Göz Makyajı Kalın Kaş mı Yoksa İnce Kaş mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
mesela kardeşime kalın kaş yakışıyo bana orta halli kaş kuzenime ince kaş yakışıyo..kısaca yüz tipine göre olmalı bence..mesela alnı açık biri ince kaş yaparsa çok çirkin duruyo..

ben de kalın kaş seviyorum ama arkadaşlarım ince kaşın daha çok yakıştığını söylüyo

bence alinmadan once ki kaslari seyrek olanlar inceltigi zaman o kadar goze batmio.. ama kalin kasli olanlar heleki hem kalin kas hemde simsiyah kaslari olanlar inceltiyo ya... iste o igrenc oluyo. bence kaslar alinirken dogal hatlari takip edilerek toparlanirsa hem dogal olur hem cekiciii...

kaşların kalın olabilmesi için seyrek olmaması toplu olması lazım.
Ozaman o fotolardaki süper kaşlar elde edilir.
Eğer seyrek ve dağınık kaşlarınız varsa zaten toplamak zorundasınızdır ve ozaman da inceliyor.
Orta kalınlık en güzeli .
aslında yüze ne gidiyorsa o güzeldir bazılarında da kalın kaş çok sert ifade oluşturabiliyor.
Çok inceyi sevmiyorum hoş durmuyor ve alması da zor eğer çok kaşınız varsa sürekli görüntü kirliliği oluşur

kızlar mıdaya göre kaşımızı gözümüzü ayarlarsak oooookaydirigubbakcemile2
kalın kaş moda şimdi ama 2 ay sonra allah bilir ince kaş moda olur.hatta şimdi sıfır kaş moda oldu.. napalım tümden mi alalınm moda diyekaydirigubbakcemile3

Önemli olan bize yakışıp yakışmadığıdır.yüzümüze hangisi yakışıyorsa bizim için moda olan o olmalıdır. bana ince kaş yakışmıyor mesela.kaşlarım zaten normalde kalın.çıkınca kötü duruyordu,bende artık almıyorum,alttan üstten hafif topluyorum. çokda güsel oldu vallazemuszemus.farkettim ki bana yakışan buymuş,yıllarca incecik kaşlarla boşa gezmişim:içelim:

Yüzüne nasıl kaş yakışıyorsa o şekilde al kaşlarını ...

Yüzüme yakışanı ben bir türlü bulamadım ki ince yapsam çok ince olur diye korkuyorum kalın yapsam bir garip oluyorkaydirigubbakcemile3

ortası bence ne kalın ne ince ikiside kötü gözukuyor çok klın bıraz diş fırçası gıbı oluyo incede zaten hiç bir surata yakısmıyor bn ortası taraftarıyım

arkadaslar bencede herkese yakisan kas tipi farklidir kimine ince kimine kalin yakisir benimki orta kalinlikta onceden cok inceltirdim herkeste cokbegenirdi simdi moda oldugu icin biraz daha kalinlastirdim ama ben ince seviyorum

Benim favorim ince kaş

eger biri kalın kaşlı olcaksa ben dogal olcam diosa saçlarındada boya olmaması + 300 kg makyajla gezmemesi lazım
mesela saçları röfleli veya kızıl saçlı bi bayana kalın kaş hiç yakıştırmıyorum , herşeyin bir uyum içerisinde olması gerek bence.

Evet bak doğru bence de,mantıklıbenneyaptımki

bence kaşın doğal şekli çok ta değiştirilmemeli Allah herşeyi uyum içinde yaratmış zaten ama illaki bi değişiklik olsun diyosan hafif toparlattır yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…