Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

hatun bize laf mı sokuyosun
yok cnm ne laf sokcam (tabi ki de laf sokuorum siz hala hayal kurun herkes icraat gösterior kanka)
istanbul bende
eylülde inegöle geleceğim bir aksilik olmazsa en önemlisi de bu ay hamile kalırsam o zaman biraz büyümüş olur
bnm de ailem istanbulda, 18 sene kdr ben de yaşadım ist.da 5 senedr de bursadaym :) aaa inegölde akraba fln mı var? :)

Karpuzlu sakızı aşkım çok severdiiii
Evet evet, bende karpuzlu istiyorum

bnm de ailem istanbulda, 18 sene kdr ben de yaşadım ist.da 5 senedr de bursadaym :) aaa inegölde akraba fln mı var? :)

ailen burada sen neden oradasın. burada yaşayııpta orada olmak zor gelmedi mi .. :26:
kk dan arkadaşım var onun düğününe geleceğim daha önce merkeze geldim camileri falan tophaneyi gezdim bu kez direk inegöle geleceğim.

sayılı gün çabuk geçer derler inşallah sizin içinde öyle olur. Burnu bile kanamadan hemen gelir

zamanı gelince seninde olur.

inş hayırlısııı

yok cnm ne laf sokcam (tabi ki de laf sokuorum siz hala hayal kurun herkes icraat gösterior kanka)

kankaaa ağzına kürekle vururum

kıyamammmmmmm <3 sizin yine tünelin ucundaki ısık ufacıkta olsa görünüo :) buna dua et bnce :)

valla o ışığı ben göremiyorum tatlım :26:

işte asıl sorun abisinin daha sevgilisi bile yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
haydaaaaaaaa e illa abisi evlendikten sonra evlencek die bi kaide mi var? siz rica edip abisinin sırasını alamaz msınız? abisi yüzünden siz sorun yaşıosunuz ...
aynen ölümüne dayanışma evt ya hamilelik döneminde erkekler değişio daha duygusal oluolar iç güdüsel olarak kendilerini baba olmaya hazırladıkları için :) bnmkinin gözleri doluo bebek lafını duyunca ama daha erken ben istemiorum :)

inş hayırlısııı

valla o ışığı ben göremiyorum tatlım :26:

en azından sadece okulu beklıon benm gibi daha kız arkadası bile olmayan bi abinin evlenmesini diil :))) daha onların nişanı var sonra düğünü var ee sonra daha yeni masraf yaptık siz az beklein dicekler benimde daha 3-5 sene rahat var yaaa ((

sayılı gün çabuk geçer derler inşallah sizin içinde öyle olur. Burnu bile kanamadan hemen gelir
Evet, derlerrr sadece derler bana hiç geçmiyormuş gibi geliyor maalesef.
Hayırlısıyla, sağlıkla gelsin inşAllah.

bana da
tribe girmiyo musn ya snde ben gbi bian önce evlensek diye
insan bi hevese geliyo be

Ablam var sırada nişanlanmayı bekleyen o yüzden hiç sesim çıkmıyor. o gitsin bakalım beni tutabiliyor musunuz

ya abisi ne alaka madem sizin belli o kdar uzatmaya ne luzüm var nereli ki bnlar hala abi evlenmeden kardeş evlenmez mantığını yürütüyolar

iyilik canm nolsun velı toplantımı yaptım geldım yıne burdayım oh beee
hadi gözün aydın bebeğim :) çok yordular mı seni veliler?
Karpuzlu sakızı aşkım çok severdiiii
Evet evet, bende karpuzlu istiyorum
tamam kanka bi saat sonra elinde bil
evliyim dedim ya :) 5 sene olmasının sebebi de üni.yi de bursada okudum uludağ mezunuyum :) o sebepten ötürü yani :) vay be kk.da bu kdr kaynaşıp da düğününe gitmek... takdir ettim seni :)
sen kıyamazsın bana kanka hiç blöf yapma boşuna

keske keskeeeeeeeeeeeeeee ( onların sülalesinde önce büyük evlenirmiş cok sacma ama napalım sevios katlancas ( halbuki benim kardesimde evlenmişti ben sıra mı vermiştim ( haksızzzzlıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…