Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

hem de nasıl zor canm ya bu sene 2. yılım gecen sene deli oluyodum bu sene alıstım heralde gülüp geciyorum cogu seye :26: insallah yazın giderim sevdicegimin yanına da rahat ederım
2 yıl bide. bi an önce gidersin inşAllah canım benm.
Üzme kendni. sohbetimizi bölmeden ayrıca, her zaman gel, bekleriz.
seninde bebeğin olur yahu neden olmasın böyle şeyler düşünüp yıpratma kendini.

bunu da çok sık kullanırım bide bunu

favorilerim

bak sen suna bi de söylüyo sen atanınca öğrencilerın de öyle yaparsa görürüm ben senı
tabi o günleri görebilirsek
sen şimdidena dua et bu ay hamile olabiliyim. Eylülde oraya gelirsek bursaya da geçeriz zaten o zaman görüşürüz kanka
tmm ederim speedy acilen hamiş olsun derim :)
olur mu olur :)olursa da başımzn üstünde yeri var bebişimin :)
kıskanmış olma ihtimalin? :26:

Sanırım bunun için üzüldüm. Bana o kadar çok zarar verdiler ki... 10 ay oldu ben evleneli, ya benim hiç bebeğim olmazsa

tatlım niye uzuluosun teknolojı çok gelişti artık bak benim hiç cocugum olmucaktı tup yaptım 2 tane bebişim olcak şimdi uzme kendi lütfen moral çok önemli .. :s

görürsün bebegm ya insallah o zmn öğrencilerıne kızarsın neden gelmedı velilerınız dıye eski günlerı unutup
hadi bakalım hayırlısı :) yok ben kızmam herhalde ya "sizi gidi keratalar" diyip geçerim
burda bugün pazar kuruluyo şöyle bi bakayım dedim bi tane amca civciv satıodu dayanamadım 2 tane aldım çok tatlılaaaaaaaaaaaar yerim bn onları

hayrlısı tabı canm allah gönlune göre verr inş
hadı yaao civcivlerden burda da satılıyo cok tatlılar ama kötü kokuyolar yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…