Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

arriba ribaaaaaaaa hoşgeldin speedy :)

oooooo arriba aribaaaa
hoşbuldum yettim gari

bi de hava güzelde eğer..
Kaç yaşındasın, nerelisin,ne iş yapıyorsun ? Evliymişsin, Allah bi yastıkta kocatsın

Güzel olmaz mı miss gibi valla tam hava gezmelik
23 yaşımdayım 15 gün sonra 24 olacağım kısmetse evliyim malum 2 yıla yaklaşıyoruz cetvelde gözüktüüğ gibi :123:
Çanakkaleliyim. Çizimde çalışıyorum böyle böyle işte

katılıyorum çok mantıklı konuştun tebrik ediyorum az taktık verde aklımın bi kösesinde bulunsun hehehe belki ona benzer bişey olur dut ymiş bulbul gibi kalmım lafım hazır olsun hahahaha

hmm anladm kuzucum sen mi istedn ikiz

benim bide kistlerim vardı yumurtalık kesesinin içinde buyumus . yumurtalarım hep ölmüştü iğneyle 9 tane olgunlaştı ama sadece 1 tanesinden ii sonuç aldılar .. doktorum sansımı arttırmak istedi belki bir daha çocugum olmazsa diye 2 tane koydu .. belki ömrüm boyunca dogum kontrol haplarına baglı yasama şhtşmalim var hamilelik kurutursa oda yada rahmım alıcak bilmiom :s

nişan yapıyosunz ama yine de nazooooooo bizm de nişan zamanımız geliyo mu ne

nişanda aile arasında olcak saten...hem istemeye gelecekler hem yüzük takılcak malesef mesafeden dolayı süreklı gelip gidemiolar.ya ne dicem kızlar sizce ogün ne giymeliyim abartı olsun istemiıorm sonucta evde olcak biz bize amabasit bişi istemiırom akıl verin bana ((

ya ya yaaaaaaa... Çanakkale demmeeek. Askerim de Çanakkale de
Bende 21 yaşındayım. 24 Nisan da 22 yim Allah nasip ederse

Hiç sanmam.
Markete gidiyormuşsun, bana sakız al.
yemedin mi kanka kendi dediğime ben de inanmamıştım zaten tamam alayım neyli istersin ben karpuzluyu çok seviorum, yeşil nane de olur
oo ne güzel ben de 23 yaşındayım, 7 aylık evliyim, bursada yaşıorum (sormadan söyleyeyim dedim)
katılıyorum çok mantıklı konuştun tebrik ediyorum az taktık verde aklımın bi kösesinde bulunsun hehehe belki ona benzer bişey olur dut ymiş bulbul gibi kalmım lafım hazır olsun hahahaha
ahahah tmm sen bana katıl hayatını yaşa bebişim aklım yettiğince yardımcı olurum az çok tecrübe sahibi olduk artık tabi ki de her lafı yutma yeri geldiğinde cevabını verebilmen lazım yoksa hep ezilen taraf sen olursun ne yazık ki..

kuzuckları sağsalim kucağına al da allah büyük yavrum snra rahmin de alınsa önmli değil bnce

inşallah canım gelsin bakalım
bekliyoruz.

merak etmeyin kızlar sizde evlenirsiniz ben hiç olmayacak zamanda evlendim ne evlenmesi diyordum devamlı

ayyy valla bn tribe giriyorum artk herkes evli

hahaha kadınlar dayanışması hahaha saol hayatım benim takıldım sana hadı hayırlısı.. bende çok ehlileştirdim benimkini çok ugraştım ama su kıskançlıgı alt edemiom hamilelikte biraz ise yaradı adam baba olunca dahada degişio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…