Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

haydaaaaaaaa :KK14: e illa abisi evlendikten sonra evlencek die bi kaide mi var? siz rica edip abisinin sırasını alamaz msınız? abisi yüzünden siz sorun yaşıosunuz ...

aynen ölümüne dayanışma En Büyük KK evt ya hamilelik döneminde erkekler değişio daha duygusal oluolar iç güdüsel olarak kendilerini baba olmaya hazırladıkları için :) bnmkinin gözleri doluo bebek lafını duyunca ama daha erken ben istemiorum :)

hastalıgım olmasaydı bisde erken diyoduk ama oldu bittiye geldi 15 haftalık oldular hehehe .. bi an gelir sanada bebiy istiom dersin oluverir hehehe

çok değişik geldi bana bu düşünce şu an :KK53: olsun be siz de kendinize pasta, börek, cupcake, kurabiye yaparak mutlu edin kendinizi :) seviosan katlanıosun hiç olmzsa mutlu olmaya bak... her zaman dolu tarafından bakmak lazım bardağa... optimist olmak lazım...

haklısın tabi mutluyuz satennnnnn cok sükür allahım bozmasın :) allahım herkesi mutlu etsin <3

sorun çözüldü o halde :) vay be darısı başımıza :) böyle sağlam arkadaşlıklar görmek cidden çok güzel... bnm de kankam olsana speedy :KK53:

sen önce düğün tarihini kararlaştır da :KK53: doğru söylüosun aslında şimdi düşündüm de gelirim yahu neden gelmeyeyim :KK52: saçımdan mı :KK53: ne istiyon saçımdan ne güzel uzatmışım :KK43:

tabi kanka gelirsiniz allah izin verirse o günleri görürsek

bunu da düşünün ilkini yapacaksınız eeee 2. ne zaman diyecekler :KK19::KK19::KK19:

bn o yüzden ikiz istorum :KK60: soramasınlar :KK60:

sorun çözüldü o halde :) vay be darısı başımıza :) böyle sağlam arkadaşlıklar görmek cidden çok güzel... bnm de kankam olsana speedy :KK53:

çok şükür evet canım buradan çok güzel arkadaşlıklar edindim görüştüğümüz telefonlaştığımız şimdi evime yakın komşu arıyorum valla onu da bulursam ne güzel olur :KK53::KK53:
olurum canım aaaa neden olmayım bursaya geldiğimde belki görüşebiliriz kanka :112:

sağol kuzum yok ya pek yorulmadım konustum konustum geldım:KK55::KK55:
şimdi düşündüm de biz lisedeyken veli toplantısı olduğunu evdekilere söylemezdik :KK53: notlarda düşüş oluodu ya da hocalar şikayet ediodu derken bi şeklde kaynatrdık toplantıları ahahhah hey gidi gençlik :KK52:
hastalıgım olmasaydı bisde erken diyoduk ama oldu bittiye geldi 15 haftalık oldular hehehe .. bi an gelir sanada bebiy istiom dersin oluverir hehehe
anladım cnm önemli olan bebişinin olmasıymış senin için, ne zaman olacağı değil :) onu da hallettiğine göre sorun yok :) şu an için dşünmüorum belki seneye :) tabi kaza kurşunu denk gelmezse ahaha :KK52::KK52:
haklısın tabi mutluyuz satennnnnn cok sükür allahım bozmasın :) allahım herkesi mutlu etsin <3
amin cnm bnm.. çok temiz kalplisin sen... allah gönlüne göre versin istediklerini inş. :)

amiiin canım gelsin onlar da bi dünyaya teki kız teki göstermedi utandı demek :KK9:
acaba naz mı yapıyo o da mı kız ne:KK9:

bilmem yawrum sıkısmıs alta kızce yukarıda rahat yayılmıs sıpa donmedi 12 haftalıkken erkege benziyor demişti kendi doktorum emin olmadanda dicek bi adam degil ama yanılabilirim de dedi hayırlısı ben iki kız ıstıom zaten aynı cıns olsun birlikte hayatı gögüslensinle istiom ama yınede nasip belki anlaşırlar hehehe benide yormazlar :KK70:

çok şükür evet canım buradan çok güzel arkadaşlıklar edindim görüştüğümüz telefonlaştığımız şimdi evime yakın komşu arıyorum valla onu da bulursam ne güzel olur :KK53::KK53:
olurum canım aaaa neden olmayım bursaya geldiğimde belki görüşebiliriz kanka :112:
aslında bana da yakın bir arkadaşım olsa güzel olurdu ya :) ama bursadan kimse yok bi ben varım numune gibi :KK53: olur valla görüşelim uygun zmn ayarlayabilirsek kanka ayıp ediyon :)

anaaa yatak kaçmıştır anacm biz geldk hoca yok diye kıskançlıklarından gitmişlerdir :KK53::KK53:

şimdi düşündüm de biz lisedeyken veli toplantısı olduğunu evdekilere söylemezdik :KK53: notlarda düşüş oluodu ya da hocalar şikayet ediodu derken bi şeklde kaynatrdık toplantıları ahahhah hey gidi gençlik :KK52:

anladım cnm önemli olan bebişinin olmasıymış senin için, ne zaman olacağı değil :) onu da hallettiğine göre sorun yok :) şu an için dşünmüorum belki seneye :) tabi kaza kurşunu denk gelmezse ahaha :KK52::KK52:

amin cnm bnm.. çok temiz kalplisin sen... allah gönlüne göre versin istediklerini inş. :)

bak sen suna bi de söylüyo :KK1: sen atanınca öğrencilerın de öyle yaparsa görürüm ben senı :KK53::KK53:

güzellikler ben şimdi gidiyorum alışverişe çıkmam lazım :KK43: geldiğimde görüşmek üzere, hepinizi burda görürüm inş. tekrar :) öpüldünüz tek tek :)

hadi bakalım :KK51::KK51::KK51:
o zaman bulur bizim millet soracak bişey :KK3:

kesin bitmez ki eee 3. ne zmn derler:KK60:

bencedeeeeeeeeeee

knuş bence onunla

olabiler hiç bilmiyolar kı hocanın ne dertlerı var :KK1::KK1: bilmiyolar kı düğününe daha 5 bucuk ay var zaman gecmıyo puffff:KK14:

dmi şafak sayıyo hoca burda:KK53::KK53:

bilmem yawrum sıkısmıs alta kızce yukarıda rahat yayılmıs sıpa donmedi 12 haftalıkken erkege benziyor demişti kendi doktorum emin olmadanda dicek bi adam degil ama yanılabilirim de dedi hayırlısı ben iki kız ıstıom zaten aynı cıns olsun birlikte hayatı gögüslensinle istiom ama yınede nasip belki anlaşırlar hehehe benide yormazlar :KK70:

hayırlısı tatlımmmm öğrenince de bize de söyle kıyamam üsteki eziyo onu şmdiden baksana:KK1:

süslenme kııızz söylerim seni :KK53::KK53:

X