Göz Makyajı Kalın Kaş mı Yoksa İnce Kaş mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ince kaş seven tek benim sanırım bu kadar incelik iyidir cokda guzel gozukuyor

bence hic guzel degil bu kadar kalınlık zaten hic yakısmamıs yuzune gozlerinin tum guzelligini almıs goturmus sanki

kalın kasın en guzel ornegi hem yuze gitmis hemde bicimi cok guzel

bence kalın kaş gözü daha bir güzel gösteriyor benmkiler daha güzeldi kuaföre hiç aldırmazdım hep kendim alırdım komşum kuaför evde birkere gaza getirdi beni çok düşük kaşların çok kötü dedi ben düzelteyim dedi şimdi kısaldı ve inceldi düzeltmeye çalışıyorum düzelmiyorda

benım kaşlarım bı ara ınceydı ama güzel duruyordu valla
ama şuan kalın kaşlara sardım hele kı beren saat ve berrak tüzünataçın kaşlarına bayılıyorum

bence hic guzel degil bu kadar kalınlık zaten hic yakısmamıs yuzune gozlerinin tum guzelligini almıs goturmus sanki

canım bu fotograftaki kadının ismi nedir?

Kalın kaşlardan oldum olası hoşlanmam aşırı ip gibi olanlarıda hiç sevmem onun kararını ayarlamak önemli olan.Kalında çok aşırı incede bana itici geliyor kalın ince kaşa göre yüzü daha kaba gösteriyor ve gözleride arka planda tutuyor çünkü kalın oldugunda ilk dikkati çeken kaş oluyor gözlerin ön planda olması icin ince kas diyorum ben kibar ve çekici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…