Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

kız bu katıkl seninkinide tahtalı köye yollamasın sonra hahaha anasından babasından ne hayır gördükki evladından görek hahahahahahahaha baslık parası ıstıonmu kızına

kıskanmış olma ihtimalin? :26:
Kıskandım evet, hem de çok kıskandım. Ben onların yüzünden henüz bebek yapmayı düşünemiyorken bebeğime kavuşmayı erteliyorken onun bu mutluluğa erişmiş olması zoruma gitti...
tatlım niye uzuluosun teknolojı çok gelişti artık bak benim hiç cocugum olmucaktı tup yaptım 2 tane bebişim olcak şimdi uzme kendi lütfen moral çok önemli .. :s

Allah bağışlasın şimdiden

sagol birtanem benim takma kafana onları bak kendin diosun seviniyor diye ekmeklerine yag sürme sakin ol herkesin hayatı seninkine benzer sakin rabbim bi adeletsizlik varsa eger yanına bırakmaz ama sen böle yaparsan seni bulur uzuntu

Ama çok üzüldüm, ben bekarken hep bir bebeğim olacak diye hayal ederdim. Şimdi imkanım var, ama yapamıyorum, maddi açıdan sıkıntılı bir dönemdeyiz :26: Ama çok istiyorum bi yavrum olsun benden ve sevdiğimden bir parça...

kız bu katıkl seninkinide tahtalı köye yollamasın sonra hahaha anasından babasından ne hayır gördükki evladından görek hahahahahahahaha baslık parası ıstıonmu kızına
yok kız ne başlık parası 2 kutu yem al yeter öyle deme yavrular yaşarsa çok evcil oluolar bence memnun kalırız bu ticaretten
Kıskandım evet, hem de çok kıskandım. Ben onların yüzünden henüz bebek yapmayı düşünemiyorken bebeğime kavuşmayı erteliyorken onun bu mutluluğa erişmiş olması zoruma gitti...
ben bunda kıskanılacak bir şey göremedim aksine mutlu olman gerekirdi die düşünüorum çnkü kendi adıma konuşayım ben olsam havalara uçar herkesten önce ben hayırlı olsun derdim... aranızda neler yaşandı bilemem ama o senin görümcen... ayrıca onların yüzünden bebek yapmayı ertelemek de nedir? sen eşine karşı sorumlusun onlara karşı değil...

katılıyorum terazikadınına

Konuyu sonundan anlattığım için anlaşılmadı... Neyse sağolun yine de değerli yorumlarınız için.

Sohbetinizi böldüm kusura bakmayın, hoşçakalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…