Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

nihahahahoooytt söyleyebilrsen söyylleee,onu çooook sevdiğimi de eklee

işin olucana bak sen bi bakıomusun sürpizzzz hahaha çok var öyle bi tanıdıgım 4 yıllık evliydi ilaçla korunmuyorlar ama korunuyorlardı işte bi gördüm dedim bebek yokmu daha erken dedi 6 ay sonra gördüm hamile hehe ee dedim ne oldu kaza kursunu dedi hahahaha :dd

merhaba canm sen ne is yapıyodun haftasonları da mı calısıyosun sankı ısyerındeyken giriyo demıslerdı de yanlıs mı hatırlıyorum yoksa

Merhaba .
Ön muhasebeciyim 10-5 arası burdayım haftanın 6 günü. akşamları da telefondan giriyorum genellikle. beni hep online görürsünüz

Ben gündüzcüyüm sen gececi o yüzden denk gelemiyoruz PembeGelin
Öğretmen olduğunu biliyorum ama He bi de Cizre'de görev yapıyordun? :26:

evet bnde aksamları yapacak bişeyım olmayınca hep burdayım önceden faceden cıkmıyodum smdi de burdan evet öğretmenm cizredeyım düğün için gün sayıyorum

evet bnde aksamları yapacak bişeyım olmayınca hep burdayım önceden faceden cıkmıyodum smdi de burdan evet öğretmenm cizredeyım düğün için gün sayıyorum
Aynen aynen, face e bakmıyorum bile . nişanlın nereli? nerde yaşayacaksınız evlenince?
çabuk geçsin.

istanbulda yaşayan yok mu yaw hiç

Ben İzmitliyim takıldığım diğer topice istanbullu gacılar var
hemde evli ve nişanlılar hafta içi giriyorlar genelde.bi bakın o topiğe de

ikimz de antalyalıyız canm o antalyada calısıyo suanda ben ayrı düştüm antalyada yasıcaz canm evi fln ordan tutucaz da bakalm benm tayınım cıkar da gideblirim insallah :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…