Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

kesin bitmez ki eee 3. ne zmn derler:KK60:

knuş bence onunla

dmi şafak sayıyo hoca burda:KK53::KK53:

hayırlısı tatlımmmm öğrenince de bize de söyle kıyamam üsteki eziyo onu şmdiden baksana:KK1:

süslenme kııızz söylerim seni :KK53::KK53:

nihahahahoooytt:KK53: söyleyebilrsen söyylleee,onu çooook sevdiğimi de eklee:KK53:

şimdi düşündüm de biz lisedeyken veli toplantısı olduğunu evdekilere söylemezdik :KK53: notlarda düşüş oluodu ya da hocalar şikayet ediodu derken bi şeklde kaynatrdık toplantıları ahahhah hey gidi gençlik :KK52:

anladım cnm önemli olan bebişinin olmasıymış senin için, ne zaman olacağı değil :) onu da hallettiğine göre sorun yok :) şu an için dşünmüorum belki seneye :) tabi kaza kurşunu denk gelmezse ahaha :KK52::KK52:

amin cnm bnm.. çok temiz kalplisin sen... allah gönlüne göre versin istediklerini inş. :)

işin olucana bak sen bi bakıomusun sürpizzzz hahaha çok var öyle bi tanıdıgım 4 yıllık evliydi ilaçla korunmuyorlar ama korunuyorlardı işte bi gördüm dedim bebek yokmu daha erken dedi 6 ay sonra gördüm hamile hehe ee dedim ne oldu kaza kursunu dedi hahahaha :dd

kesin bitmez ki eee 3. ne zmn derler:KK60:

knuş bence onunla

dmi şafak sayıyo hoca burda:KK53::KK53:

hayırlısı tatlımmmm öğrenince de bize de söyle kıyamam üsteki eziyo onu şmdiden baksana:KK1:

yazmamı hemen inşallah biraz daha büyüsün yerleşicekmiş yerine oyle dedi doktor çok yukarıda benim karnım ezilmio teyzesi gelişimi aynı ikiziyle

merhaba canm sen ne is yapıyodun haftasonları da mı calısıyosun sankı ısyerındeyken giriyo demıslerdı de yanlıs mı hatırlıyorum yoksa :KK17:

Merhaba .:KK3:
Ön muhasebeciyim 10-5 arası burdayım haftanın 6 günü. akşamları da telefondan giriyorum genellikle. beni hep online görürsünüz :KK53::KK53:

Ben gündüzcüyüm sen gececi :KK53: o yüzden denk gelemiyoruz PembeGelin :KK53:
Öğretmen olduğunu biliyorum ama:KK53: He bi de Cizre'de görev yapıyordun? :26:

evet bnde aksamları yapacak bişeyım olmayınca hep burdayım önceden faceden cıkmıyodum smdi de burdan :KK1: evet öğretmenm cizredeyım düğün için gün sayıyorum :KK9:

evet bnde aksamları yapacak bişeyım olmayınca hep burdayım önceden faceden cıkmıyodum smdi de burdan :KK1: evet öğretmenm cizredeyım düğün için gün sayıyorum :KK9:
Aynen aynen, face e bakmıyorum bile . :KK53: nişanlın nereli? nerde yaşayacaksınız evlenince?
çabuk geçsin.

istanbulda yaşayan yok mu yaw hiç :KK20::KK1:

Ben İzmitliyim :KK51: takıldığım diğer topice istanbullu gacılar var :KK53:
hemde evli ve nişanlılar :KK53: hafta içi giriyorlar genelde.bi bakın o topiğe de :KK53:

Aynen aynen, face e bakmıyorum bile . :KK53: nişanlın nereli? nerde yaşayacaksınız evlenince?

Ben İzmitliyim :KK51: takıldığım diğer topice istanbullu gacılar var :KK53:
hemde evli ve nişanlılar :KK53: hafta içi giriyorlar genelde.bi bakın o topiğe de :KK53:

ikimz de antalyalıyız canm o antalyada calısıyo suanda ben ayrı düştüm :KK43: antalyada yasıcaz canm evi fln ordan tutucaz da bakalm benm tayınım cıkar da gideblirim insallah :18:

X