kalbi atmadığı için bebeğini aldıran veya başka doktorda kalp atışını duyan var mı?

inşallah bende yarın farklı bir doktora gideceğim 7+4 oluyor yarın geçen hafta gittiğimde kese tam haftasında geç döllenme değil dedi ama kese büyük veya küçük demedi yarın onu da sorayım olmazsa.farklı doktora gidince insanın içi daha rahat ediyor değil mi bide geç döllenme değil miymiş acaba sizinki?
doğudayım ben çalışıyorum ha deyince yola çıkılmıyor malesef yarın da gideceğim daha fazla beklemek iyi olmaz sanırım dedğiniz gibi
hastane iyii de inşallah doktor da iyi ilgilenir basit birşey değil çünkü

bizimki geç döllenme değildi, zaten geç döllenme olsa olsa 1 hafta 10 gün farkeder. o bile bizim ölçümlerin açığını kapatamıyordu. zaten 4-5 haftalıkken gittiğimde bile keseyi zor görmüştük. yani anlayacağın baştan belliydi, ama insan o zaman konduramıyor. bir de benim içime doğmuştu sanki, o hissi tam anlatamayabilirim belki ama birşeyler oturmuyordu, aksi gidiyordu hissediyorsun...ben de hep içim bomboş gibi hissetmiştim. uamrım senin herşey yolundadır ama olmasa bile en hayırlısı böyleymiş diyebilmelisin

elden gelen birşey yok işte kondurmak gerçekten çok zor oluyor ben bide keseyi kocaman gördüğüm için anlam veremedim kalp atışlarının olmamasına.hayırlısı diyoruz zaten düşen bebekler yaşasa engelli olarak doğacakmış Allah bundan sonra sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin en kısa zamanda
öyle diyorum bende Allah onun rızkını vermemiş diyeceğim yaşamazsa yaşarsa da imtihan etti diyeceğim hayırlısı

ben ilk bebeğimi kaybettiğimde birisi bana ne dedi biliyormusunuz bu dünyada yeri yokmuş ddii ve çok zoruma gitmiş kızlar hala bile o insanı gördüğümde tüylerim diken diken oluyorrrr
bilmiyorum ama allah inşalalh hepinizin yanında olur

Allah her zaman hepimizin yanında canım.başkasından duymak ağır gelmiş sana galiba her insanın doğum tarihi ölüm tarihi bellidir ya onun da rızkı yoksa yaşamaz zaten diye düşünüyorum ben.ama düşünüyorum şimdi kürtaj sonrası çook zordur gerçekten parçan gidiyor çünkü

öyle canm yaa çok zor üç aydıı işte aldırdığımızdaa ama yine de bebeğime bu sözü yakıştıramadım inşallah bugün güzel haberlerini alırız canım

arkadaşım 2013 ocak anneleri sayfasın da bi arkadaş vardı bundaniki ay kadar önce o bebğini nerdese aldıractı başka bi dr gitmişki bebek yaşıyor..
eğer senin normal ultrasyonla bakıldıysa bencede başka dr git derim.
fakat alttan ultrasyon ile dedilerde o kesin..bende temmuzda kaybetim bebeğimi..kalbi durmuştu dediler ve aynı gün 3 dr baktı ayrı ayrı alttan bakılınca kesin dediler
bende çok umutla beklerdim inşlah biri yanılır. dedim ama yok dr doğrular biliyor..
ha yanılma ya gec döllenme olduğu içindir yada karnın çok yağlıdır bebek iyi görülmez yoksa zannetmem yanılmazlar..ama sen yinede başka dr git

canım ne oldu ne yaptınn yaa haberini bekliyoruz inşallah güzel geçmiştir muayene

canım ne oldu ne yaptınn yaa haberini bekliyoruz inşallah güzel geçmiştir muayene

daha yeni geldim eve 80 km lik yola çıkkınca biraz geç geldik:))
hayırlı haberlerim var Allaha şükürler olsun karından bakınca göremedi yine vajinal ultrasondan baktı sağlıklı kalp atışları var dedi rahim biraz öndeymiş diğer doktor göremedi dedim küçük diye görememiştir dedi bide proluton iğnesi verdi haftada bir olacağım onbeş gün sonra kontrole gideceğim 6,5 mm daha küçücük:))
rahatladım eşimin pek umudu yoktu diğer doktor bayağı inandırıcı konuşmuştu öbürünüöşikayet edelim diyor bir sürü kişinin böyle alınmıştır diyo

diğer doktor vajinal ultrasondan da baktı ona rağmen yok alalım dedi hemen bekleyelim bile demedi bilinçsiz biri olsaydım alınmıştı şimdiye
bir hafta oldu başka doktora gittim o da karından göremedi vajinal ultrasondan baktı kalp atışı vardı sağlıklı dedi rahim biraz önde miymiş altta mıymış ne Allah bundan sonra sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin sana da bana da

canım benim yaa senin adına inan çok sevindimm kendine dikkat ett tammıı dört ay yemeğe çok yüklenmeee canım çocuk işine geleni alıyorr çünküü kanından besleniyor daha çok kendini bu kadar üzdüğüne değdi mii bak asla bir doktora güvenmemek gerek kızlar bu hepimiz için geçerli zehra hepimize örnek olsun işteee ama iyi bir örnek inşallah sağsağlim kucağına alırsın hemen hamilelik takvimi yap kendine tmm mııı ana sayfada varrr bu güzel haberlerin devamini bekliyoruzz bu arada

sağol canım ya dediğin çıktı:)) doktor karından göremedi yine zaten vajinal ultrasonda çıktı hemen dinleyemedik ama sonra inşallah Allaha şükürler olsun.ani hareket yapmamaya ayaklarımı üşütmemeye dikket ediyorum şimdilik bulantım yok iştahım da yok normal yiyorum normalde canımn çektiği şeyleri şimdi çekmiyor o doktora uysaydık şimdiye alınmış olacaktı kesinlikle başka doktora gitmek gerekiyormuş inşalllah ikiimizde sağ salim kucağımıza alırız:))

inşallah olmaz canım benim yaa çok güzel bir hamilelik geçirirsin ne hissediyorsun kız mı erkek mii canım

inşallah olmaz canım benim yaa çok güzel bir hamilelik geçirirsin ne hissediyorsun kız mı erkek mii canım

inşallah canım eskiden hep ilk oğlum olacak gibi geliyordu en son kız olacak gibi hissediyordum şimdi hissizim:)) sağlıklı olsun da bide vajinaldan bakınca kalp atışı duyulmuyor mu doktor var dedi kağıdı verdi ama dinlemedik
proluton iğnesi olacağım haftada bir düşük tehdidi içinmiş galiba

merhaba dün kürtaj oldum şimdi evdeyim diyorumki hakkımızda hayırlısı buymuş.verende alanda Allah (c.c) belkide üzüldüğümüz şey hakkımıza hayırlısı içindir .mevlana ne demiş istediğiniz birşey olmuyorsa bu daha iyisi olacağı içindir.aslında kötü diye yorumladığımız şeyler bizim için iyi çıkar sonra .Allah isteyen herkeze sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin

amin canım.kesinlikle öyle.Allahın bir imtihanı bu.hher zaman hayırlısı diyoruz neyde hayır var neyde şer var bilemiyoruz.Rabbim bundan sonra sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.derler ya yer gök dua üstüne diye

aynen öyle canım katılıyorum dualarınızı eksik etmeyin .bir müminin diğer bir mümine yaptığı dua daha geçerliymiş.

sağlıklı olsunda canım yaa bende hep oğlan hissettim rüyalarıma bile girdi öyle oldu ileriki zamanlarda görürsün rüyanda canım düşük tehdidi içinde korkma ben hergün oluyorum çok şükür bu zamana kadar da geldik canım yaa allahın izniylee

doktor düşük tehdidi demedi bana ama iğneyi verdi yinede dediğin gibi ilerde rüyamda görürüm belki senin kan pıhtılaşması mı var?

evet canım var yaaa allah kimseye vermesin inşallah çok zor birşeyy iğne oluyorum bende ama dediğim gibi hergün doktor her ihtilmale karşı mıı vuralım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…