal dağınık seviyorum neden bi fikrim yok :bbo:

kişiye göre değişir. sonuçta herkesin yüz yapısı farklı kimine ince kimine kalın yakışır.. benim kaşlarım orta kalınlıkta, eskiden cok inceydi ve bu beni 10 yaş daha büyük gösteriyordu, şu an normal kalınlıgında..

Bende orta kalınlıkta ki kaştan yanayım hiçbir şekilde kuaföre ellettirmedim kaşlarımı çünkü bozuyorlar hiçte doğal durmuyor illaki inceltme hastası kuaförler bence orta kalınlıkta ki kaş derim.

bende kalın kaştan yanayım nce kaş pek hoşuma gitmiyor son aldırdığım kuaförde kuaför sağolsun biraz inceltmiş biliyorda ince kaşı sevmediğimi yine kaşlarımı uzatacam mecburen​

kesnlikle kalın kaş...ama devamlı el değitiridi için kaşlarım çok inceldi....son 1 aydır kaşlarıma tatlı badem yağı sürüorum kızlar...inanmıodum faydasına ama gerçekten gözle görülür bi çoğalma ve siyahlaşma var...

herkezin yüz tipine göre değişir
mesela yüzü küçük olan birine gidipte kalın kaşyaparsan abes durur
yüzü yusyuvarlağada ince kaş bi tuhaf olur

Vaay ya demek herkes kalın seviyormuş.zemuszemus Artık gurur duyabilirim o zaman kaşlarımla.:lepi:

benim kaşlarım da kalın ...ama şekil verdiremiyorum bir türlü... inceltecekler diye kuaförlere gidemiyorum... hatta bikaç yerle konuştum önceden ama söyledikleri "incelmesi gerek" olduğu için gitmiyorum işte -tatlicadiarzu-

talika alıcam galiba kaşlarım daha gürleşsin uzasın diye ama kesin çözüm mü bilmiyorum.. etkisi nasıl bilen var mı ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…