Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

teşekkür ederim iyim ama bacam çok acıo kafam dagılsın diye sizlerle sohpete geldim :KK43:(((
uykunda kramp girmiş sanırsam :26: iyi ettin gel gel :) rumuzdaki 60 neyin simgesi? tokatlı falan mısn yoksa? :)
hmm evet ya burda muhabbet baya koyu masallah :KK1: gezdm geldm de yarın yıne okula gidecem ya haftasonu bile calıstırıyolar insanı bi rahat yok :KK1:
her zmnki gbi :KK53: örtmen olmak zor iş hocam, ben de umutla bekliorum veli toplantısı yapacağm günleri :KK14:

uykunda kramp girmiş sanırsam :26: iyi ettin gel gel :) rumuzdaki 60 neyin simgesi? tokatlı falan mısn yoksa? :)

her zmnki gbi :KK53: örtmen olmak zor iş hocam, ben de umutla bekliorum veli toplantısı yapacağm günleri :KK14:

hem de nasıl zor anacım bi de derler öğretmenler yata yata para kazanıyo bı ben göremedım bu yatan öğretmenlerı ne hikmetse :KK14: öğrenciler yetmedı simdi de ailelerı allah sonumuzu hayır ede :KK1:

bu aralar çok oluo yaw inletio resmen meretsiz :KK70: esim tokatlı ben göçmenim ona jest olsun die yaptım hehehe :KK70: kütük oralı oldu napalım dogum bakırköy kütük tokat hehehe :KK70:

bu aralar çok oluo yaw inletio resmen meretsiz :KK70: esim tokatlı ben göçmenim ona jest olsun die yaptım hehehe :KK70: kütük oralı oldu napalım dogum bakırköy kütük tokat hehehe :KK70:
enaaaaaaa hemşo buldum :) ben de tokatlıyım benim de eşim göçmen ahaha :KK53: tam tersi durum :KK53: hatta bnm eşimin kütüğü de bakırköy :KK53:

X