Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

evliyim dedim ya :) 5 sene olmasının sebebi de üni.yi de bursada okudum uludağ mezunuyum :) o sebepten ötürü yani :) vay be kk.da bu kdr kaynaşıp da düğününe gitmek... takdir ettim seni :)

şimdi oldu 5 yıldır orada olman kafa karıştırdı.
oooo 4 yıldır kadınlar kulubundeyim. ve eşlerle görüştüğümüz bile var :KK14:

hadi gözün aydın bebeğim :) çok yordular mı seni veliler?

tamam kanka bi saat sonra elinde bil :KK51:

evliyim dedim ya :) 5 sene olmasının sebebi de üni.yi de bursada okudum uludağ mezunuyum :) o sebepten ötürü yani :) vay be kk.da bu kdr kaynaşıp da düğününe gitmek... takdir ettim seni :)

sen kıyamazsın bana kanka hiç blöf yapma boşuna :KK52::KK76:

niye kız benm düğünüm olursa o zmna bizde çok kaynaşmış oluruz gelirsinz istanbula işte :KK16:
hayallleeeeer hayalllleeer hayallleeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK14:

:KK19:kıyamam doğru diyon :KK4:saçından sürüklerim kankaaa:KK53::KK53:

kuzuckları sağsalim kucağına al da allah büyük yavrum snra rahmin de alınsa önmli değil bnce

ayyy valla bn tribe giriyorum artk herkes evli :KK14::KK14::KK14:

evet tatlım rababimin izniyle sag salim olsunlarda dedigin gibi alınsada sorun yok .. rabbim kimseye vermesin böyle bi hastalık .. hehehehe neyse ..

keske keskeeeeeeeeeeeeeee :KK43:( onların sülalesinde önce büyük evlenirmiş cok sacma ama napalım sevios katlancas :KK43:( halbuki benim kardesimde evlenmişti ben sıra mı vermiştim :KK43:( haksızzzzlıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
çok değişik geldi bana bu düşünce şu an :KK53: olsun be siz de kendinize pasta, börek, cupcake, kurabiye yaparak mutlu edin kendinizi :) seviosan katlanıosun hiç olmzsa mutlu olmaya bak... her zaman dolu tarafından bakmak lazım bardağa... optimist olmak lazım...

nasıl geçti kuzum toplantın hoşgeldn :KK19:

hadi gözün aydın bebeğim :) çok yordular mı seni veliler?

tamam kanka bi saat sonra elinde bil :KK51:

sen kıyamazsın bana kanka hiç blöf yapma boşuna :KK52::KK76:

sağol kuzum yok ya pek yorulmadım konustum konustum geldım:KK55::KK55:

şimdi oldu 5 yıldır orada olman kafa karıştırdı.
oooo 4 yıldır kadınlar kulubundeyim. ve eşlerle görüştüğümüz bile var :KK14:
sorun çözüldü o halde :) vay be darısı başımıza :) böyle sağlam arkadaşlıklar görmek cidden çok güzel... bnm de kankam olsana speedy :KK53:
niye kız benm düğünüm olursa o zmna bizde çok kaynaşmış oluruz gelirsinz istanbula işte :KK16:
hayallleeeeer hayalllleeer hayallleeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK14:

:KK19:kıyamam doğru diyon :KK4:saçından sürüklerim kankaaa:KK53::KK53:
sen önce düğün tarihini kararlaştır da :KK53: doğru söylüosun aslında şimdi düşündüm de gelirim yahu neden gelmeyeyim :KK52: saçımdan mı :KK53: ne istiyon saçımdan ne güzel uzatmışım :KK43:

X