Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

hayvanlardan korkulur mu yahu :) bnm de bi arkadaşm var öyle köpek gördü mü bayılcak gibi oluo :KK53: ben de gidip seviorum sokak köpeği olsa bile... onlar da ilgiye, sevgiye muhtaç :KK43:

aynen zaten onlar bizden daha çok korkuyolar bizde yavuklumla 2 sefer barınaktn köpek aldık güzel baktk toparladı snra verdk güzel bakmak isteyen birine
onlarda canlı resmen bi kenara atılıyolar:KK43::KK43::KK43:

benim köpegm vardı hamile kalınca gittti verdiler köpegimi bakmadılar cok uzuluom gidisine lady gagam benim :s
eneeeeeee lady gaga mıydı adı? :KK53: çok yaratıcı :KK53: çok sadık varlıklar köpekler ya...
aynen zaten onlar bizden daha çok korkuyolar bizde yavuklumla 2 sefer barınaktn köpek aldık güzel baktk toparladı snra verdk güzel bakmak isteyen birine
onlarda canlı resmen bi kenara atılıyolar:KK43::KK43::KK43:
çok büyük sevaba girmişsiniz kanka bnm evde kuş ve civciv olmasa bn de alıcam da kedi köpek sokamıorum eve :KK53:

lady gaga mıydı köpeğin adı :KK53::KK53::KK53:
ama doğrusunu ypmışlar nolur nolmaz

sivasli sindi gibi tokatlı ladydi benim kızım hahaha babaeskiye gitti tavsan yakalıcak benim kızım ev köpegiydi hakıkı çok güzeldi yaw bi görsen bayılırsın sıpaya çokta ii bakmıstım tosuncuktu kırıtık kırıtık yürüyodu :KK70:

yok civcivler tatlıdr ya :KK1::KK1: dgerlerınden korkuyom ben :KK9:
hem de çok tatlı aynı sana benzior :KK53: isim vermedm daha, ne koysam acaba adlarını? :26:
sivasli sindi gibi tokatlı ladydi benim kızım hahaha babaeskiye gitti tavsan yakalıcak benim kızım ev köpegiydi hakıkı çok güzeldi yaw bi görsen bayılırsın sıpaya çokta ii bakmıstım tosuncuktu kırıtık kırıtık yürüyodu :KK70:
tokatlı lady ahahaha :KK60: allah iyiliğini versin güldürdn akşam akşam :KK53:

hehehhh çok tatlı oluyolar ya ne kdar baktın ??

hem de çok tatlı aynı sana benzior :KK53: isim vermedm daha, ne koysam acaba adlarını? :26:

tokatlı lady ahahaha :KK60: allah iyiliğini versin güldürdn akşam akşam :KK53:

kuşumda var benim adı sadi hahahaha uyanık sadece maması suyu bitince gelio bana kus beyinli dioruz ama aklı hep fesata çalışıo :KK70:

Son düzenleme:
kuşumda var benim adı sadi hahahaha uyanık sadece maması suyu bitince gelio bana kus beyinli dioruz ama aklı hep fesata çalışıo :KK70:
bnm de var muhabbet kuşum yeminle bnmki de öyle :KK53: karnı aç olunca peşimizden ayrılmıo, yemini yedikten sonra da yüzümüze bakmıo nankör :KK52: bzm kuşun adı da tarçın :KK52:

bnm de var muhabbet kuşum yeminle bnmki de öyle :KK53: karnı aç olunca peşimizden ayrılmıo, yemini yedikten sonra da yüzümüze bakmıo nankör :KK52: bzm kuşun adı da tarçın :KK52:

he valla benim diger kusum çok güzeldi öldü o bu manyak öldürdü biz tokata giderken kuscu tanıgımız vardı erkek sanıoduk onu dedik gönlü acılsın karı kız görsün :KK70: o gene kızmıs yumurtlayamadı catladı kusum bu kocası katıllllllll gıcık oluom zaten cocuk ben aglayınca öldü die bunu verdi o bana kötü bakıo ben ona kötü bakıom ... kızım çok akıllıydı tepemden inmezdi benim yemek yerdi bizle sakincene hiç kahrı yoktu mamasını koyardı gelir öperdi beni bu nankör kuyrugunu dönuo bana yandan yandan bakıo :KK70::KK70::KK70::KK70:

he valla benim diger kusum çok güzeldi öldü o bu manyak öldürdü biz tokata giderken kuscu tanıgımız vardı erkek sanıoduk onu dedik gönlü acılsın karı kız görsün :KK70: o gene kızmıs yumurtlayamadı catladı kusum bu kocası katıllllllll gıcık oluom zaten cocuk ben aglayınca öldü die bunu verdi o bana kötü bakıo ben ona kötü bakıom ... kızım çok akıllıydı tepemden inmezdi benim yemek yerdi bizle sakincene hiç kahrı yoktu mamasını koyardı gelir öperdi beni bu nankör kuyrugunu dönuo bana yandan yandan bakıo :KK70::KK70::KK70::KK70:
valla bire bir aynı :KK43: benim de pamuk die bi kuşum vardı tarçından önce... saklambaç oynardık resmen ya :KK43: beni göremeyince deli oluodu :KK43: o da hastalanıp öldü... bnm tarçın dişi, gel bzm kuşları çiftleştirelim yavrularından hayır görürüz belki topraaam :KK53::KK53:

X