kalbi atmadığı için bebeğini aldıran veya başka doktorda kalp atışını duyan var mı?

benim geç döllenmem var zaten 35 günde adet oluyorum buyuk ihtimal geç döllenme şimdi 4 haftalık gibi 2 hafta sonra duyarız kalp atışını dedi ama korkuyorum günler geçsede duysak kalbini allahım hepimizin yardımcısı olsun

Merhaba2,

2 ay önce bende gebeliğimin 7.haftasında kalp atışını duyma ümidiyle kontrole gitmiştim.Ve doktor göremedi.Doppler'e gönderdiler daha iyi diye.Onda çok hafif bi kalp atışı vardı.Birkaç gün sonra tekrar gel dediler ama ben oraya değil zeynep kamile gittim.Ordaki doktor baktı,
Oda kalp atışı çok zayıf ve bebek 6 haftalık kalmış.Oda beklemekten bi zarar gelmez 1 hafta daha bekleyelim dedi.1 haftasonra gittiğimde tamamen durmuştu kalp atışı ve ertesi gün 8,5 haftalık hamileyken kürtaj oldum.

Kürtajı zeynep kamilde oldum bayılttıkları için hiç bişiy hissetmedim.Hemende ayaklandım zaten.Allahıma şükür hiç ağrım,sızım,şiddetli kanamam falanda olmadı.Sadece ilk adetim biraz geç oldu.54 gün sonra.Onun dışında bi şşikayetim yok.Şimdi adetimin tekrar biraz düzene girmesini bekliyorum.

Umarım senin bebeğinin kalp atışı duyulur ama olmazsada kendini üzme.Herşeyde vardır bi hayır.Doktorumun bana dediği gibi bebeğimi kaybettim diye üzülme çünkü düşüyorsa yada kalp duruyorsa sorun var demektir.Yani vücudun bozuk olanı dışarı atması gibi düşünün dedi.

Rabbim bundan sonra sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin sana.öyle canım düşen bebekler sağlıklı değilmiş zaten yaşasaymış engelli olacakmış bundan sonra güzel günler görürsün inşallah bende 6+4 de giitim allttan ta baktı kalp atışıyok alalım dedi doktor bende bir hafta bekleyelim dedim sonraki hafta başka dokotora gittim o da karından göremedi alttan baktı kalp atışı var sağlıklı dedi ne yapmalı bu doktorları bilmiyorum kkatil olmak için ellerinden geleni yapıyorlar bir sıkıntım yok şimdilik çok şükür

canım vaalla görenler 5 buçuk aldı aylık sanıyorlar ama bende yapıyorum yaa devlette canım toplamda dört ay olmuş oluyorr ayy o karın o kadar güzel oluyor kii canım ama en sıkıntıı iççamaşırı oluorrr yaaa bol bol al ben iki tane giyiyorum gündee

ne güzel kıyafette de çok sıkıntı çekmezsin iç karnın geniş o zaman senin.4 ay mı izin kullanacaksın canım ücretsiz kullanacak mısın?
vakti gelsin de alırım bol bol önümü göreyim biraz daha
bu arada ultrason resminde bebeğim bir hafta geri haftasına göre önceki doktor geç döllenme değil haftasında demişti ondan duyamadı kalp atışını galiba
benim geç döllenmem var zaten 35 günde adet oluyorum buyuk ihtimal geç döllenme şimdi 4 haftalık gibi 2 hafta sonra duyarız kalp atışını dedi ama korkuyorum günler geçsede duysak kalbini allahım hepimizin yardımcısı olsun

benim karından görünmediği için duyamadım daha bir dahaki sefere inşallah,inşallah sen hemen duyarsın bak doktor kalp atışı yok alalım falan derse başka doktora git hemen

canım benm arkadaşım kontre gıttı doktor bebegın kalp atısları yok demıs 3 gun beklemısler tekrar baktıklarında yıne yok demıs.. kurtaja hazırlamıslar kızı son bı umut baska doktora aynı hastanede yalvar yakar tekrar baktırmıs aradan yanı 5 dk fılan gecmıs.. bebegın kalp atısları var :)) sımdı dogurdu 3 yasında :))

ya cnm senın bu konuyla ılgılı bır yazın vardı tarlusalle ılgılı bılgı verebılırmısın bana ya cok kotuyüm 2 kutu ıctım ondan cınsıyetınde problrm oluyomusss

canım benm arkadaşım kontre gıttı doktor bebegın kalp atısları yok demıs 3 gun beklemısler tekrar baktıklarında yıne yok demıs.. kurtaja hazırlamıslar kızı son bı umut baska doktora aynı hastanede yalvar yakar tekrar baktırmıs aradan yanı 5 dk fılan gecmıs.. bebegın kalp atısları var :)) sımdı dogurdu 3 yasında :))

ya cnm senın bu konuyla ılgılı bır yazın vardı tarlusalle ılgılı bılgı verebılırmısın bana ya cok kotuyüm 2 kutu ıctım ondan cınsıyetınde problrm oluyomusss

Merhaba arkadaslar size bir sorum var
dun vajinal ultrasyona girdik kese 9mm icinde yolk sac var
bhcg 5000 cikti ama icinde bebek yok tup bebek benimkisi
acaba panik yapmalimiyim?

bütün konuyu okudum ve çok korkuyorum şu an
29 ekimde gebe olduğumu öğrendim ve 30 ekimde doktora gittim
30 ekimde doktor 4+6 günlük dedi
13 kasımda gel ve kalp atışlarını duyalım dedi
hele burayıd okuyunca iyice elim ayağım karıştı
çok korkuyorum şimdi ben bu bebeği çok zor buldum
inş. bişey olamz ve sağlıcakla kucağıma alırım
onu kaybetmeye dayanabileceğimi sanmıyorumn

Merhaba arkadaslar size bir sorum var
dun vajinal ultrasyona girdik kese 9mm icinde yolk sac var
bhcg 5000 cikti ama icinde bebek yok tup bebek benimkisi
acaba panik yapmalimiyim?

doktor içinde bebek yokk mu dedi yani başka bir yorum yapmadı mı belki küçük diye görünmemiştir belki cihazı eskidir başka doktora görün canım için rahat etmediyse biz ne desek boş şimdi inşallah hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

oyy oyy şimdiden okuduklarınla heyecan yaparsan sonra ne olacak:18: devamını okudaysan soran kişi olarak mutlu son diyebilirim inşAllah kendim için bebeğim de büyüyor çok şükür kalp atışı yok alalım diyen doktora inat Allaha şükürler olsun problemsiz büyüyor ve artık bebek şeklini de aldı yavrum sen içini ferah tut benim başıma gelen de aklında bulunsun vesvese yapma içini ferah tut ortada birşey de yok daha

hayırlısı ve sağlıklısı diye dua et

X