Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

Eşimin kardeşi (görümcem diyemiyorum bana yakın biri gibi durmasın diye), bana evliliğimi zehir etmişti. Şimdi hiç görüşmüyoruz. Biraz önce hamile olduğunu öğrendim. Bende hala bişey yok :26: Çok moralim bozuldu neden bilmiyorum :KK43:

laf sokmuşsun gibi hissediyorum :KK53: hiç sevmiyorum o smileyi :KK19:[/B]

yok ya ben çok sık kullanırım ama öyle bir anlam için değil :KK3::KK3::KK3:

Eşimin kardeşi (görümcem diyemiyorum bana yakın biri gibi durmasın diye), bana evliliğimi zehir etmişti. Şimdi hiç görüşmüyoruz. Biraz önce hamile olduğunu öğrendim. Bende hala bişey yok :26: Çok moralim bozuldu neden bilmiyorum :KK43:

ay ben seni hamile sandım yaa sorry !!
inşallah sende hamile olursun canım istediğin buysa tabi.

Son düzenleme:

aileler neden cocuklarının eslerını mutsuz eder kı hiç anlamam :18: üzme kendını canm ya senın de olur insallah aranız kötü odugu için üzülmüşsün anlasılan senden önce olmasına :KK14: allah size de nasıp eder inş ne zaman evledndın kı

aileler neden cocuklarının eslerını mutsuz eder kı hiç anlamam :18: üzme kendını canm ya senın de olur insallah aranız kötü odugu için üzülmüşsün anlasılan senden önce olmasına :KK14: allah size de nasıp eder inş ne zaman evledndın kı

Sanırım bunun için üzüldüm. Bana o kadar çok zarar verdiler ki... 10 ay oldu ben evleneli, ya benim hiç bebeğim olmazsa :KK14:

Yanlış anlaşılma oldu :26:

Son düzenleme:
Ne güzel görüşmüyormuşsunuz işte, kurtulmuşsun.. takma kafana.
Hamileymişsin bak sevinsene :KK49::KK16:
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşAllah:KK16:

Amin.. Şimdi benden önce doğuracağı için de ayrıca sevinçlidir kendisi eminim.

Kendimi şuan çok kötü hissediyorum özür dilerim sohbetinizi de böldüm :KK14: iş yerindeyim ağlamak istiyorum ağlayamam :KK14:

Sanırım bunun için üzüldüm. Bana o kadar çok zarar verdiler ki... 10 ay oldu ben evleneli, ya benim hiç bebeğim olmazsa :KK14:

olur mu oyle sey ya hem daha yenısınız kı olur inşallh sizin de en kısa zamanda ki bebek işi biraz da kısmet işi zamanı gelınce olur dıye düşünüyorum üzülmekle bi yere varılmaz kı :KK50:

Ay ben 'hamile olduğumu öğrendim ' diye okumuşum çok pardon :KK17:
Seninde olur bebişin, niye moralinin bozuyorsun ki. :KK20: hayırlısnı dile hep. zamanı gelince olur inşAllah. sıkma canını..

Ay ben 'hamile olduğumu öğrendim ' diye okumuşum çok pardon :KK17:
Seninde olur bebişin, niye moralinin bozuyorsun ki. :KK20: hayırlısnı dile hep. zamanı gelince olur inşAllah. sıkma canını..
inşallah Allah razı olsun.
güzel düşün güzel olsun. şimdi böyle kötü düşünürsen hiç olmaz.
hem üstüste olmaması daha iyi biraz arası olsun.
Rabbim ne zaman isterse o zaman olur :KK49: Allah aratmasın
siz deniyor musunuz yoksa daha planlı bir şey yok mu :KK34:

Birinize özelden yazabilir miyim lütfen patlayacak gibiyim :26: Sadece okumanız yeterli yorum istemiyorum içimi dökeyim böyle genele anlatmak istemiyorum

X