kalbi atmadığı için bebeğini aldıran veya başka doktorda kalp atışını duyan var mı?

inşallah bende güzel haberler veririm kimseye diyemedim daha hamiletyim diye:)) soranlara düşünüyoruz diyorum:))

bu haftaya gidieceksin eğer duyamazsan başka bir doktora da git canım büyük ihtimal alttan muayene edebilrler yok deme etsinler en net cevabı alırsın o zaman tmm boşver bir süre de kimseye deme benim ilk bebeğimde eşim dayanamadı herkese söyledi sonra çok üzüldükk ama bu bebeğimde beşinci ayıma kadar kimseye söylemedik canım yaaa sendee bir süree söyleme beşincii aya kadar beklemene gerek yokk ben uzakta olduğum için belli olmadı:)))

alttan muayene etti zaten gittiğim doktor orada da yok dedi.bu taraflardaki en iyi hastanelerden biri sayılır gideceğim yer ultrasonları daha ayrıntılıymış buranın.bende kötü bi durum olur diye söylememiştim olursa sonra söyleyeceğim inşallah:)) bende ailemden uzağım soruyorlar arada düşünüyoruz diyorum cevap olarak:) siz ikincide bayaği beklemişsiniz ben duramam o kadar herhalde

canım benimm yaa birincidee biz değil ama eşimin ailesii o kadar çok yaydıkii etrafa çok canım yandıı bunu da bizden değil başkasından duydular zaten ama en iyi bu oluyorr tabi sen bu kadar beklee canım bakma bizee bunda daha net sonuçlanır canım endişelenme iyi haberlerini bekliyoruz canım benim

sonra düşük oluncada kötü oluoyr değil mi cahil insanlar garip garip bakıyor.Allah şimdiki bebeğine hayırlı uzun ömür versin.çok heyecanlı değilim şu an neden bilmiyorum öğretmenim bende yeni atandım çalışırken biraz unutuyorum galba ondan.perşembe günüünü sabırsızlıkla bekliiyorum.iyi haberler veririm inşallah:))

aynen canım yaa cahil insanlarla uğraşmak o kadar zor birşey kii inşallah canım benim çalışırken öyle oluyorr ama hissetmeye başladığın zaman kendini unutturmayacak canım
inşallah oğlumun hayırlı sağlıklı ve mutlu bir hayatı olur
inşallah senin bebişinindee :)

doğru söyküyorsun hissedince öyle olmaz herhalde iyi haberler alayım hamile moduna geçeceğim hemen:))
inşallah ismini düşündünüz mü?

urası hiç duymadım anlamı ne? kesin erkek mi kız olma ihtimali var mı bu arada:))

herkes farklı birşey söylüyor bu konuda 7 hafta yeni bitiyor anneye zararı oluyor mu bekleyince

ben 8 haftaya kadar bekledim zararı olmadı sen aldırmazsan eninde sonunda düşer dedi kanamayla falan. benim kalbi atmadığı için alındı maalesef

ben 8 haftaya kadar bekledim zararı olmadı sen aldırmazsan eninde sonunda düşer dedi kanamayla falan. benim kalbi atmadığı için alındı maalesef

düşmeden aldırdın değil o zaman değil mi bende perşembe doktora gideceğim işte 7+4 olacak o gün hayırlısı inşallah iyi haberler alırım

merhaba doktordan geldim malesef kalp atışı yok bebeğimin yarına gün verdi istersen bekle ama değişmez dedi 1 hafta beklemişin dedi yarın kürtaj olacağım dua edin yarım bayıltacaklarmış.

Canım gercekten sonuc degısmıyor ama atısını duyamasada orada yanıp sönen bir kalp görüüyor doktorun sımdı duyamasakda en azından baslamış kalp atısları dıyıp gosterırdı sana da allah hepımıze hayırlısnı versın yardımcın olsun rabbim

merhaba doktordan geldim malesef kalp atışı yok bebeğimin yarına gün verdi istersen bekle ama değişmez dedi 1 hafta beklemişin dedi yarın kürtaj olacağım dua edin yarım bayıltacaklarmış.

canım benim büyük geçmiş olsun hayırlısı olsun kaçsın peki

arkadaslar merhaba;
ben 8 haftalık hamileyim,7.haftamda doktora gittim ultrasonla muayene oldum,bir hafta sonra yine gel dedi gittiğimde kesenin hiç büyümediğini söyledi.Renkli ultrason istedi vajinal olarak bakıldı bebekte kalp atışı yok dedi verdiği sonuçla doktoruma geri döndüm malesef ölmüş kürtaj yapmalıyız dedi.Ben yarın baska doktora gidicem eğer oda aynı şeyi söylerse malesef kürtaj olucam sizce başka doktora gitmek istemem doğrumu onu kaybetmiş olmayı kabul edemiyorum.Şimdiden herkese teşekkür ederim.

urası hiç duymadım anlamı ne? kesin erkek mi kız olma ihtimali var mı bu arada:))

mutluluk , yaşama, sevinci , neşe demek canım evet çok duyulmadık bir isim babası verdi adını inşalalh babası kadar da şanslı bir bebek olur inşallah adı gibi mutlu olur canım evet erkek canım 3 boyutlu ultrasonda öğrendik canım beş buçuk aylıktı öyle öğrendik kendini göstermeyi bilmediii yaramaz bir oğlumuz olacak anlayacağın canım inşallah senindee ileriii böylee günlerin olacakk cnaım

tabi ki ggit canım ben ilk çocuğumdaa kaç doktora gittim yanii gitmende yarar var kesin olarak herşeyi öğreneceksin endişelenme canım doğru bir şey yapıyorsun böyle bir psikolojide olman normal canım bende kabullenmek istememiştim eşimde öylee seni anlıyorum ,,,,(((

benim durumumda olan ne kadar çok insan varmış meğer.kesinlikle gitmelisin başka doktora bu konuyu araştırıyorum bir haftadır başka doktorda duyan o kadar insan var ki.insan bide kocaman keseyi görünce inanamıyor gerçekten renkli ultrasona girme durumun varsa da gir onda belli oluyormuş bide geç döllenme olabilir dedimi

inşallah..ismiyle yaşasın inşallah çok güzeelmiş anlamı.erkek çocukları yaramaz oluyor artık zaten kızlar da çenebaz laf yaetiştiren cinsten.sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun da varsın yaramaz olsun:))

bende görürüm inşallah o günleri bugün rüyamda doğum yaptığımı gördüm bende çok rahat bir şekilde güzel uyandım hayra çıkar inşallah güzel yorumlanıyor

herkes farklı birşey söylüyor bu konuda 7 hafta yeni bitiyor anneye zararı oluyor mu bekleyince

umarım sen bebeğinin kalp atışlarını duyarsın...
ben de yaklaşık 2 ay önce bu sebeple kürtaj oldum.
7.haftamı doldurduğumda kalp atışı için gitmiş ve duyamamıştık, ultrasonda da görünmüyordu.
1 hafta bekleyip bir kez daha gittik, yine yok, farklı 2 doktora daha gittik, onlar da kürtaj olmam gerektiğini söyledi.
bu arada 8.haftayı doldurmuş oldum, ama son gittiğim doktor bebeğin 5 haftalıkta kalmış dedi, yani 3 hafta boyunca benimle birlikteymiş.
bana bir zararı olmadı ama sana da olmayacak anlamına gelmemeli.

benim sana tavsiyem mutlaka farklı doktorlara da git bir an önce. eğer onlar da onaylarsa düşünürsün kürtajı.
ha bir de doktorun yaptığı ölçümleri iyi yorumlaması da önemli. mesela gebelik kesesinde bebekle birlikte büyüyen bir yolk sacı var, benim ölçümlerimde bebek çok küçük, yolk sacı çok büyüktü. oysa tam tersi olmalıymış. üstelik benim kesenin şekli de düzenli değildi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…