Kalanlar ve Yenilerle MorcadıYeşilyarasa'nın Sandığı 31. Sayfada

tamam canım saol olsun sen çekte ben anlmaya çalışrım üç aşşa beş yukarı:)
bunlar var şimdilik canımcım

gri kazak collezione L yazıyor ama small ve medium a olur ...hırka s-m olur...pijamalar çeyizimden kalma M beden... bi kere giydim büyük oldu haliyle ..

gri kazak : 12 TL
Hırka : 7 tl
pijama : 20 TL

canım o zman elbise 15 bordo 7,5 hırka 7 bi de pembe bolero var sende onu ekle ..2 tl gibi bi fark oluyo sanırım bende sana bi takı eklerim kargoya olur mu

canım 5dk engelim vardı yazamadım özelden.elbise kısa olcak gibi cüzdan çanta parfüm makyaj malzemesi vs .bişiler varsa eklesene.

canım 5dk engelim vardı yazamadım özelden.elbise kısa olcak gibi cüzdan çanta parfüm makyaj malzemesi vs .bişiler varsa eklesene.
yok canım onlar maalesef... kısa olmaz öyle görünüyor etek ucunda dantelleri var çok şık ve zarif duruyor ama yine sen bilirsin ..vaz mı geçtin nedir şuanda son durum?? bende ona göre kararımı vereyim

yok canım onlar maalesef... kısa olmaz öyle görünüyor etek ucunda dantelleri var çok şık ve zarif duruyor ama yine sen bilirsin ..vaz mı geçtin nedir şuanda son durum?? bende ona göre kararımı vereyim

tamam canım ekle o zman o en son alıntıladıklarımı adresini de özelden yaz herkes kendi gönderdiği kargoyu ödeyerek göndersn ok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…