Kakule'ye !

bende kakı seven o küçük kızı kocaman seviyorum... yerimi doldurmaya kalkanı çapaya yatırırım ona göre :)))
bu arda minumum karakter sayısına anlayamadım sırf boşluk dolsun diye bu anlamsız son cümleyi yazdım cadı sen anlarsn:)

canım ablam ALLAH ım sana acil şifalar versin ben canı gönulden inanıyorum ki tekrar o eski sağlıklı gunlerine döneceksin seni çok seviyorum ALLAH ım herdaim yardımcın olsunŞeniza.s.

kakulem,arım ,balım ,peteğim biliyorsunki dualarımız seninle . hastanede sıkıldığın zamanlar oluyordur benimde bir dönem hastane olayım oldu.Ya sabır diyorum bak bu günler geçecek sen moralini hep yüksek tut,ve sakın neşenden vaz geçme gerekirse hastane ortamında bile süslen püslen ,inan moral oluyor pes etme diğini biliyorum ,en kısa zamanda'da aramıza döneceğini biliyorum kahranlar gibi karşılanacaksın.ŞenizŞeniz

hatişim geldim işte hani bando mızıka nerde hiçte öle bi karşılama olmadı:)))
kazen babamada sevgiler sağ üst köşeye bi geçmiş olsun kakule yazıversin en güzelinden:)))
Allah hepinizden razı olsun dualarınız beni iyileştirdi bak turp gibiyim daha tedavi görmeden hemde...

Kakucum iylesmene cok sevindimm..umarim hersey istedigin gibi gider bundan sonra...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…