Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

hem de nasıl zor canm ya bu sene 2. yılım gecen sene deli oluyodum bu sene alıstım heralde gülüp geciyorum cogu seye :26: insallah yazın giderim sevdicegimin yanına da rahat ederım :KK55:
2 yıl bide.:KK52: bi an önce gidersin inşAllah canım benm.
Amin.. Şimdi benden önce doğuracağı için de ayrıca sevinçlidir kendisi eminim.

Kendimi şuan çok kötü hissediyorum özür dilerim sohbetinizi de böldüm :KK14: iş yerindeyim ağlamak istiyorum ağlayamam :KK14:
Üzme kendni. sohbetimizi bölmeden ayrıca, her zaman gel, bekleriz.
seninde bebeğin olur yahu neden olmasın böyle şeyler düşünüp yıpratma kendini.:KK31:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bunu da çok sık kullanırım bide bunu :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

:KK53::KK51::KK12::KK14: favorilerim

bak sen suna bi de söylüyo :KK1: sen atanınca öğrencilerın de öyle yaparsa görürüm ben senı :KK53::KK53:
tabi o günleri görebilirsek :KK53:
:KK1: sen şimdidena dua et bu ay hamile olabiliyim. Eylülde oraya gelirsek bursaya da geçeriz zaten o zaman görüşürüz kanka :KK1::KK1::KK1:
tmm ederim speedy acilen hamiş olsun derim :)
işin olucana bak sen bi bakıomusun sürpizzzz hahaha çok var öyle bi tanıdıgım 4 yıllık evliydi ilaçla korunmuyorlar ama korunuyorlardı işte bi gördüm dedim bebek yokmu daha erken dedi 6 ay sonra gördüm hamile hehe ee dedim ne oldu kaza kursunu dedi hahahaha :dd
olur mu olur :)olursa da başımzn üstünde yeri var bebişimin :)
Eşimin kardeşi (görümcem diyemiyorum bana yakın biri gibi durmasın diye), bana evliliğimi zehir etmişti. Şimdi hiç görüşmüyoruz. Biraz önce hamile olduğunu öğrendim. Bende hala bişey yok :26: Çok moralim bozuldu neden bilmiyorum :KK43:
kıskanmış olma ihtimalin? :26:

Sanırım bunun için üzüldüm. Bana o kadar çok zarar verdiler ki... 10 ay oldu ben evleneli, ya benim hiç bebeğim olmazsa :KK14:

tatlım niye uzuluosun teknolojı çok gelişti artık bak benim hiç cocugum olmucaktı tup yaptım 2 tane bebişim olcak şimdi uzme kendi lütfen moral çok önemli .. :s

görürsün bebegm ya insallah :KK1: o zmn öğrencilerıne kızarsın neden gelmedı velilerınız dıye eski günlerı unutup :KK9:
hadi bakalım hayırlısı :) yok ben kızmam herhalde ya "sizi gidi keratalar" diyip geçerim :KK53:
burda bugün pazar kuruluyo şöyle bi bakayım dedim bi tane amca civciv satıodu dayanamadım 2 tane aldım çok tatlılaaaaaaaaaaaar yerim bn onları :KK69:

hadi bakalım hayırlısı :) yok ben kızmam herhalde ya "sizi gidi keratalar" diyip geçerim :KK53:
burda bugün pazar kuruluyo şöyle bi bakayım dedim bi tane amca civciv satıodu dayanamadım 2 tane aldım çok tatlılaaaaaaaaaaaar yerim bn onları :KK69:

hayrlısı tabı canm allah gönlune göre verr inş
hadı yaa:KK52:o civcivlerden burda da satılıyo cok tatlılar ama kötü kokuyolar yaa :KK1:

X