Dudak Makyajı Kalc ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

BULUTT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
1.550
19
kalıcı ruj markası tavsiye edermisiniz.kalıcı diye kırk çene ile satıyolar eve gelene kadar zerre kalmıyo .sonra kullandın diye geride gelmıyolar.kafamçokkarıştı.yardım lütfen

max faktoru tek gecerim harika yaglı yemek yemedikce 3 4 saat kalıyor benım gıbı calısan bayanlar içinde cok uygun sürekli yerinden kalkıp makyaj tazelemenede gerek kalmıyor
fiyatıda 31tl

bende avonu tercih ediorum vino disco adlı bir ruju var çok gzel vede kalıcı

cnm niveanın 10 hours extreme adlı bi ürünü war fakat epey kurutuo dudakları nemlendiricisini sürmen lasım gn içinde...bn kendm loreal infallible kullanıorum o da aynı şeklde çok aşırı kurutmak yapıo. eğer karşına çıkarsa fikrn olsun dye söledmm

once nemlendirici,
sonra fircayla herhangi bir rujunu sur,
sonra fazlasini pecete ile al
sonra tek kat pudra-allik,
fazlasini al ve
tekrar firca ile rujunu sur.

Saatlerce kalacaktir : )

maybeline superstay new forever 401 morello chery diye bir ruj var gitti gidiyorda satılıyor inanın akşam jansın yağla zor çıkarıyorsunuz duş alın yemek yiyin asla çıkmıyo

ben maxfactor kalıcı rujunu kullanıyorum vede çok memnunum süper kalıcı ne yersen ye çıkmıyor akşam bebek yağıyla zor çıkarıyorum vede dudakta süper duruyor

asıl kalıcı ruj maybeliine superstay ancak türkiyede yok inanın bunu kullandıktan sonra başka hiç bir ruju kullanamazsınız. ancak birtek sitede var ve başka yerde yok gittigidiyorda storegg diye bir satıcı var yurt dışından fetirtiyorlar muhteşem asla çıkmıyo 18 saat deneyin derim renkler bir harika

aa ayrıca nasıl zayıflıyorsunuz yazarmısınız acil zayıflamam lazım tşk

canım, benim golden rose kırmızı bir rujum var, yemek yemedikçe kalıyor.
istersen dudak kalemi kullan, ruj çıksa da kalem kalıyor alkisalkisalkis

ben de maybelline superstay rujunu tavsiye ederim,asla ve asla sen cikarmadikca cikmiyor,renkleri de cok hos.

X